• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iptv set-top-box
#1
Zdravím,
 Od poskytovatele internetu jsem dostal  i IPTV stb ( beží na androidu). A uvažoval jsem že bych si to streamoval i do další tv u ktere mám raspbery pi3 s Kodi. Googlil jsem o sto šest ale našel jsem navody jen na  klasické stb s tunerem.
Existuje nějaká možnost vubec na takové streamovaní když  v stb je nainstalovaný software od poskytovatele IPTV přes který se  v tom stb sletuje Televize?
 
Citovat
#2
To bys musel být o hodně konkrétnější... TV u providerů bývají řešené různě, nicméně je šance, že je to bez DRM a pak to do Kodi dostat jde. Přímo přes ten STB to nepůjde, to je nejspíše nějaký uzavřený paskvil, nicméně technicky by se ty adresy konkrétních streamů daly odposlechnout přímo na síti a pak je do Kodi naládovat jako playlist.
 
Citovat
#3
V čem bych měl být konkretnější? Na netu jsem něco o tom "odposlechu" streamů.
 
Citovat
#4
minkos: v jiném vláknu jsem již psal, že hodně dobrý na odposlech je Wireshark. Je však nutné se s ním naučit dělat. http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-iptv-c...7#pid17217
X96max plus 4/32 + CE 21 RC2 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#5
tak jsem otestoval wireshark, aniž bych se musel uplně do hloubky jím zabývat zjistil jsem že treba u sledovani.tv to najde bez problému adresu streamu. ale u lepší.tv nenajde, asi to mají lepe ochraněné.
 
Citovat
#6
Asi to tam bude lépe schované, ale vidět to být musí...

U Sledovanitv.cz to asi neřeší, protože to ani hledat není potřeba - jedná se o pdoporované řešení a playlist jde na jejich webu stáhnout na jedno kliknutí :-)
 
Citovat
#7
mobilemanic: proto jsem výše napsal, že se s tím člověk musí naučit dělat. Krásně je to demonstrováno tady: https://www.youtube.com/watch?v=VtbSHRenqo0
X96max plus 4/32 + CE 21 RC2 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#8
mobilemaniac: sledovani.tv má na webu playlist, jen bohuzel funkčnost je vždy 24h.

Horší je že se ani nedostanu pres IP do složek v tom stb android, u rpi3 ano a bez problému. On totiž neni ani vidět ve wireshark ten stb a jeho pakety, rpi3 normalně vidím... a ani to nenajde komunikaci s mobilem.
 
Citovat
#9
Tak po hraní si...jsem zjistil že neni ani potřeba wireshark , uplně postačí v mém připadě prlohlížeč Opera, a v něm dát revizi prvku daný stránky ( sledovanitv.cz , lepšítv.cz) a udělá to stejnou službu ukáže to adresu toho streamu. bohužel pres prohlížeč běží jen SD kanaly . HD kanaly jsou jen v tom STB potažmo v mobilu přes jejich aplikaci. Uvidím jak dlouho poběží stream u lepšitv (zatím den a pul) u sledovaní .tv to jde jen den pokud si stahnu jejich playlist, když to udělám jako u lepšítv jde jen jeden kanál, jak přidám druhý ten první uz nefunguje. Škoda, tam je většina v HD.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)