• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scraper - Popisovač
#1
Ahoj co použiváte na popisování filmů a seriálů ve spojeni se Cinema stream?Diky vsem za rady...
 
Citovat
#2
Filmy BBaronuv scrapper a seriály TVDB
Jedu na: Kodi 18 - Skin Estuary Stream Cinema
Přehrávám na: AndroidTV Philips 50PUS7303/12 (Android 8.0, 4-core procesor, 2GB RAM)
Data skladuji na: NAS Synology DS115j ve kterém je disk WD Red 2TB
Vše je propojeno pomocí: MikroTik RouterBOARD RB951G-2HnD
 
Citovat
#3
@Turbo: Já používám kromě BBaronova scraperu také ČSFD scraper.
Soukromý server - Ubuntu 18.04, TVHeadend 4.2.8-36
Dell Latitude E6420 - W10, TVHPlayer Beta, Kodi 18.5
Lenovo Vibe P1ma - Android 5.1, TVHClient + Yatse, Kodi 18.5
 
Citovat
#4
Ja to mam presne tak isto ako Bartyx
Citajte jak se spravne ptat!
Tvorca doplnku 
Stream Cinema CS & SK.
 
Citovat
#5
Ahoj, mohl by mi někdo prosím poradit, jak rozchodit tento scraper pro Stream Cinema ? Ať to zkouším jak to zkouším, prostě popis a hodnocení filmu tam z čsfd nemám, předem díky
 
Citovat
#6
@MarshaLL: precitaj si navod od RossiD a nedaj sa odradit, ze je tam aj popis instalacie pluginu atd...
Citajte jak se spravne ptat!
Tvorca doplnku 
Stream Cinema CS & SK.
 
Citovat
#7
Ok díky, zkoušel jsem to dle videa a ještě dle dalšího videa co jsem našel, ale prostě když zvolím aby informace o filmu byla přes ČSFD nebo přes Movie Barron Scraper tak veškeré info o filmu zůstává stejné, i hodnocení .. Možná očekávám něco co to neumí, nemohl by mi někdo hodit screenshot obrazovky informace o filmu abych věděl, jestli to mám dobře nebo ne ? Předem díky
 
Citovat
#8
@MarshaLL: ked menis scraper, tak sa ta pyta, ze ci ma zmazat kniznicu, alebo nieco take. Tak mu to musis dovolit, aby sa vsetky data z kniznice zmazali a aby ich mohol novy scraper najst. Scraper totiz funguje tak, ze stahuje informacie iba k tym filmom, ku ktorym nema data. Takze ak uz mas raz nejky film v DB, tak novy scraper ho nechava v povodnom stave a nic s nim nerobi. Dufam, ze som to dobre vysvetlil.
Citajte jak se spravne ptat!
Tvorca doplnku 
Stream Cinema CS & SK.
 
Citovat
#9
Ano to je mi jasné, to se mě ptá pokaždé když změním scraper, bohužel i když smažu knihovnu je to stále stejne, jak kdyby tam zustavalo defaultni nastavení... Navic kdyz povolí csfd scraper, hodnocení je stále jakoby v imdb.. Bohužel kodi jsem nikdy nepoužíval, tak nevim zda-li ne to takto správně či nikoli
 
Citovat
#10
Kodi ma hodnotenie 0 az 10 a nie 0% az 100%. takze ak mas hodnotenie v csfd 65% tak v kodi to je 6.5 bodu
Citajte jak se spravne ptat!
Tvorca doplnku 
Stream Cinema CS & SK.
 
Citovat
#11
Aha takhle! Ale ještě když to vezmu, když spustím stream cinema přes doplňky zobrazuje se mi stejne ě info jako když spustím film přes knihovnu, s tím rozdílem, že jsou tam obrázky herců. Takhle je to dobre?
 
Citovat
#12
Možný náhled informací o filmu (jedná se o BBaronův scraper)→ Aeon Nox 5 Info Film
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#13
@MarshaLL: obrazky hercou tam chybaju schvalne. ono to funguje tak, ze pri vypise 100 filmov sa posielaju do pluginu vsetky informacie o kazdom jednom filme. Ak by sa mali posielat aj fotky k hercom, tak uz by to bolo strasne velke mnozstvo dat, ktore musi plugin spracovavat. Uz teraz je toho vela radovo MB a preto je ten plugin "pomalsi" ak by tam boli este aj URL na hercov z IMDB tak by to bol riadny narast. Niektore slabsie stroje by to uz nemuseli zvladnut a je to zbytocny trafic z nasho servera.
Citajte jak se spravne ptat!
Tvorca doplnku 
Stream Cinema CS & SK.
 
Citovat
#14
Narazil som na iny problem , ze ak zaradim do kniznice cesky film/serial z Stream Cinema CZ, a pouziem bbaron scraper, niektore serialy to otaguje anglickymi serialmi/epizodami ak nahodou existuje film serial s podobnym alebo rovnakym nazvom ( v anglictine ).
Da sa to nejako ovplyvnit ?
 
Citovat
#15
Jmenuje se to movie scraper, tak zkus hádat, kde je asi problém. 4
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)