• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Anketa: Názor na speciální modifikaci Estuary Stream-Cinema
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Addon Stream-Cinema vůbec nepoužívám
6.85%
5 6.85%
Addon Stream-Cinema používám, ale úpravy skinu Estuary nepotřebuji
6.85%
5 6.85%
Addon Stream-Cinema používán a skin Estuary Stream-Cinema, který si stáhnu a nainstaluji bych určitě uvítal
72.60%
53 72.60%
Addon Stream-Cinema používán, ale uvítal bych, kdyby byly jednotlivé úpravy publikované tak, abych si mohl vlastní verzi Estuary upravit sám
13.70%
10 13.70%
Trhni si, koho proboha takové téma zajímá?
0%
0 0%
Celkem 73 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.6 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Estuary Stream-Cinema
@Client: děkuji Vám obou za rady v průběhu vytváření skinu, protože jsem si ho také ručně upravil dle sebe a svých doplňků které používám a jak jsem koukal nic nového mě nepřekvapilo 1 asi koukáš na mě, ale taky po pravdě nemám čas udržovat skin a také lidi furt něco chtějí a nelze se zavděčit všem.Bylo by dobré když o skin mají zájem aby si nastudovali manual nebo jako já pokus omyl + zapojit mozek a ne přijít k hotovému 1
Budeš si dělat skin pro Matrix? Případně ho zase alpha poslat ke studiu ?? až až......6
 
Citovat
@otava5 No, to mě mrzí. Jak jsi se ozval, měl jsem za to, že do toho půjdeš. Myslím, že už před rokem, co odešel JiRo, jsem tě o to žádal a dopadlo to stejně. 10 No tak snad se toho ujme někdo jiný. To co jsem sem dal si stáhlo pár lidí, takže věřím, že už někdo někde louská definiční kódy a studuje Kodi wiki. Rád mu pomůžu případnou radou.

Aby si lidé upravovali skin sami, to je nereálné. Jednak je to dost specifická činnost a jednak to sežere hodně času a když si vynásobíš počet lidí, co by si úpravy dělali sami krát tu energii, tak je to nesmírné plýtvání potenciálem. Tohle musí dělat jeden člověk (nebo skupina). To je, jako by si chtěl, aby si každý psal své addons. Nehledě na to (a to nikoho nepodceňuji), že jen málokdo by to uměl a jen málokdo by tomu byl ochoten věnovat ten čas. A já se nedivím.

Matrix? No jasně. Tady na fóru se toho jistě někdo ujme, ale pro ty mé příbuzné a známé, kteří o fóru ani jen netuší, to někdo udělat musí. Tam se s z toho nevyvléknu. Ale na Matrix je ještě čas. Sice jsme si ho stáhl a nainstaloval na virtuálku, ale popravdě řečeno si ho moc neprohlížel. Ale to hlavně proto, protože to gui zatím moc neměnili, běželo to stále na staré verzi z Leia. Jak už jsem napsal. Mám zásadu, začít se tím zabývat až bude releasnutá Alpha verze a k tomu stále ještě nedošlo. A i kdyby se tak stalo zítra, stejně musím počkat až do doby, co zkonsoliduji tu současnou Leia. Začít zase lepit Matrix tak, jako jsem začal lepit před rokem Leia, to by nikam nevedlo.

Ale neboj se, Estuary Easy téma budu podporovat stále. Právě teď dokončuji úpravu, která umožní si u každého widgetu individuálně vybrat, zda se bude zobrazovat na celou stránku nebo standardně. Tak to tam popíšu. Původně jsem to chtěl mít úplně dynamické, tzn. pravou šipkou v hlavním menu na klasický widget, levou šipkou na widget na celou stránku. Ale ukázalo se, že takhle to prostě nejde udělat, respektive šlo by, ale ta míra "předělání" původního Estuary by už byla moc rozsáhlá.
 
Citovat
Já to chápal, že s tím končíš úplně. V tomto případě je to super zpráva. TO, že nebudou přidávány další fce není až tak důležité, jako spíš, že při změnách v kodi bude alespon částečná podpora a skin pofrčí dál.

Já tímto děkuji a jsem rád, že se tím nemusím prolouskávat při dlouhých zimních večerech s nejasným koncem.
 
Citovat
@terzdek Tam nevím jestli jsi to správně pochopil. Já budu dále rozvíjet skin, který používám já a "mí klienti". Ten skin není určen pro veřejnou distribuci, protože nemá žádné nastavování ani další obvyklé funkce. Navíc je to skin, který předpokládá jistý konkrétní styl parametrizace a nastavení Kodi, které pro tyto klienty dělám také já. Takže když někdo chce nějakou novou funkci, tak sednu dodělám to tam a jim se skin aktualizuje.

Co platí, to je, že když vymyslím nějakou novou funkci, která by mohla někoho zajímat, popíšu ji v Estuary Easy. To ano, tam budu přispívat i nadále.
 
Citovat
Ahoj,

chtel bych timto podekovat za dobrou zpravu pokracovani "podpory" a zaroven poukazat na drobnou chybku, kterou by bylo fajn doladit.

V pripade, ze si uzivatel chce zobrazit informace o filmu/serialu ma dve moznosti, budto si nastavi v nastaveni media-video-vychozi akce pri vyberu a) zvolte za b) zobrazit informace (moznosti je vice, ale v techto dochazi ke znacnemu rozdilu)

Pri variante a) chovani filmy vs serialy
U filmů nelze zvolit informaci o filmu (upoutávka, csfd informace apod)
U seriálů lze zvolit informace o seriálu a lze přehrát !!

Pri variante b) v nastaveni chovani filmy vs serialy¨
U filmu se automaticky zobrazi informace a pak je lze přehrát
U serialu se automaticky zobrazi infromace, ale přehrát už nelze (3x status kolečko a konec)


Přiložené soubory Miniatury
           
 
Citovat
Taky bych chtěl poděkovat za to, že ještě tenhle skin "žije" a dokonce se mi aktualizoval z nového repo... bohužel tím taky došlo ke zmizení ikony pro vstup do nastavení CoreELEC. Bylo by možné do skinu tuto položku přidat natrvalo? Děkuji
Vorke Z6 Plus + CE 9.2.8 | Panasonic TX-65EX603E
 
Citovat
@Client: aha to jsem asi fakt blbě pochopil, to se omlouvám. Je možné získat přístup k té verzi která je skrytá pro verejnost.? Slibuji že nebudu chtít žádné úpravy a nebudu mít žádné náměty. Přizpůsobím se. Třeba mi bude vyhovovat. Předem děkuji za odpoved
 
Citovat
Da sa aby mi na ploche v mojich zoznamoch zobrazovalo aj moje zoznamy? Nie len historiu a zoznam k zhliadnutiu?

Philips AndroidTV
 
Citovat
Mam kraticky dotaz, ktery je ovsem dost zasadni. Verze 2.0.12.a3 ma fixne nastaveno, ze musi mit minimalne KODI 18 (v nizsich verzich KODI hlasi "Zavislost na xbmc.gui verze 5.14.0 nemohla byt uspokojena").

Je pro to nejaky fakticky duvod, ktery znemoznuje beh na KODI nizsich verzi?

Pokud ano, tak posledni funkcni verze na KODI 17 je jaka? 1.9.15.f?
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
@S474N Ano, důvod pro to je.

https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-estua...3#pid39243
 
Citovat
Client: jestli to dobre chapu, nova verze “vola” funkce, ktere nejsou v Kodi 17 podporovane.

Ptam se proto, ze v repozitari je pochopitelne nejnovejsi verze, jenze pokud je napriklad clovek s AppleTV, kde je omezen s verzi Kodi na 17, tak mu to porad hlasi, ze je nova verze, ale ta jiz neni pro nej.

Ted jde o to, jak z toho ven, jestli to nejak precislovat nebo doplnit do nazvu.
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
@S474N Musí být na každou master verzi Kodi zvláštní skin addon s vlastním id (např. s postfix-em jména verze - např. skin.estuary.stream-cinema.leia). Ale ani tak to nezaručí konflikt, protože občas se stane, že se xbmc.gui mění i v rámci master verze (u Kodi 18 to bylo myslím 2x, co se změnila verze xbmc.gui). Většinou se to pak dělá tak, že se drží skin se závislostí na xbmc.gui aktuální minor verze a pokud někdo drží starší minor verzi Kodi, má prostě smůlu a musí si, chtíc nechtíc, ugrade-ovat na aktuální (poslední) minor verzi.
 
Citovat
Client: to *.leila je pozadavek Kodi nebo pouze tvuj priklad?

Jde mi o to, ze osobne bych navrhoval spise odliseni pomoci treba *.kodi17, ktere normalnimu cloveku rekne vice, nez kodove jmeno.

EDIT: i kdyz jak jsem pochopil, tak to stejne normalni clovek nevidi, takze ono by asi chtelo nejak poladit "popisek", co je primo videt v Repu.
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
@S474N To záleží na tom, jak si kdo představuje, že se budou verze skinu pro různé verze Kodi (resp. xbmc.gui) udržovat a spravovat. Bude přitom záležet, jak bude řešen přechod mezi verzemi, i na tom, jak je v repozitáři řešen upgrade. Těch variant, jak to pojmout je víc. Nejjednodušší je právě ta, že by každá verze měla mít jak vlastní instalaci, tak i vlastní Id. V každém případě se při přechodu na jinou major verzi bude muset provést ruční přeinstalace. Tomu se uživatel u skinu z externího repozitáře prostě nevyhne.

Jak bude vypadat ten postfix, to je fuk.
 
Citovat
@x2x2 To je jedna z věcí, které byly plánovány do dalších verzí, ale vzhledem k tomu, že já už ve vývoji dál pokračovat nebudu, je to spíše otázka na správce repozitáře, kam byl skin přesunut.

@terzdek Ten privátní vývoj se ubírá trochu jinou cestou, výsledek by měl být podobný, ale je to ještě dlouhá cesta. Zatím to ke zveřejnění není.

Ale jak se zdá, správci repozitáře Repozitář XBMC-KODI CZ/SK, kteří si skin zkopírovali, asi nějaké plány s jeho dalším rozvojem mají. Ale jaké, to já nevím. Zdá se ale, že skin bude tedy pokračovat dál, ale bude lepší se zeptat jich.
 
Citovat
Rekl bych, ze doslo spise k publikovani skinu v ramci repozitare, nez nejakemu prevzeti doplnku. Proste usnadneni instalace pro obycejne lidi.
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
@Client:
je mi luto, ze si sa rozhodol nepokracovat dalej v praci na skine. Ked som zacal na projekte ja pracovat pred !4 rokmi! som bol prispievatelom do sosaca a strasne ma stvali nejake veci a v tom prisiel palo s prosbou na vytvorenie pluginu....na zaciatku ten plugin takmer nikto nepouzival, lebo sosac bol zadarmo (vdaka chybe) a ked sa chyba opravila, odrazu sa nam clenska zakladna zacala pekne zvacsovat. Samozrejme ma to tiez stvalo, ze sosac denne pouziva XYZ uzivatelov a nas plugin len X uzivatelov...rodinu som v tom case moc nevidel, lebo som pracoval len na plugine ci uz na strane KODI, alebo servera. Dnes znova sedim o polnoci za PC a riesim SC, takze viem kolko casu takato sranda "zozerie" a preto sa ti ani nedivim, ze si skoncil.
Drzim ti teda vela zdaru v sukromnom zivote a verim, ze komunite mozes pomoct aj inak ako skinom.
PS: mozem ta poprosit, aby si mi na email poslal skin s filtrami pre SC? Snad budem mat cas a aspon si to niekedy pozriem, ako to funguje (na stane skinu) na strane servera viem ako to slape Big Grin asi najlepsie ...
Citajte jak se spravne ptat!
Tvorca doplnku 
Stream Cinema CS & SK.
 
Citovat
@BBaron: Matně si vzpomínám, že jsi tady na fóru někdy dřív mluvil o tom, že přemýšlíš nad vlastním skinem. Nechtělo by se ti převzít tento projekt? Tedy ne, že bys toho pro komunitu dělal málo :-)
Nvidia Shield TV - Kodi Nexus
LG OLED65B7A 
 
Citovat
Nechci zakladat nove tema, tak se zeptam zde, skin Estuary Stream-Cinema pridam si do menu napr. SC filmy/nove pridane..., pri zpusteni kodi pak v menu u teto polozky se indexuji obaly k temto "nove pridanym filmum", problem je ze to trva strasne dlouho nez se nacte napr jen 5 obalu ...treba cca 1 min , nejde to nejak zrychlit? Pomuze zaindexovani do knihovny ?, net neni zadna hitparada ale jede stabilnich 20Mbit, Hw box na amlogic 905x3/4Gb


A95X F3 AIR Amlogic S905X3 4GB RAM 32GB ROM Coreelec
YAMAHA RX-V659
Pure Acoustics QX900
TCL 75" ATV
 
 
Citovat
CoreELEC 9.2.1 vs Estuary Stream Cinema skin (Kodi 18.5): Nelze přidat položka iVysilani a Trailer do hlavního menu, není tam, i když je povolená v nastavení. Nejde to natvrdo zadat v setting.xml? Díky za radu...
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)