• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVB T v KODI 17...
#1
Mam asi hloupy dotaz ale at hledam jak hledam nikde neni odpoved.

Jde v KODI prehravat klasicke DVBT ???  Nikde nevidim ladeni kanalu ani nic podobneho.

Mam Mecool KIII pro ktery ma tv tunery ale v kodi nikde ani zminka pouze je tam app DTV kde samozdrejme lze vse naladit ale to nema s kodi nic spolecneho.

Predem diky za odpoved Hans
 
Citovat
#2
zkus pohledat slovíčko "tv headend" , ale musíš si vybrat buď jedno anebo druhé....oba softy se mezi sebou perou.
R-TV BOX X10 Plus Android 9.0  a T95N Mini M8S PRO-Čínský bazmek  1




 
Citovat
#3
Martin Plachta: co to?? jablka a hrušky? tvheadend je backend, kodi je frontend.. frontend+backend = plně funkční systém na koukání :)

... tvheadend je software, který dokáže komunikovat s tunery a zajistit předání těchto dat do kodi, plus to umí nahrávat, timeshift a další související věci. otázka je, jestli ten Mam Mecool KIII tohle zvládne a bude to tam fungovat....
 
Citovat
#4
Heh si mně asi špatně pochopil....já psal o konfliktu mezi DTV a tv headend v kodi....Big Grin
R-TV BOX X10 Plus Android 9.0  a T95N Mini M8S PRO-Čínský bazmek  1




 
Citovat
#5
A já to pořád nechápu, jaký konflikt? :) Kodi a TVH se funkcemi vzájemně doplňují, co je tam v konfliktu? :-D
 
Citovat
#6
No a o tom to je !!!
Nevíš co je DTV....je to samostatná apka, která je mimo Kodi !
Rozuměj....funguje i při nenainstalovaném KODI.....už chápeš.....já totíž mám doma KI Pro kde tu DTV mám a používám bez KODI.

viď. https://www.cnx-software.com/wp-content/...TV_app.jpg
R-TV BOX X10 Plus Android 9.0  a T95N Mini M8S PRO-Čínský bazmek  1




 
Citovat
#7
@Jsmehla nainstaluj si do stroje libreelec a pak to budes v mit tam kde to chces, ale tvheadend nebo vdr je proti dtv.apk uplne neco jineho, ale hlavne to neni jenom o mackani tlacitek na dalkovem ovladaci :-)
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
#8
Áaaa, už mi to došlo.. Já vždycky všechno stavím tak, aby se to spojilo s Kodi a jediný svatý frontend je pro mne Kodi :-) Nějak mne nenapadlo, že by někdo mohl vůbec chtít pouštět i jiné aplikace, které tam jsou... Big Grin
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)