• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O2tvGO addon
@JiRo děkuji za radu už vše běží jak má... ;)
 
Citovat
......
Lame truper 1.2,
Jody 16.2 2
 
Citovat
@croma

mockrát díky! Nemohl jsem přijít na to, kde je problém...konečně vyřešno!
 
Citovat
Ahoj, nestava se nekomu, ze by mu to padalo? Lepe receno, vyberu kanal, chvili koukam a cca po 10-15s to vypadne zpatky na prehled kanalu a takhle porad dokola. Nekdy to jde, ale posledni dobou mi to takhle zlobi.
Mam to na Libreelec 9 alpha / Rock64
Diky
 
Citovat
Čekal jsem, až se někdo ozve. Mě to padá taky, ale asi po 1 hodině.
 
Citovat
Dobrý den, mám smart televizi se systémem Android TV. Nainstaloval jsem kodi a do něj doplněk O2TV Go. Přihlášení se nezdaří s hláškou "No JSON Object could be decoded" a "Failure reportcould not be send". Nesetkal se s tím někdo? Na kodi v PC vše funguje. Díky
 
Citovat
A proc do Kodi? Spust to prece v Androidu :-)
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
@Morlik Addon v repozitáři již není patrně dále autorem podporován. Jeho další úpravu a rozvoj převzal @pavuucek, jeho téma je zde O2TV Go (Pavůčná Edice).

Předpokládám, že máš nainstalovanou verzi 1.1.8.a z tohoto vlákna, pak by ta chyba, cos uvedl, mohla být s velkou pravděpodobností způsobena špatnými přihlašovacími údaji. Když jsem plugin opravil, zapomněl jsem tam vložit kontrolu a tenhle stav tomu odpovídá.
 
Citovat
@matchboxx Kéžby :) Appka není v obchodu.Nainstaloval jsem jí z Apk souboru, ale je absolutně neovladatelná pomocí ovladače.

@JiRo Ano 1.1.8a. Pomohlo kompletní smazaní přes ES File Explorer a opětovné nainstalování. Nyní funguje v pořádku. Každopádně kouknu na verzi od pavoucka. Díky :)
 
Citovat
(05.11.2018, 16:47)johnyor Napsal(a): Ahoj, nestava se nekomu, ze by mu to padalo? Lepe receno, vyberu kanal, chvili koukam a cca po 10-15s to vypadne zpatky na prehled kanalu a takhle porad dokola. Nekdy to jde, ale posledni dobou mi to takhle zlobi.
Mam to na Libreelec 9 alpha / Rock64
Diky

ja mam to stejne
 
Citovat
krontorad: Taky tak, po pár vteřinách stream spadne ....
 
Citovat
Ahoj,
obraz přes o2tv go addon mi přijde oproti standardnímu set-top-boxu nebo chromecastu lehce mázlý, nesetka se s tím někdo?
Zkoušel jsem to na raspberry + liberelec i na x96+coreelec a výsledek je mázlý na obou krabičkách.
 
Citovat
take mohu potvrdit ze verze 1.1.8 po par sekundach vypadava. Na starem kodi (v15) a openelecu to stejna verze nedelala
 
Citovat
Take jsem mel tyto problemy s libreelecem a RaPi3, nyni na Khadas Vim2 a openelecu bez problemu nepada to 8x za hodinu, jen si to 1-2x za hodinu trosicku zabufferuje ale to muze byt taky rychlosti pripojeni.
 
Citovat
Dnes se mi ta chyba objevila taky. Mam kodi Jarvis na windows a doplněk 1.1.9
Zápas jsem spustil ve web browseru bez problémů.
O vikendu zkusím reinstal doplňku.
M.
 
Citovat
Od 14.3.2019 přestal doplněk fungovat. Pokus o spuštění skonnčí s chybou: "None type object is not callable".
Zkoušel jsem na Rabsbery s Openelec i Kodi pod WIndows.. Všude stejně.

Díky za pomoc/nasměrování.

Díky,

M
 
Citovat
dle meho o2 zablokoval stare URL... https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-o2tv-...8#pid64208 - ale mozna je to falesna stopa...
 
Citovat
Zase nejde verze 1. 1.9, píše to nějakou chybu missing char on line.... Máte. To taky tak?
 
Citovat
Zkuste si opravu modulu o2tvgo.py, popsáno je to zde https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-playlist-o2tv-cz-addon-vyvoj-a-podpora-zde-ukoncena?pid=64293#pid64293.

Možná bude, v případě tohoto addon, třeba ještě smazat v nastavení addon (settings.xml) řádek, kde je uložena hodnota "acces_token".
 
Citovat
jj, funguje to a nic se nemusi jeste mazat :-)
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)