• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI špatně pojmenuje soubory v knihovně
#1
Přidal jsem filmy do knihovny, ale u některých CSFD scrapper špatně přiřadí název.
A u některých ( např. rodinná videa ) přiřadí úplné nesmysly.
Kde se to dá opravit, aby se přiřadil správný název filmu ?
 
Citovat
#2
A že by ses podíval do sekce Scrapery, když máš problém se scraperem?!?  Icon_rolleyes
Nejspíš nemáš filmy správně pojmenované. A tvoje rodinná videa ČSFD znát asi nebude.  4
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#3
Jasně, tak by mi stačilo jen napovědět, jak to zařídit, aby ta konkrétně ( nejen ) rodinná videa zůstala pod svým původním názvem a nepřiřazovalo mi to k nim nějaké pitomosti.
U různých filmů, které mají ale stejný název a vybralo to tu špatnou verzi, tam už jsem si poradil.
 
Citovat
#4
Pokud chceš mít v knihovně vlastní video, nebo máš potíže, že ti nějaké video nezná, tak si vytvoř vlastní .nfo soubor. Nahoď si tam obrázky a máš hotovo :-)
http://kodi.wiki/view/Custom_video_entries
 
Citovat
#5
zvirek a proč proháníš přes Scraper rodinná videa ? Nevěřím tomu že je najdeš ve filmové databázi nebo snad ano ?

Do knihovny je samozřejmě přidat můžeš, ale pouze manuálně jak píše cuore nebo je ponech odděleně ve složkách a přidej pouze postery a fanarty → http://www.xbmc-kodi.cz/showthread.php?t...9#pid11569 .
RPi 4B - LibreELEC
RPi Zero W - LibreELEC
 
Citovat
#6
na tento dotaz si dovolím navázat svým. Pokud už scraper nějak soubor špatně zařadí, dá se nějak dohledat?
V knihovně je větší množství souborů a pokud ho po aktualizaci nenajdu pod očekávaným názvem, jsou jen dvě možnosti: bud ho ignoruje (a musim si ho tam pridat rucne), nebo ho zaradil pod jinym nazvem. Ale pod jakym? Jak to zjistit?
 
Citovat
#7
Nastav si aby ti Kodi zachoval původní názvy souborů, Nastaveni -> Video -> Seznamy souborů, a pak přes Videa - > Soubory, zkontroluj oscrapovani.
Jinak tento dotaz patří do sekce Scrapery, kde najdeš i odpovědi.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)