• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AEON NOX - v jednoduchosti je krása - Android Box - interface, KRYPTON 17.6
#1
Video 
klasiicky AEON NOX  upraveny s priamymi polozkami menu   . . . ocenuju vsetci clenovia rodiny ,  rychly pristup z Android Boxu,  prepojenost  s WD cloud a intuitivne ovladanie, ktore zvladaju aj deti.

https://www.youtube.com/watch?time_conti...x8SK0yrZag



Přiložené soubory Miniatury
   
 
Citovat
#2
ahoj... tvoje uprava se mi libi . mohl bych si ji nekde stahnout?
 
Citovat
#3
Ahoj, stiahnut sa neda. Je to len klasicke nastavenie vlastnych poloziek menu  .. Najrychlejsie ked  pojdes do "Nastaveni vzhladu"  do menu poloziek a zadefinujes vlastnu polozku vcetne nazvu a podnazvu, ostatne ktore nepotrebujes nechas neaktivne. Trochu sa naklikas viac ale v zasade to ide celkom rychle.
 
Citovat
#4
Pokud mohu vstoupit do tohoto vlákna (autorovi se omlouvám), malý návod (v obou skinech bude nastavení stejné) je zde, možná se bude hodit → Aeon NOX SC začlenění 3 komplet
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#5
Díky .... za odpovědi.
Byl jsem nedočkavý a chtěl to nastavit pro mé rodiče kteří nejsou tak zdatní při ovládání kodi.
Pátral jsem co by pro mě bylo nejjednodušší. A objevil jsem skin TITAN BETA.
Nastavováni je sice v angličtině ale přehledné a přesně tak jak jsem si to představoval.
troufám si říci že je to top ! jak si jednoduše a rychle nastavit své menu.... jde tam nastavit úplně všechno a jednoduše i pro úplného laika.
 
Citovat
#6
Chalani kde prosim zmenim obrazok pozadia? Chcem mat vsade len jeden wallpaper. Dik.
Media: TX-55AS640E | HK 3490 | JBL ES90 Black
HTPC: Asrock J3455M | Kingston 2x4GB | Intel 520 120GB | Cooltek G3
 
Citovat
#7
Kdysi jsem dělal mini-návod pro "Silvo" pozadí (podmínkou je mít příslušné obrázky někde v dostupné složce) - možná Tě to navede správným směrem  4

S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#8
Diky. O tom viem, ze pre kazdu sekciu si viem customizovat wallpaper, ale ja chcem mat vsade rovnaky a myslel som ci sa to da niekede centralne zmenit....ale asi nejde 8
Media: TX-55AS640E | HK 3490 | JBL ES90 Black
HTPC: Asrock J3455M | Kingston 2x4GB | Intel 520 120GB | Cooltek G3
 
Citovat
#9
Myslím si, že by to jít mělo - zkus projít celé nastavení vzhledu - bohužel, nemám možnost si to nyní ověřit .....
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#10
Nikde to v nastaveniach nie je.
Kedze tento skin skusam pod windowsom, pred tym ako ho dam do HTPC, tak som zistil, ze default wallpaper je v adresari: c:\Users\meno_profilu\AppData\Roaming\Kodi\addons\skin.aeon.nox.5\backgrounds\
Tam staci nakopirovat pozadovany wallpaper a prepisat nim default_bg.jpg 2

   

Este by som mal otazku. Skusal nieko vytiahnut nastavenie daneho skinu a preniest ho na druhe zariadenie? Mam na mysli iba skin, nie cely userdata folder.
Co som skusal, tak v subore settings.xml, ktory je v \userdata\addon_data\skin.aeon.nox.5\ ...je vacsina nastaveni, ale nie je tam vsetko.

//edit: v libreelecu je default wallpaper v adresari /storage/.kodi/addons/skin.aeon.nox.5/backgrounds
Media: TX-55AS640E | HK 3490 | JBL ES90 Black
HTPC: Asrock J3455M | Kingston 2x4GB | Intel 520 120GB | Cooltek G3
 
Citovat
#11
Funkcny skin pre kodi 18: https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid...pid2796647
Media: TX-55AS640E | HK 3490 | JBL ES90 Black
HTPC: Asrock J3455M | Kingston 2x4GB | Intel 520 120GB | Cooltek G3
 
Citovat
#12
No nevím jak moc je funkční odkaz pro tebe ale já jsem nedávno koupil,ne z důvodu pohodlí ,ale parametrů výkonnosti už přednastavený tv box s andoidem jak mám v podpisu a testuju jej,protože každý druhý tu nadává na android,což já nemůžu říct.Spíš na některé věci na Kodi Leia 18.0 .Například nemůžu za živého boha tam dát jiný skin.Neustále mě to píše o závislosti na xbcm gui. 5.14.0 a jsem v pr.... A mám několik možností a nevím která je ta správná.Je zajímavé že to tu nikdo nepsal,že různé skíny včetně Confluence na kterou je zvyklá moje manželka nejsou kopaktibilní s Leiou 18. A zas už je Leií několik,která je ta pravá,která všechno přechroustá?
 Libre ELEC 8.2.1, Kodi 18 + RPi 3B  Smile
 H96 Max X2 Android 8.1 TV Box 4G+64G 4K S905X2 Quad Core WIFI USB 3.0 BT Media
 Kodi matrix 19
 
Citovat
#13
Nikdo to tu nepsal proto, že s tím problém není. Skiny jdou v Kodi 18 instalovat úplně normálně, jediný problém jsem zaznamenal u Estuary Stream Cinema, a to se řeší v příslušném tématu. Takže pokud tobě nejde cokoli, včetně Confluence, tak hledej problém na svém přijímači.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#14
bara: Nové a staré ( předělané z Kodi 17 ) skiny už měly být dostupné v Kodi 18 minulý týden. Na fórech to tam nějaký developer psal, že budou do konce týdne. Bohužel zatím nejsou, tak je třeba ještě počkat. Zatím je tam pořád jen ta hrstka skinů, které vyšly s Kodi 18 při vypuštění včetně Confluence !!!

Používám nyní v PC Confluence. Je tam pár věcí navíc a funguje celkem dobře.

Na boxech jsem šel zpátky na Kodi 17.6 a tam jedu na Aeon Redux bez problémů
 
Citovat
#15
(11.2.2019, 22:04)bara Napsal(a): No nevím jak moc je funkční odkaz  pro tebe

Pre mna je ten odkaz funkcny na 100%, pretoze dany skin mam nainstalovany na HTPC, na RPi3 a aj na mobile S9 s androidom pie. Vsade mi funguje bez problemu ;)
Media: TX-55AS640E | HK 3490 | JBL ES90 Black
HTPC: Asrock J3455M | Kingston 2x4GB | Intel 520 120GB | Cooltek G3
 
Citovat
#16
No hoši nevím jak čtete a co čtete,ale asi ty příspěvky nějak v chvatu a jen zběžně.Jediný predátor.1 měl pravdu věděl vo co gou.Mě na rpi taky fungují skiny.. A nechápu kyselinka ,,Pre mna je ten odkaz funkcny na 100%, pretoze dany skin mam nainstalovany na HTPC, na RPi3 a aj na mobile S9 s androidom pie. Vsade mi funguje bez problemu ;.Seš normální ?Přečti si to na čem to pouštíš ty a můj příspěvek na čem já a že skoro všechny doplńky chtějí závislost xbmc gui. 5.14.0.Je toho plný internet a ty mě napíšeš takovou hovadinu ,že ti to funguje, ale už si nevidíš na špičku nosu ,že na ůplně jiném kodi.
Mě na 17,6 taky funguje ůplně všechno a nedělám si pšundu z těch co jim to nejde a nemotám všechno do kopy.Mě nejde o to si z někoho dělat dobrý den,ale nějak vyřešit tu závislost než bude nějaká funkční aktualizace
 Libre ELEC 8.2.1, Kodi 18 + RPi 3B  Smile
 H96 Max X2 Android 8.1 TV Box 4G+64G 4K S905X2 Quad Core WIFI USB 3.0 BT Media
 Kodi matrix 19
 
Citovat
#17
No ty bys zblbl i vola v brázdě. Čtu to tady po tobě potřetí, a furt nechápu, proč by ti neměl jít na Kodi 18 nainstalovat třeba skin Confluence, když mě to na mém boxu jde.
Taky nechápu to s těmi verzemi Leia. Oficiální stabilní verze je prostě Kodi 18.0 - https://play.google.com/store/apps/detai....xbmc.kodi, pokud máš v boxu předinstalovanou nějakou jinou, tak to může být zdroj problémů.
A jinak s tvým vyjadřováním se tady určitě všichni pohrnou ti okamžitě s čímkoli radit.  8
Ale ten tvůj box mě docela zajímá, taky jsem po něčem s S905X2 pokukoval pro známého, nechceš se podělit o dosavadní zkušenosti třeba v tématu Kudy kam při výběru Kodi krabičky?
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#18
To PetrM.Můžeš i po páté,pro mě je to naprosto jasné .Ůchylné závislosti,doplńky je chtějí,konkrétně závislost xbmc gui. 5.14.0. Nikde se nedá nic takového stáhnout i když v těch anglických debatách o kodi Leia 18.0 je tam ten samý problém s xbcm5.14.0 a nikde žádné rozhřešení akorád pokusy o přeinstalačku na buď nižší nebo jakousi RS či co. A tady ti o tom taky nikdo nic neřekne protože co je ta závislost vlasrtně zač a jak ji odstranit neví....Ale není to výčitka spíš smutek.Budu muset holt čekat než se to kolem 18 vykristalizuje a mimochodem mám 18.0,jinak ůplně v poho,akorát jsou tam před.jen dva skiny a z těch přidat další nebo jak to tam je,se všechny ukážou ale ani jeden nenainstaluje,k vůličemu víš. No a s mým vyjadřováním je to v poho akorát mě ujely nervy protože nejen nic mě neporadil akorát prudil,že mu to jede na ůplně jiným kodi.A o tom boxu klidně pokecáme není problém,ale příště protože už nemám čas ok?
 Libre ELEC 8.2.1, Kodi 18 + RPi 3B  Smile
 H96 Max X2 Android 8.1 TV Box 4G+64G 4K S905X2 Quad Core WIFI USB 3.0 BT Media
 Kodi matrix 19
 
Citovat
#19
@bara Jseš úplně mimo. Žádné úchylné závislosti... Kodi 18 nemá žádný problém, možná ho máš ty. xbcm.gui 5.14.0 (tak je to správně, vidíš, ani neumíš opsat text z obrazovky). Nikde se stáhnout nedá a ani se nedá "odstranit". 1. Mimochodem xbmc.gui je základní gui engin, jádro Kodi, co se týče funkcí zobrazení a vstupu. Pokud ti nějaký addon napíše, problém s touto závislostí, hledej chybu na straně skinu či spíše tebe. Stáhl sis skin, který je určený pro jinou verzi Kodi (tedy přesněji, jinou verzi xbmc.gui).
 
Citovat
#20
No bara si teda uplne mimo a jediny, kto si nevidi na spicku nosu si jedine ty 18
Media: TX-55AS640E | HK 3490 | JBL ES90 Black
HTPC: Asrock J3455M | Kingston 2x4GB | Intel 520 120GB | Cooltek G3
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)