• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LibreELEC (Krypton) v8.1.1 BETA
#1
Information 
LibreELEC (Krypton) v8.1.1 BETA

[Obrázek: masthead_wordpress.png] Citace: This is the second BETA of our 8.2 release; a mid-year version bump to enhance hardware support and capabilities. This beta addresses issues in our OVA image, a Broadcom WIFI firmware vulnerability for Raspberry Pi 3 and Zero W users, and MPEG issues seen with some nVidia cards. It also adds support for the inexpensive Xbox ONE (DVB-C/T/T2) USB tuner (about €12 on eBay), and LibreELEC settings gains new options for changing the embedded Samba server Workgroup and adjusting the SMB protocol versions supported for security and SMB share compatibility. Kodi is bumped to 17.4 final.

Changes since LibreELEC 8.1.0 include:
  • Fix VMware OVF template, drop OVA .img suffix and force ‘installer’ mode
  • Update RPi kernel to 4.9.43
  • Update RPi wifi firmware to resolve CVE-2017-9417 (Broadpwn)
  • Update to Samba 4.6.7
  • Update to Kodi 17.4 final
  • Update nVidia main driver to 384.69
  • Update LibreELEC settings add-on to expose more Samba config options
  • Revert Hauppauge DualHD tuner support (back to single-tuner, which works)
  • Add support for Xbox ONE (DVB-C/T/T2) USB tuner
→ LibreELEC (Krypton) v8.1.1 BETA
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#2
Ahojte , ak mám na RPI2 Libreelec 7.0.3 a chcem prejsť na 8.1.1 a používam skin AEON NOX 5 :Silvo bude treba od znova nastavovať všetko ako mám teraz nastavené pri 7.0.3 ? Alebo ako to urobiť aby som mal čo najmenej práce , nejaký návod .Dík za každú odpoveď .....
 
Citovat
#3
Mnoho uživatelů zde doporučuje obzvláště pro přechod mezi verzemi, udělat vždy čistou instalaci. Člověk se vyhne mnoha zbytečným problémům. Mám to za sebou... Ve výsledku je čistá instalace vždy mnohem rychlejší, než pak řešit zbytečné problémy :-)
Raspberry Pi 3B, LibreELEC  arm-11.0.6 MR  (KODI 20.3, skin NEXUS), 16GB SDHC SanDisk cl.10 UHS-I
 
Citovat
#4
Souhlasím ale několikrát jsem LE aktualizoval a neměl jsem žádný problém.
Televize: Sony   OS: hloupá
RaspBerry: Pi 3B   OS: libreELEC 7.0.2   Zdroj: originální 2.5 A   Uložiště: SONY class 10 70MB/s 16GB
Notebook: SonyVaio (VGN-FW51ZF)   OS: elementary OS 0.3.2 Freya 64-bit (Ubuntu 14.04)   OS MMC: Kodi 16.1
 
Citovat
#5
Aktualizace dělám také. Ale když se LE posune o číslo ve verzi, např. z 7 na 8, tak to už neriskuji. Takže až přijde verze 9 udělám znovu čistou instalaci, mimo jiné také proto abych nezapomněl jak na to :-)
Raspberry Pi 3B, LibreELEC  arm-11.0.6 MR  (KODI 20.3, skin NEXUS), 16GB SDHC SanDisk cl.10 UHS-I
 
Citovat
#6
Dík za radu , cez výkend to bude prácička ......
 
Citovat
#7
Jsou v podstatě dva názorové proudy, většina se kloní k čisté instalaci, část (mezi které patřím také) upgraduje. Pak existuje ještě jakési třetí cesta která může být kombinací obojího, ta ale vyžaduje značnou jistotu v tom, co člověk dělá. Je třeba si uvědomit, že Kodi není operační systém a řada věcí se při instalaci pouze kopíruje, neexistují žádné registry, jejichž konzistence by se mohla porušit, atp. V některých případech je kombinace upgrade, čisté instalace a kopírování dat z předchozí instalace více méně nutností, pokud člověk u toho nechce strávit zbytečně moc času nebo nechce přijít o nějakou historii - např. nahrávek z TV, vybraných stanic pro stahování EPG, apod.).

Já od první verze OE někdy z minulého roku provádím zásadně pouze upgrade. Do čisté instalace jsme šel samozřejmě v případě, když jsem koupil nový HW, ale tam jsem použil tu třetí cestu, tzn. nainstaloval jsem čistou LE, všechny addon a pak jsem tam nakopíroval data (samozřejmě při odstaveném Kodi) v kterých byla uložena největší ruční práce, spustil aktualizaci knihoven audio a video a restartoval.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)