• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV GO Playlist (v1.13.0)
Zdravím, prestalo mi fungovať rozlíšenie 1920x1080 na Magio SK, doteraz to išlo ok…prosím o radu, ako to nastaviť v doplnku. Vopred ďakujem
 
Citovat
Mám nastavené:
- playlist pro externí přehrávač vypnuto
- input stream vypnuto
- service TIMESHIVT
- zařízení set-top box

Live i archiv jede ve fullhd

Jako ten magio je fakt katastrofa, neustále se snaží nám to znepříjemnit

Edit:
Tak máš pravdu, mě to dokonce teď jede jen v SD
Zkus dát service na LIVE
 
Citovat
Ďakujem za rýchlu odpoveď, ale nepomohlo…pri tomto nastavení, ak je Kvalita videa v doplnku nastavená na Nízka tak je stream 1280x720 a ak na Vysoká tak je stream len 480x270 px…

Ďakujem za rýchlu odpoveď, ale nepomohlo…pri tomto nastavení, ak je Kvalita videa v doplnku nastavená na Nízka tak je stream 1280x720 a ak na Vysoká tak je stream len 480x270 px…keď dám Service LIVE tak ide 1280x720
 
Citovat
@Saros Dost to připomíná situaci s O2TV v době, kdy se používala stará metoda řešení livetv, tzn. periodické generování playlistu s adresami všech streamů tarifu. Provider se pak bránil s podobnými důsledky, např. snižováním rozlišení. Magio řešení na straně serverů neznám, ale tenkrát O2TV používalo NanguTV a tam, když se pro každé zařízení místo jedné adresy streamu vygenerovalo těch adres 100 a více (podle počtu kanálů v tarifu), nastaly problémy. Když bylo uživatelů, kteří přijímali O2TV přes Tvheadend nebo Kodi ještě málo, nevadilo to, ale jak postupně narůstal jejich počet, začalo to dělat problémy. Chodil jsem v Karlíně na oběd s lidmi od NanguTV a ti to svého času dost řešili. Sice jsme pak s tím šířením řešení pak přestali, ale myslím že @pavuucek: v tom i přes varování pokračoval, počet uživatelů narostl, a tak O2TV začalo s restrikcemi. Magio se už nevěnuji, takže nemohu posoudit, jen mě ta podobnost s událostmi kolem O2TV před léty připadla podezřelá.
 
Citovat
Prosím o přidání EPG pro nové kanály.
Jsou to :

ORF 2
Deutsche Welle
ARD
RAI 1
TVP Polonia

Ugoos X3 Pro + Synology DS218, D216play +Synology RT2600ac 
SZ nečtu!!! Ptejte se ve fóru, pomůžete ostatním.
 
Citovat
Problém je v tom, že před dvěma dny T-Mobile TV Go/ Magio Go vypnul streamy na DASH i HLS (tzn. zablokoval přehrávání streamů ve všech přehrávačích). Důvod je ten, že se do nabídky T-Mobile TV Go/ Magio Go dostaly stanice Canal+ Sport ze Skylinku. Skylink měl požadavek, že streamy musí být zabezpečeny (samotný Skylink je zabezpečený má a to ochranou DRM).
 
Citovat
V tomto addonu jede vše jako dříve. T-mobile hls a Magio dash
 
Citovat
@Saros Takže tomu mám rozumět tak, že si T-Mobile už přes Tvheadend neprehraji!? A taky, že kdyz nakonec bude C+S v O2TV, dopadne to stejne. Tak vlastně nevím, co bude lepší a co si přát.
 
Citovat
Já kompletně migruji z Kodi do nativních aplikací.
Zjistil jsem že LG TV s WebOS nabízí všechny aplikace včetně Disney+ a HBO Go. Takže O2TV Sport + TM TV Go + SledovaniTV už mám nainstalované a jedou skvěle.

Ugoos X3 Pro + Synology DS218, D216play +Synology RT2600ac 
SZ nečtu!!! Ptejte se ve fóru, pomůžete ostatním.
 
Citovat
@beitlj Tak to já mám také, jenže to pohodlí, když je člověk v Kodi a může si prepinat mezi kanály různých sluzeb pouze jedné aplikace a ještě mít možnost neomezeného přehrávání s přeskakováním reklam, to člověka k tomu, prepinat si na aplikaci v TV, být sebelepší, nepřesvědčí. Každý doma sleduje všechny TV přes Kodi + Tvheadend. To, že jednou se objeví DRM u více OTT služeb, bylo jasné. To, že se to stane skrze PL, to je paradox...
 
Citovat
@JiRo: Ahoj, nejde ti odoslať súkromná sprava, viem pomôcť s DRM ochranou a Tvheadend. Napíš mi SZ.
 
Citovat
@ JiRo : TVH server jsem zrušil před rokem už mě to nebavilo.
Všechny boxy jsem přeinstaloval na SlimboxTV a KODI z nich odinstaloval a nahradil addony nativníma aplikacema. A jak odchází původní TV už je nahrazuji “chytrými tv” a začínám se pomalu zbavovat i boxů.
K LE a CE jsem neměl vztah od počátku takže obcházení DRM je jen dočasným řešením jelikož se poskytovatelé poučí a pravidla budou utahovat a zpřísňovat.

Ugoos X3 Pro + Synology DS218, D216play +Synology RT2600ac 
SZ nečtu!!! Ptejte se ve fóru, pomůžete ostatním.
 
Citovat
@beitlj Já sice nevím, co by mě na Tvheadend mělo bavit (proto ho přeci nepoužívám), ale provozuji ho, bez nějakých zásadních investic do jeho správy a údržby, už několik let (před tím MediaPortal Server). Postupně jsem vyzkoušel příjem snad všech cz OTT služeb, dnes používám jen vybrané, k tomu Live TV Youtube, DVB-T a DVB-C. Ano, jednou něco z toho v Tvheadend přijímat nepůjde, pak přijde čas to řešit. Ale přestat používat Tvheadend dnes proto, že to jednou nepůjde, mi tedy moc smysluplné nepřipadá. Takže pokud to ještě jde, je komfort jedné společné aplikace, do které nasypu všechny zdroje, které mě zajímají, s jednotným ovládáním, s možností neomezeného a nelimitovaného nahrávání a přehrávání, zatím nepřekonatelný.
 
Citovat
No mě je proti srsti provozovat KODI na certifikovaném Android TV OS boxu když mám pro všechny IP TV poskytovatele nativní aplikaci. A živit kvůli TVH virtuálku v NASu když NAS na noc uspávám je zbytečné.

Ugoos X3 Pro + Synology DS218, D216play +Synology RT2600ac 
SZ nečtu!!! Ptejte se ve fóru, pomůžete ostatním.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)