• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eurosport player a český zvuk
#1
Kvůli olympiádě jsem si dnes koupil eurosport player (5 dní je zdarma a měsíc za 7EUR což mi přišlo OK), bohužel mám problém, že mi jede jen defaultní audio stream, když přepnu na libovolný jiný, tak mi zvuk nejede Sad

Používáte někdo eurosport taky a zvuk vám normálně jede, případně máte nápad, co by mohl být problém (nějaký chybějící audio add-on, ...) - kromě toho, že je problém v samotném playeru?
 
Citovat
#2
Není to spíš otázka na podporu toho komu jsi zaplatil.
Raspberry Pi3B LibreELEC  - 8.2.5 (vše mi funguje na 100%, ale jen do chvíle než mě napadne, že je třeba to vyladit...)
 
Citovat
#3
Ne to v PC a aj na androide ide v pohode. No a tak ako ti napisal Honza, je to skor na otazku do supportu ako sem na forum.
Citajte jak se spravne ptat!
Tvorca doplnku 
Stream Cinema CS & SK.
 
Citovat
#4
Musíš dať update na KODI 18. Tam to funguje.
Som to na github riešil z autorom doplnku. Ani na androide ani na Raspberry Pi do pod KODI 17.6 nefungovalo. Na PC z KODI 18 to islo. Dal som na Raspberry Pi teraz update LibreELEC a funguje na parádu.
 
Citovat
#5
pallinko: Díky moc, já jsem právě stahoval poslední libreElec včera, tak by mě nenapadlo, že tam není aktuální Kodi. Jdu na to mrknout..

Update kodi na v18 problém vyřešil, díky moc za pomoc ;)
 
Citovat
#6
Občas zvuk vypadne alebo začne sekať. Ešte som si v nadstaveniach zvolil preferovanú zvukovú stopu češtinu a automaticky video spustí v češtine tak to netreba manuálne prepínať.
 
Citovat
#7
Mám to stejně, jen mi nejela žádná jiná stopa jak ta EN. Když tam český komentář je, tak se pustí automaticky. Na Kodi 18 to frčí jak má.
 
Citovat
#8
Kde jste sehnali doplněk? Asi jsem blbej, ale nemůžu ho najít:)
 
Citovat
#9
Je v kodi video doplnkoch
 
Citovat
#10
(10.2.2018, 15:35)pallinko Napsal(a): Musíš dať update na KODI 18. Tam to funguje.
Som to na github riešil z autorom doplnku. Ani na androide ani na Raspberry Pi do pod KODI 17.6 nefungovalo. Na PC z KODI 18 to islo. Dal som na Raspberry Pi teraz update LibreELEC a funguje na parádu.

jakým způsobem lze prosím provest update na kodi18 v libreELEC?


tady neni : https://libreelec.tv/downloads/preview
 
Citovat
#11
→ LibreELEC Testbuilds for RaspberryPi (Kodi 18.0)
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#12
@Lamak Jakákoliv instalace Kodi 18.x v současné chvíli není standardní aktuální instalace. Aktuálně stále probíhá vývoj, master vývojová větev je v současné chvíli ve verzi "alfa", ze které jsou odvozeny různé testbuild, které si musíš explicitně vyhledat a na vlastní riziko použít. Stahuješ-li standardní instalaci LE, stahuješ vždy aktuální stabilní verzi, což je v této chvíli tuším 17.6, takže není na místě divení "...stahoval poslední libreElec včera, tak by mě nenapadlo, že tam není aktuální Kodi." Ve standardní instalaci LE aktuální verze Kodi je. Není to Leia, protože ta v tuto chvíli není aktuální verzí Kodi.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)