• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 33 Hlas(ů) - 2.61 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stream Cinema 2 - BETAVERZE
@Saros: Griffinovi se právě přidávají. Obecně pokud ti něco chybí a je to na ČSFD, ve velmi krátkém čase od požadavku to tam dostaneš. Proč je zdrojem jen ČSFD nevím (asi to bylo v danou chvíli pro první stable nejjednodušší), ale výhledově se bude přecházet/přidávat nový zdroj, který bude editovatelný.

@JiRo: Taky je mi ten přístup Ládi trošku líto. Ale myslím si, že si teď potřebuje odpočinout, nadechnout se, trošku spadnout "na zem" a bude se tvými připomínkami zabývat. Protože ho dřív nebo později stejně doženou.

Za mě je vlastně tato situace ideální. Existují 4 funkční doplňky. Tedy kdyby jeden vypadl, můžeme přejít k jinému. Uživatelé jsou rozmělnění mezi více doplňků, není jeden jediný, který by moc vyčníval. Všechny mají své pro a proti a tak je to přece na trhu běžné. Nevím, proč bychom tady měli rozhodovat, který je nejlepší. Budˇme rádi, že máme zadní vrátka a už se snad nestaně to březnové vakuum, které bylo po náběhu NEPODPOROVANÝ-SLOVENSKÝ-HOSTING
 
(12.6.2020, 9:25)XBMC-Kodi Napsal(a): Pokud se někteří nebudou umět chovat i nadále, tak již dostanou tropické ovoce bez varováni.

@jnvk2486: pokud se o to chce starat, klidně může kdokoliv.

Prosím udělej to, nečekej na další vyhrocení.

https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-strea...verze-1-xx
 
Milosko78: Ja som normálny vyštudovaný človek. Prečitaj si príspevky ešte raz a hlavne ich pochop ,čo podobné články vyjadrujú.
Ps, asi 100x sa tu otom píše ,že chyby a nápady zaveste na sc2 discord,tam sa riesia. Pretoze kazda 2 otazka a 3 odpoved vedie prave tam.
Ja som nato len upozornil a hned sa tu rozculuju darebaci ktory písat mozu o čom kolvek. Zrejme sme si vsetci uz aj tu rovneší.
Mal som na mysly Luďom pomócť nájst čo potrebuju a kde to najst, pretože je tu mnoho bezvýznamných zbytočných
článkov. A hrabat sa potom v smetiach zrejme nepomoze. Ale OK beriem navedomie ! Nemám už 15 rokov.Škoda.
A kde sú vulgarismi??? Brzdy?ty ich nemáš na aute?

Takže ešte raz, VELKÉ POĎAKOVANIE ĹUĎOM KTORÍ DO TOHOTO PLUGINU INVETOVALI SVOJ ČAS A ÚSILIE.
Za necele 2 mesiace je namakany ,rýchly. Samozrejme čas ho zdokonalí. Aj tu treba byť TRPEZLIVÝ,dúfam,že vám to niečo hovorí.
Pekny deň prajem.
Díky chalani za Prácu a Váš čas nad týmto Mliekom. 89    Klaním se  s úctou
***boxy s Enigmou2 , nejake tie s androidom ,Xbox OneX a samozrejme Win7 a 10***
 
@matejekt No jasně, chápu tu autorovu "vyčerpanost". Mrkl jsem na kód addonu a je to pojaté skutečně velkoryse, takže cítím, že řada věcí, co jsou špatně, je jen přehlédnutí nebo je jejich řešení ponechané "na později". Také proto nechci hned vydávat finální soupis chyb či "neoptimálních řešení" na gitlabu nebo discordu a spíše to zatím pozorovat, případně se na to zkusit podívat ze zcela jiného úhlu pohledu nebo na to získat názor někoho dalšího. Ona řada věcí, které mě na SC2 zajímají, souvisí právě se skiny, takže se to pro toho, kdo v tom není doma, zdá zbytečné.

Co se týče diverzifikace pluginů, souhlasím. U mě doma a v mém nejbližším okolí je to principiálně tak, že většina používá originální SC - po počátečních peripetií je to už docela stabilní, teď se to i poměrně zrychlilo. Má to výhodu, že při používání Kodi pokračují v zavedené logice využívání a to, jestli jednoho dne přejdou na SC2 věština aktuálně neřeší. Já si s tím samozřejmě hraju, protože na to chci být připravený. Ale obecně je to přesně tak, jak píšeš.
 
Betaverze je již v propadlišti dějin, tedy zámek. Nyní již ostrá verze v provozu:
> https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-strea...verze-1-xx
 
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)