• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WatchedList - označení shlédnutí pro všechna zařízení
#1
WatchedList - sledujte online videa a serialy z www.sosac.ph

> Aktuální verze: 1.0.4
> Web: http://kodi.wiki/view/Add-on:WatchedList
> Ke stažení: naleznete přímo v repozitáři Kodi

Pokud máte více zařízení s KODI a přesouváte se mezi nimi (například obývák → ložnice → kuchyně → dětský pokoj) a chtěli byste mít synchronizovány údaje o shlédnutí/neshlédnutí epizody seriálu či filmu, lze použít tento doplněk.

Příklad: Díváte se v obýváku na pár epizod z několika seriálů, poté ještě v kuchyni při svačině a když se dostanete konečně do postele a máte náladu sledovat ještě nějaký ten seriál či jiný obsah, máte vše pěkně označeno a nemusíte pátrat v paměti, kde jste skončili, co jste viděli a co ne. WatchedList je přítomen na všech zařízeních, pomocí jeho nastavení se vytvoří databázový soubor třeba na NASu, kam se vždy aktuálně (manuálně či periodicky) ukládá požadovaná informace a odkud si ji i MMC/HTPC poté vezme.
 
Citovat
#2
Skromný dotaz - funguje tento doplněk i u seriálů shlédnutých třeba ze Sosáče? Mám dojem že ne.
A mohl by mi některý zdejší odborník poradit, jak přesně ten doplněk vlastně nastavit, aby vůbec mohl fungovat?
Standardně bylo přednastaveno "soubor" - zálohovat do souboru. Když se pokouším pomocí google translatoru přelouskat nastavení na uvedeném odkazu, doporučují tam MySQL databázi --- ale to mi zase zmizí možnost uložit ji na NAS. A když to nebudu mít uloženo na NASu, tak se domnívám, že to nemůže fungovat navzájem mezi zařízeními (když ji bude mít každý přístroj sám u sebe).
A jestli je vhodné to aktualizovat při spuštění, nebo periodicky - mohu se jen dohadovat a domnívat.
 
Citovat
#3
Diky za vsechny bleskove reakce.
Zjistil jsem, ze uvedeneny doplnek NEFUNGUJE, pokud byl pouzit scraper csfd.cz. Pravdepodobne proto, ze pravdepodobne nestahuje jednoznacne cislo daneho filmu.
 
Citovat
#4
funguje to někomu?
2x RPi3 - OpenELEC  6.03 → Kodi 16.1 \ 1x PC - Windows 10  → Kodi 16.1 \ 1x Acer Iconia - Kitekat 4.4.4  → Kodi 16.1
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)