• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Automatické přepnutí na dalsi video
#1
Dobrý den,

mám trochu problém s automatickým přehrávaním dalšího videa. V sekci Videa mam soubor s videoklipama a i když v nstavení přehravače zapnu Automaticky přehrat další video, tak se stejne nic neděje a musím to jít ručne přepnout a zapnout. Navíc ani nevidím vedle ikony pro stop nebo play ikonku na další video.

Mám KODI 17, LibreELEC.

Předem moc děkuji za radu.
 
Citovat
#2
@Pet3k Přiznám se, že jsem parametr Automaticky přehrát další video taky nepochopil. Nicméně, pokud chceš automaticky přehrávat videa z nějakého seznamu, může použít funkci Přehrát odtud, z kontextového menu, která zajistí totéž
 
Citovat
#3
JiRo: Já mam normálně pod sebou video a v kontextovem menu mam jen Přehrat, Informace, Zařadit položku do fronty, Přehrat pouze toto, Přidat do oblíbených. Přehrát odtud tam nemam a dávat 400 videoklipu do fronty není uplně userfriendly...
 
Citovat
#4
@Pet3k To je opravdu divné. Píšeš Přehrát pouze toto? To jsme ještě neviděl. Jaký skin používáš a jakou verzi Kodi? Skoro bych řekl. Že je to nějaká divná verze, a Přehrát pouze toto je nějaký špatný překlad dané verze. Co se stane, když si to vybereš?

@Pet3k Aha, tak už jsem to pochopil. Opravdu s tím nemám příliš zkušeností. Nikdy mi to nefungovalo dobře (asi jako tobě), tak jsem se s tím moc nezabýval. V kontextovém menu se objeví "Přehrát pouze toto" v okamžiku, pokud si v nastavení zapneš "Automaticky přehrát další video". Pokud je ale vypnuté, je tam místo toho právě to "Přehrát odtud". Teď jsem si s tím chvilku hrál, zapínal a vypínal a ejhle. automatické přehrávání začalo fungovat. Takže si můžeš vybrat. Buď si to v nastavení zapni a výsledek nebude asi vždycky 100% nebo to nech vypnuté a používej "Přehrát odtud", což je dle mého názoru lepší, protože většinou chce člověk přehrát jedno video, víc za sebou jen občas. BTW, teď jsem si to automatické přehrávání zapnul a funguje to dobře. Tak nevím...
 
Citovat
#5
@JiRo děkuji Ti moc... použil jsem tvuj návod a funguje přesně tak jak potřebuji takže super... díky
 
Citovat
#6
Já taky moc díky.
V mém případě se jedná o stolní player Dune HD PRO 4K s podporou Kodi 17.6 (18.x a 19.x nejde dálkové tak těžko zkusit). Vše šlape, ale automatické ne. Po Tvém návodu to jede.
https://www.czc.cz/dune-hd-pro-4k/264257/produkt
Škoda jen že je to taková "náhražka" nastavení a nefunguje to jak má.
               Zatím...
... jdu škrábat brambory.

                 32
 
Citovat
#7
Mam stejny problem, prehravani dalsiho videa me funguje u filmu ktere vyberu v adresari, jak ale nastavip automaticke prehravani treba u video devil? Tam se to po kazdem videu vrati na seznam videa a dalsi video musim zvolit rucne, je nejaka rada jak to nastavit pro tyto klipy? V nastaveni mam nastaveny vsechny polozky co jsou v menu, filmy, videa, klipy atd diky za radu.
 
Citovat
#8
@Jack_Free Nevím co je to video devil, ale jestli je to video plugin, a v kontext menu není volba "Přehrát odtud" resp. ""Přehrát pouze toto" tak prostě tuto možnost daný video plugin nedovoluje použít.
 
Citovat
#9
Dekuji za info, ano je to plugin a ta volba tam sice je, prehrat odsud, ale po kazdem videu se to vraci do nabidky seznamu videi tak to zrejme asi ten plugin nepodporuje. Skoda.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)