• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 31 Hlas(ů) - 3.61 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zpětné sledování O2TV (OTT)
@waladir: Myslím, že ani není třeba to dále řešit. Ta notifikace má ostatně pravdu, je to neaktivní kanál. Ovšem je zcela jisté, že reset kanálů by tomu v tomto případě nijak nepomohl. Možná by se dalo udělat, že ta nahrávka by se pro neaktivní kanál ani nezobrazovala (nenabízela). Zkoušel jsem to přes webové rozhraní a ani tam to nejde přehrát (tlačítko pro spuštění přehrání je šedé). Zítra už to ani nevyzkouším, nahrávka shodou okolností vyprší za 4 hodiny.
 
Citovat
Pokud nejde ani přehrát přes web, tak se zobrazovat nebude. Myslel jsem, že přehrát jde. Tohle zas tak komplikované nebude.

Teď už by se nahrávky z nedostupných kanálů neměly zobrazovat. Nebude vidět ani v naplánovaných nahrávkách. Zítra dám úpravu do repozitáře.


Přiložené soubory
.zip   plugin.video.archivo2tv.zip (Velikost: 110,84 KB / Stažení: 22)
 
Citovat
@waladir: Díky za nevšední podporu. Jak jsem psal už včera, ta problematická nahrávka během noci expirovala a dnes už v nabídce není. Filtrační funkci nové verze tak už nemohu vyzkoušet.
Jinak my doma funkci "Nahrávky" používáme poměrně dost. Proto mám ještě jeden "feature request", který s ní úzce souvisí. Velmi mi chybí možnost dát si do nahrávek pořad, nalezený v nabídce "Kategorie". Teď musím postupovat tak, že se podívám, kdy a na kterém kanálu byl pořad vysílán a musím ho vyhledat přes nabídku "Archiv". Teprve potom je možné dát ho do nahrávek. Kdyby to šlo i z Kategorií, bylo by to mnohem pohodlnější.
 
Citovat
V repozitáři je verze 2.6.0, kde jsou nahrávky z nedostupných kanálů skryté a u pořadů v kategoriích je přidaná možnost naplánovat nahrávku. Díky @listener:  za podněty :-)
 
Citovat
@waladir:
Krásná práce !   Díky.
 
Citovat
Ahoj od včera nefunkční doplněk, neporadí někdo ?

2022-05-04 11:10:59.610 T:3677832064   ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                             - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                            Error Type: <type 'exceptions.TypeError'>
                                            Error Contents: 'NoneType' object has no attribute '__getitem__'
                                            Traceback (most recent call last):
                                              File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.archivo2tv/main.py", line 253, in <module>
                                                router(sys.argv[2][1:])
                                              File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.archivo2tv/main.py", line 92, in router
                                                play_video(type = 'live', channelKey = params['channelKey'], start = None, end = None, epgId = None, title = params['title'])
                                              File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.archivo2tv/o2tv/stream.py", line 55, in play_video
                                                subscription = session.get_service(channels_list[channelKey]['serviceid'])['subscription']
                                            TypeError: 'NoneType' object has no attribute '__getitem__'
                                            -->End of Python script error report<--
2022-05-04 11:10:59.727 T:4062830656   ERROR: Playlist Player: skipping unplayable item: 0, path [plugin://plugin.video.archivo2tv/?action=play_live&channelKey=O2+Sport&titl
 
Citovat
@kolda02: zkus v nastavení doplňku dát v Přihlášení - Nová O2 session. Pokud to nepomůže tak ještě Nastavení - Kanály - Resetovat seznam kanálů, pokud v nich nemáš hodně ručních úprav.
 
Citovat
(04.5.2022, 11:36)waladir Napsal(a): @kolda02: zkus v nastavení doplňku dát v Přihlášení - Nová O2 session. Pokud to nepomůže tak ještě Nastavení - Kanály - Resetovat seznam kanálů, pokud v nich nemáš hodně ručních úprav.

Paráda, pomohlo resetovat seznam kanálů, děkuji.
 
Citovat
@waladir: verze 2.6.0 již není pro Leia? Hlásí mi to notifikaci závislost python 3.0.0 nemohla být vyřešena
::: 3x Beelink Mini MXIII-II - CE 9.2 v NAND (1x private TVH server) ::: 1x Mi Box S - Android TV ::: Správce DB SCC :::
 
Citovat
@otava5: doplněk pro Leia se liší právě jen závislosti na verzi pythonu ve addon.xml. Kód je jinak stejný, psal jsem ho tak, aby fungoval s Python 2 i 3. Už se mi v minulosti povedlo, že jsem do repozitáře dal omylem addon.xml pro Matrix, ale ve verzi 2.6.0 je to správně. Vypadá to, jako bys měl špatnou verzi repozitáře, takže se to snaží nainstalovat verzi pro Matrix. Pro Leia by měla být 1.1.2, pro Matrix 1.2.0. Můžeš zkusit instalaci ze zipu (https://mirror.xbmc-kodi.cz/addons/leia/...rchivo2tv/).
 
Citovat
Ano dokonce 1.3.0 1, nevím jak se mi tam dostal.... díky za radu
::: 3x Beelink Mini MXIII-II - CE 9.2 v NAND (1x private TVH server) ::: 1x Mi Box S - Android TV ::: Správce DB SCC :::
 
Citovat
@otava5: Podle mě možná nezafungovala nějak detekce verze a nejspíš si ti to updatlo na repozitář pro Nexus. Když tak si radši u repozitáře zakaž aktualizace ;-)
 
Citovat
@waladir: máš představu jak bude doplněk a archiv fungovat až od června zavedou nepřetáčej Primu?
::: 3x Beelink Mini MXIII-II - CE 9.2 v NAND (1x private TVH server) ::: 1x Mi Box S - Android TV ::: Správce DB SCC :::
 
Citovat
Popravdě ani nevím, jaké jsou možnosti, jak to technicky realizovat a jaký můžou mít dopad na přehrávání v doplňku. Uvidíme jak se to bude chovat a jak to případně půjde ovlivnit.
 
Citovat
@CaseyCZ mě upozornil na problém s načítáním kanálů. O2 nějaké přidalo, ale chybí u nich nějaká základní data, takže v dopňku padaly chyby. V repozitáři je verze 2.6.1, kde by to už mělo být ošetřené. Nevím jestli to nebude dělat problémy i jinde, ale ty kanály nemám, takže to nemůžu zevrubně otestovat.
 
Citovat
Mě taky přestalo vše fungovat, nic se nenačetlo, archiv nešel otevřít. Ve verzi 2.6.1 se zdá, že je vše opět funkční. Opět díky za rychlou aktualizaci.
 
Citovat
Ahoj me dnes prestala fungovat verze 2.6.0 na 2 ruznych zarizenich.Jak je mozne nainstalovat verzi 2.6.1?Pres XBMC repo mi ji to nenabizi.

Diky za radu.
 
Citovat
@mdoom@mdoom.net: Na XBMC-Kodi CZ/SK repozitáři v kontextovém menu klikni na Zkontrolovat aktualizace. Kodi obsah repozitáře a tedy i změny ve verzích doplňku aktulizuje v dlouhém intervalo. Tímhle se provede aktuazace hned.
 
Citovat
Na Leie verze 2.5.5 nefunkční. Po aktualizaci na 2.6.1 vše v pořádku. Díky za superrychlou reakci.
 
Citovat
(01.6.2022, 21:08)waladir Napsal(a): @mdoom@mdoom.net: Na XBMC-Kodi CZ/SK repozitáři v kontextovém menu klikni na Zkontrolovat aktualizace. Kodi obsah repozitáře a tedy i změny ve verzích doplňku aktulizuje v dlouhém intervalo. Tímhle se provede aktuazace hned.
 A pritom takova blbost:)) 
Diky za rychlou reakci a tomu jak se tomu venujes!
Vse zase maka jak ma.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)