• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Výběr nového boxu
Já jsem si ho taky koupil, ale ještě někde putuje tak jsem zvědav co to bude. Již jsem jednu takovou krabičku měl X96 mini a nebyl jsem s ní moc spokojený. Obraz se neustále jemně přepal. Byla to verze 1/16GB to mám 4/32GB tak snad to nebude problém. A doufejme že na tohle CPU X2 udělají LE nebo CE
X92 - S912 3/32G - CoreELEC 8.95.x - Kodi 18 - Synology DS216j
 
Citovat
tak je doma,ale zkoušení bude až po štědrým dnu :)
 
Citovat
Takže X96 max přehrávání ok.Jen se mě zatím nepodařilo rozchodit všechný český doplňky.Zip jsem stáhnul a rozbalil v pohodě,ale když chci instalovat jednotlivý doplňky,tak mě jde z toho balíku českejch a slovenskejch jen O2,primaplay,sport5,tipsport ehl.Zbytek hlásí,že se nepodařilo naistalovat závislost.Tak absolutně nevím,kde může být chyba.
Ten balík balkan od denise jede a hbo a další kanály jedou v pohodě.Budu testovat dál,ale nenapadá někoho z Vás kde může být chyba v těch CZ?
 
Citovat
nektere pluginy opravdu nefunguji , a pokud chces musis se obratit na jednotlive autory treba na git https://github.com/lzoubek/xbmc-doplnky/pulls , vzdy to vsak bude chtit alespon log z kodi
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
@matchboxx já na to nějak nespěchám.Jen jestli je možné,že je nějakej výpadek.Předpokládám,že kdybych dělal něco špatně,tak nepojedou ani ty ostatní.
 
Citovat
Měl jsem stejný problém s Sencor 9004pro. Byli viditelné jen české volné doplňky, zkoušel jsem odinstalovat původní Kodi a nahradit jinými verzemi, nic, pomohlo až nahození coreLec, pod ním šlo Kodi správně. Protože jsem ale potřeboval zachovat rozhraní Android (krabice nebyla pro mne), nainstaloval jsem SPMC a Kodi maká se všemi doplňky z repozitu. Nevím proč, hlavně že to jede.
 
Citovat
Tak pomohlo odistalovat a znovu naistalovat Kodi.Jinak celkem spokojenost.Zatím jsem přišel na dvě chybičky.Na streamu z webshare mě v koncertech nehraje ani jeden koncert od Mila Oldfielda(zkuste kdo máte,jestli vám to jede).Je to v nějakým formátu 4:3 a jede mě jen zvuk.Místo obrazu zelený kostičky.Absolutně nechápu co mu vadí.Zkoušel jsem i stáhnout a přehrát ve VLC přehrávači a stejný.Další věc ve VLC při přehrávání z flash a přeskakování po 10s se krabička kousne a pomůže jen tvrdý vypnutí od zdroje.Jinak filmy ze streamu jedou v pohodě.
 
Citovat
@lagys Nevím, čemu říkáš "stream na webshare", ale mně koncerty Mika Oldfielda ve Stream-Cinema addon hrají všechny v pohodě.
 
Citovat
@Client myslím Stream-Cinema.Zkoušel jsem toho mraky a nehrajou tedy obraz jen u těhlech.Nehrajou ani když je stáhnu a chci je přehrát z externího zdroje.Chová se to pořád stejně.Nevím co mu může vadit,nebo co kde nemám třeba zapnutýho.
 
Citovat
Oldfield je OK ...

S905X 2/3 → CE 19 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ XOne S  18 \ NAS Synology 212JDSM 6.x \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
@lagys skus vypnúť hw dekodér, ja som také niečo zaznamenal na niekoľkých epizódach v seriáloch.
Odroid N2, Xbox One S, Vorke Z6
 
Citovat
@lagys -U mne Oldfield také OK. Např Tubular Bells II: RPi2/Kodi17.6/Confluence/-/SC/1080/DD/5.1/eng
Kodi 19/18.x -LibreELEC 10/9.x -BerryBoot -RPi4/3/0/w -LinuxMint/W10/Android 11. Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
Takže pomohlo vypnout HW akceleraci.
 
Citovat
nějak tu nezaznělo MeCool KIII pro, přitom je to docela dobrá krabička, co má snad všechno ... v celku bez problémů
 
Citovat
@alar tu tvou krabicku mas tady https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-kiii-...logic-s912
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
Tak jsem si přinesl Shield 2019 - ten nový váleček a vše OK až do chvíle, kdy jsem nahodil Stream Cinema a pustil první seriál s českým dabingem. Úplně rozjetý zvuk s obrazem. Synchronizace se po pár sekundách přehrávání úplně rozjede.
Někdo tu tuším psal, že je to kodekem, hlavně u starších seriálů, ale dělá mi to i u úplně nového seriálu Bez vědomí.
Film Avengers Endgame to kupodivu při 4K a DTS zvuku hraje v pořádku, ale u těch seriálů stačí jedna věta a už klapou hubou naprázdno a zvuk přijde až potom... :)
Bude to bohužel asi tím Androidem, ale přiznám se, že u tak vychvalovaného zařízení, jakým je Shield jsem to čekal trochu lépe vychytané při té ceně. Na pitomém čínském noname boxu a Amlogicem 905X a Coreelecem jsem neměl vůbec žádné potíže a to ani na stejných streamech jako jsem zkoušel na tom Shieldu. I na dceřiném tabletu to jede v pohodě a to je přitom taky Android.
S těžkým srdcem asi milého Shielda zabalím a odnesu zpět do prodejny, protože audiostopa s dabingem je pro mé děti zcela zásadní.
Teď mi vlastně dochází, že když přepnu na stopu anglickou, tak sedí...zvláštní. Ale možná jsem neprojel dost reprezentativní vzorek.
Takže přehrávání seriálů v Kodi Noname Čínský box - Nvidia Shield 1:0. Škoda...

Edit: Tak problém vyřešen a nacházel se mezi ovladačem a křeslem. Chybně zvolená obnovovací frekvence v menu Shieldu.  Kodi se s tím pak jen svezlo a výsledek byl rozhozený zvuk a obraz.
Při některých frekvencích už byl sice zvuk OK, ale zase byl takový polotrhaný obraz, jako by lidé chodili a hýbali se tak nějak nepřirozeně. Nejideálněji mi to jede při 4K 50Hz
 
Citovat
Zdravím Vás.
Mám H96 PRO Plus a budu darovat rodičům.
Doporučte něco lepšího?
Co třeba H96 Max X3 Amlogic S905X3, polepším si?
https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-h96-max-x3-coreelec
Stáčí mi, aby šel nahřát do interní paměti CoreELEC.
Přehrávám si jen filmy přes lan a IPTV.
Děkují.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)