• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
estuary myš
#1
Ahoj,

ve skinu estuary blbne myš. Když jsem již třeba na přehledu epizod a jedu myší dolu, tak jakmile myš přejede cca polovinu obrazovky odshora, tak to začne šíleně rychle rolovat nahoru a nedá se se trefit na přesně na epizodu. Prostě to ujede nahoru. A samozřejmě i naopak - když vyjedu myší na horní polovinu obrazu, tak to zase rychle roluje samo dolu. Nedá se nějak nastavit? Estouchy toto nedělá, ale tam mi zase pravé tlačítko nedělá "zpět".

Vyzkoušenono pod linuxem i androidem (tv box na televizi s připojenou klávesnicí a myší).

Díky.
 
Citovat
#2
Mě to dělá taky. Holt Estuary není dělaný pro myš.
Jedu na: Kodi 18 - Skin Estuary Stream Cinema
Přehrávám na: AndroidTV Philips 50PUS7303/12 (Android 8.0, 4-core procesor, 2GB RAM)
Data skladuji na: NAS Synology DS115j ve kterém je disk WD Red 2TB
Vše je propojeno pomocí: MikroTik RouterBOARD RB951G-2HnD
 
Citovat
#3
Chápu, je to o zvyku či o potřebě, ale nikdy bych neovládal Kodi (jakékoliv) myší .... Klávesnice, DO, mini-klávesnice (třeba s touchpadem) atd. - toto vše mi připadá daleko přirozenější a pohodlnější.
Pokud používám NTB a Kodi na něm nainstalované, tak i zde je pro mne prioritou právě klávesnice.
Jedinou vyjímkou kdy občas použiji myš ve spojení s Kodi, je VNC-Viewer na PC  4
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)