• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.38 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scraper ČSFD.cz
@OndrejL Na co se ptáš? Jestli na Stream Cinema Community (SCC), tak to už jsi teď OT. Na to se podívej na https://streamcinema.cz/. Tak jenom stručně, ať téma scraperu nezanášíme nesouvisejícím balastem.

Volba zdroje hodnocení v SCC nastavení je. Je tam možnost vybrat si z několika zdrojů, případně nechat automaticky vybrat podle nastaveného pořadí výběru ten s nejvyšším počtem hodnocení. Ale myslím, že ne všechny zdroje fungují. Podle mých posledních zkušeností je funkční pouze TMDB a Trakt. Pokud nastavíš CSFD, tak to v hodnocení vrátí prázdné hodnoty. Ale je třeba počítat s tím, že hodnocení nebude příliš aktuální. Resp. nevím, zda se, kromě prvního načtení, průběžně aktualizují, a pokud ano, tak jak často. Myslím že i o tom se na webu SCC kdysi psalo a diskutovalo. Aktuální stav neznám, zeptej se tam.

Musíš počítat s tím, že aktuálnost hodnocení v Kodi je obecně problém. U scraperů je to rozhodně jednorázová záležitost a pokud daný titul v knihovně ručně neaktualizuješ, tak tam zůstává hodnota z doby vytvoření knihovního záznamu. A hodnocení se v průběhu času, zejména u nových filmů s malým počtem hodnocení, může často a hodně měnit.
 
Citovat
(21.9.2022, 15:00)JiRo Napsal(a): @Rufful @SikySikov ti odpověděl na první část problému, já se pokusím o tu druhou.

Ne, do knihovny si ty filmy nutně dávat nemusíš. Stream Cinema Community má ve své databázi hodnocení u většiny titulů. Takže pokud v Kodi hodnocení nevidíš žádné, bude to pravděpodobně věc skinu. Pokud používáš ten základní, Estuary, pak budeš mít zobrazení hodnocení pravděpodobně vypnuté (což je default stav). Jdi do Nastavení > Rozhraní > Vzhled > Konfigurace vzhledu > Obecné > Zvolte hodnocení zobrazené pro položky médií a nastav tam Hodnocení.


Díky. Ale hodnocení které se mi tam zobrazuje (když dám v SCC info o filmu), asi nebude z IMDB? Porovnání s webem to nesedí (menší počet hlasujících a jíné čísla.)
 
Citovat
Lidi, co to s vámi je?!

@Pirosak Já ztrácím zájem odpovídat na otázku, která byla v postu předcházející tomu tvému v podstatě už zodpovězena.
 
Citovat
To se omlouvám. V tu chvíli poslední stranu tady s tím postem, nechápu teda jak, jsem přehlédl.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)