• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 31 Hlas(ů) - 1.74 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stream Cinema Community - verze 1.xx
@quentin: Ano dá se cache nastavit, ale není to všemocné. Edituješ Advancedsettings.xml viz https://kodi.wiki/view/Advancedsettings.xml. Pokud není v Userdata, tak jej vytvoříš https://kodi.wiki/view/Userdata. Výpočet i s návodem je na http://kodi-cache.wz.cz/
X96max plus 4/32 + CE 9.2.5 + Confluence / TV Samsung QE55Q6FNA
AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19 Matrix
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
@quentin
Sledovani streamu - navyseni velikosti cache
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
 
Citovat
quentin:

ak sa ti nechce ratat, nainstaluj progranovy doplnok OpenWizard a ten ti vytvori vhodny advancedsettings
NVIDIA Shield Pro 
Raspberry PI 3 MODEL B 
Aalfawise h96 pro+
 
Citovat
Edit - smazano
 
Citovat
Děkuji Vám za rady, vyzkouším.
 
Citovat
Zdravim,

provozuji SCC 1.8.34 na CoreELEC 9.2.7 a KODI 18.9.

Vzdy po restartu KODI se zapomene nastaveni SCC, znovu mne privita a prochazim celym nastavenim. V cem je prosim problem?

Dekuji
 
Citovat
https://streamcinema.cz/d/838-chyba-nast...ch-udaju/2
 
Citovat
Zdravím, chtěl bych se zeptat - dá se někde v doplňku, nebo v samotném Kodi nastavit, aby se video přehrávalo vždy v rozlišení max 720p ? I když je k dispozici pouze jeden stream v rozlišení např. 1080p.  Zjistil jsem, že se v dost případech při 1080p video poškubává.  V doplňku pro Netflix jsem nastavil max 720p a jede to plynule, při 1080p se taky škubalo. V SCC se mi nedaří to nastavit.  Zvláštní je, že když tentýž stream v 1080p nebo ve 4K, který se v SCC v Kodi škube, pustím v pluginu Archiv CZSK a v něm v SCC, jede naprosto plynule až do 4K.
Děkuji za pomoc.   Ještě doplním - Octagon SF8008, openatv 6.4 ,  Kodi 18.9 Leia
 
Citovat
Rozlišení se nastavuje přímo v KODI. Systém/ nastavení/ systém/ zobrazení
 
Citovat
@Tomik68:  To, co popisuješ, je pouze nastavení rozlišení grafického rozhraní KODI, rozlišení videa se tím neovlivní.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:9
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.9
RPi3B, RPiZERO (v šuplíku :-)
UPC 300/20, vše připojeno kabelem
 
Citovat
@Pitris66 Pokud máš v nabídce pouze jeden stream, tak z čeho by sis chtěl vybírat? V Kodi, u neadaptivních protokolů si zvolit rozlišení streamu při přehrávání nemůžeš. Pokud je adresou streamu adresa manifestu (jde tedy o adaptivní protokol jehož obsahem je nabídka několika streamů různé kvality), tak si můžeš v Kodi (prostřednictvím addon inputstream.adaptive) stream při přehrávání vybrat, případně si můžeš v nastavení addon inputstream.adaptive definovat, jaké parametry streamu budou preferovány (automatický výběr, min, max kvalita atp.).

Pokud jde o přehrávání přes addon SCC, tak tam jsou ve zdroji (soubory na webshare) k disposzici jen jednoduché streamy, tzn. že si v addon SCC vybereš titul a v dalším kroku stream a Kodi ti ten pak vybraný stream už jen přehraje v kvalitě, ve které je uložen. Nic dalšího s tím už neuděláš.

To, že přehrávání funguje plynule pokud používíš plugin Archiv CZSK a ne, když to samé přehráváš přes Kodi s jeho addon SCC, je logické. Proto byl ostatně tento plugin vytvořen. Používání Kodi a jeho addon na tomto typu zařízení se, pokud vím, nedoporučuje pro celou řadu porblémů. Ten o kterém píšeš, je jeden z nich.
 
Citovat
Děkuji ,,JiRo" za vyčerpávající odpověď, co se týká linuxového STB, pořád se mám co učit. Jasně, vybírat, pokud je k dispozici pouze jeden stream, nemůžu, měl jsem na mysli, pokud je ten jeden jen v 1080p, nějak vynutit rozlišení max 720p, aby jelo plynule. Konkrétně v addonu SCC.  Ale když nejde, tak bohužel nejde... Škoda, že v ArchivuCZSK je ten komfort o dost menší - všechno by se i tak dalo přežít, ale nejvíc mi vadí, že si nepamatuje poslední pozici ukončení přehrávání.
 
Citovat
Pratele mam takovy problem. Na RPI4 s poslednim LibreELEC pri nainstalovani doplnku SC musim pokazdem startu tento doplnek aktualizovat jinak se nerozjede. Setkal se s tim nekdo? a jak to vyresit? dekuji
RaspberryPi 4, LibreELEC 6.95 KODI 18.2 Leila
 
Citovat
Pozor vsem, kterym jedou jejich stroje 24/7 a system maji na nand !!! Kazdych 30 sec se obnovuje soubor settings.xml (\Userdata\addon_data\plugin.video.stream-cinema-2-release), cimz trpi nand. Reseni nasel Otava5, kteremu dekuji. Staci si upravit nasledujici radek na prijatelnou hodnotu:
/storage/.kodi/addons/plugin.video.stream-cinema-2-release/resources/lib/const.py
- řádek 62: UPDATE_SERVICE_INTERVAL = 30
X96Max+, Vontar X3, 2x Beelink GT1 mini 4/64 GB, CoreElec 9.2.5/Android 8.1/Atv Slimbox jako dualboot, Vu+Solo 2, Vu+Zero, LG Oled C9, LG 50UM74
 
Citovat
@aafroman No, vzhledem k tomu, co se do paměti ukládá při provozu systému i kodi a všech updatech, tak bych právě tohle za tak nutné řešit (s ohledem na životnost pamětí) nepokládal. Na druhou stranu to, že právě tuhle funkci addon řešenou ideálně nemá (i když z jiného důvodu), je asi všeobecně známé.
 
Citovat
Jeste poznamka,soubor settings.xml se prepisuje i pri vypnutem pluginu.Kolikrat to tedy denne je si dokazete predstavit.Otava5 na to prisel,nebot se mu fajl neustale poskozoval.
X96Max+, Vontar X3, 2x Beelink GT1 mini 4/64 GB, CoreElec 9.2.5/Android 8.1/Atv Slimbox jako dualboot, Vu+Solo 2, Vu+Zero, LG Oled C9, LG 50UM74
 
Citovat
Mě se poškozoval settings.xml jen na zařízení kde mám více service addonů. A poškozen byl tehdy, když jsem v logu viděl nějaký error. Tam kde je málo doplňků k poškození nedochází....
Pokud zařízení restartujete denně třeba brzy ráno nastavte na hodnotu 90000...
Pokud běží bez restartu tak hodnota se vypočítá 60x60x24x365
::: 3x Beelink Mini MXIII-II - CE 9.2 v NAND (1x private TVH server) ::: 1x Mi Box S - Android TV ::: Správce DB SCC :::
 
Citovat
Já ty infa odtud a z Discordu nějak nepoberu.
A/
OdpověĎ z Discord od aFroMan: "aFr|ō|M4n

včera v 14:33
@.JimmyS Zkousel jsem nastavit ruzne hodnoty update a stejne se to prepisovalo co 30 sec."
B/
A další odpověď: "aFr|ō|M4n

včera v 19:16
Update interval ne,je treba zmenit ten parametr,co nasel Otava5,pak je to ok."
C/
A ty @otava5: jsi uvedl výpočet na roční hodnotu. Tedy zřejmě "za roh", jediný update.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)