• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vyber jazyku filmu a titulkov
#1
Zdravim vsetkych, 

viete mi poradit ako pozerat filmy / serialy cez sosac v originalnom zneni a s anglickymi titulkami? Spustene filmy sa automaticky prehravaju v cestine alebo s ceskymi titulkami.

Vopred dakujem za odpoved.

M.
 
Citovat
#2
Pozeraný film musí to znění a titulky obsahovat, jinak se k tomu nedostaneš. Při spustěném filmu zmačkni Enter na D.O. a jdi v menu na vlastnosti/nastavení. Tam buď bude výběr, nebo máš smůlu.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#3
Tak já mám opačný problém. Zhruba od loňského podzimu mi sosáč přestal nabízet česky dabované verze filmů. Zajímavé je, že to není u všech novinek, které vycházejí, ale je to např. Black Widow, Space Jam: Nový začátek, Není čas zemřít a jiné...  Kontroloval jsem si nastavení přehrávače co se týká upředňostnovaného jazyka - i když jsem nic neměnil a nepřeinstaloval - všechno je v pořádku, ale problém trvá. Kontaktoval jsem podporu na streamuj.tv, poslal jim názvy pár filmů a oni mi v odpovědi poslali na tyto filmy odkazy s tím, že tam s českým dabingem jsou. A měli pravdu. Jenže sosáč mi pořád nabízí verze jen s titulky. Tak nevím, kde je zakopaný pes. Navíc jsem zjistil, že mi sosáč nenabízí některé filmy vůbec, i když na prehraj.me už jsou.
 
Citovat
#4
Takže nejlepší je, když se nějakou dobu trápíte s řešením problému, nakonec se zaregistrujete na kodi fóru, kde svůj problém popíšete, a pak večer vás něco osvítí a problém je vyřešen. V mém případě šlo o to, že v konfiguraci doplňku sosáč jsem měl jako jazyk videa nastaveno nezáleží. Po přepnutí na česky mi sosáč začal nejen nabízet filmy s českým dabingem, ale rovněž výběr originálního zvuku s titulky, českého dabingu a to ve formátu HD nebo SD, tak jako to původně dělal. Zajímavé je, že jsem konfiguraci od prvního nastavení neměnil a všechno dočasně fungovalo. Nicméně už si můžu pouštět filmy v čeké verzi, a našel jsem i filmy, které se mi nezobrazovaly.
 
Citovat
#5
Zdravím. Mám takový problém. Vždycky, když se dívám na seriál, jehož epizody mají český i anglický název, u českého názvu není problém. Přehrávají se jednotlivé epizody jedna za druhou. Ale u epizod, které mají anglický název, mi po spuštění naskočí tabulka a ta po mně chce “vybrat zdroj” a nabízí mi český i anglický jazyk a SD a HD kvalitu. Šlo by nějak nastavit, aby se, u těchto epizod s anglickým názvem, automaticky spustil ten český dabing v HD kvalitě a tím pádem se pouštěly i automaticky další epizody?

Děkuji moc za odpovědi. 6
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)