• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem: v KODI 17.6 mi nejdu nijake hudobne doplnky-addony?!
#1
Zdravim,

Mam taky problem mam nainstalovane KODI 17 aj v androide a aj v PC... V android boxe vsetko o.k. slape na 100 % takmer vsetko... Ale v PC pod KODI 17.6 pre win 10 mi nejdu viacere addony konkretne a to hudobne... Nejdu ani jeden ci uz MP3 streams, Jango alebo aj JukeBox Hero nic mi nejde a u kazdeho addonu vypise chybovu  hlasku napr. MP3 Streams chyba a viac informacii najdete v denniku udalosti... Ale v denniku udalosti nic nieje... Uz som Kodi preinstaloval 4-5 krat a nic ! Stale to iste... Prosim o radu niekoho... Vopred diky.
M8S II mini TV Box, Android 6.0.1 Marshmallow, KODI 19.4 Matrix
M8S mini PRO TV Box, Octa-core, 3gb/32gb, Android 7.1.2 Nougat, Kodi 19.4 Matrix
T95 4gb/32gb, Android 10 Q, KODI 19.4 Matrix

 
 
Citovat
#2
Nemáš diakritiku v názvu uživatelského účtu v těch W10?
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#3
Nechapam co s tym ma spolocne diakritika vo Windows 10 ? To myslis vazne ? Ze to ma stym nieco spolocne ?
M8S II mini TV Box, Android 6.0.1 Marshmallow, KODI 19.4 Matrix
M8S mini PRO TV Box, Octa-core, 3gb/32gb, Android 7.1.2 Nougat, Kodi 19.4 Matrix
T95 4gb/32gb, Android 10 Q, KODI 19.4 Matrix

 
 
Citovat
#4
Ano, myslím to zcela vážně. Řešilo se to tu několikrát, např zde - http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-made-i...ws-problem
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#5
No dal som si namahu a presiel som tento problem ako ste mi poradili. A diakritika v nazve uctu s tym nema nic spolocne ako som si hned na zaciatku  myslel....
Najprv som zmenil svoje konto-ucet  na ucet bez  bez diakritiky a nic znova addony nesli... Stale ta ista hlaska... No nakoniec som vyskusal vzdy osvedceny svoj postup a spustil som KODI, ktore som predtym nanovo preinstaloval este raz cize spustil som to ako Spravca a na moje prekvapenie addony ktore mi neisli sa spustili tak ako maju cize diakritika v nazve uctu-konta podla mna s tym nema nic spolocne... Lebo mam iba jeden ucet resp. konto  ako spravca cize meno napr. Miloš... Cize staci KODI spustit resp. zvolit pri starte volbu Spustit ako spravca alebo v nastaveniach windowsu to nastavit aby sa to spustalo ako Spravca...
M8S II mini TV Box, Android 6.0.1 Marshmallow, KODI 19.4 Matrix
M8S mini PRO TV Box, Octa-core, 3gb/32gb, Android 7.1.2 Nougat, Kodi 19.4 Matrix
T95 4gb/32gb, Android 10 Q, KODI 19.4 Matrix

 
 
Citovat
#6
Jak myslíš, jen jsem chtěl poukázat na možnou příčinu tvých potíží, netvrdil jsem, že to musí být tím.  4
Každopádně jsem rád, že ti vše funguje.  6
Přesto jsem přesvědčen, že používat diakritiku v loginech nebo heslech je obecně zadělávka na problémy.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#7
@Milos999 -Asi by tedy stačilo nastavit/přidat adresáři Kodi a podřízeným přístupová práva Everyone jako Full. Jestli to ovšem desítky neodepřou.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#8
Ale aj tak este raz dakujem za rady a postreh.. Hlavne ze to ide ako ma a to je dolezite... Este raz Dik...
M8S II mini TV Box, Android 6.0.1 Marshmallow, KODI 19.4 Matrix
M8S mini PRO TV Box, Octa-core, 3gb/32gb, Android 7.1.2 Nougat, Kodi 19.4 Matrix
T95 4gb/32gb, Android 10 Q, KODI 19.4 Matrix

 
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)