• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Označování shlédnutých Filmů/Seriálů
#1
Ahoj, přestali se mi označovat shlédnuté filmy. I když film nechám dojet úplně do konce kdy se sám vypne kodi skočí na seznam. Film zůstane označen jako neshlédnutý a musím ho označit ručně. Neměnil jsem žádné nastavení ani neinstaloval žádné doplňky. Nevíte někdo čím by to mohlo být?
 
Citovat
#2
A na čem to přehráváš a odkud?
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#3
Přehráván na televizi s Android TV, seriály a filmy se odebírají ze Stream cinema
 
Citovat
#4
Na jaké Android TV máš tento problém ?
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#5
Jedná se o Android TV 7.0 jestli máš na mysli verzi systému. Pokud jde o model, je to Sony KDL-55W855C
 
Citovat
#6
Protože máš zaškrtnutou položku SKRÝT ZHLÉDNUTÉ ?

EDIT: Rozklikni si složku s filmy nebo seriály a nech vyletět ten panel nalevo a podívej se jestli to tam nemáš zatržené. Proto ti ty filmy mizí ( skryjí se ) z databáze

   
 
Citovat
#7
Takovou položku tam nemám a nemyslím si, že by to ovlivňovalo označování shlédnutých filmů
 
Citovat
#8
rovnaký problém na Android TV na doplnku Stream Cinema po upgrade na Kodi 18. Videné filmy a seriály naskočia až po dlhšom čase.
 
Citovat
#9
Zdravím,
mám stejný problém na PC. Přešel jsem na nové Kodi 18 Leia a u seriály na Steam Cinema se mi neoznačují jako zhlédnuté. Ani automaticky pro zhlédnutí ani ručně nejde označit jako zhlédnuté.

Neřešil to tu už někdo prosím?

Díky za rady.
 
Citovat
#10
Problém nemám, film či seriál se bez problémů ihned označí na všech boxech:

S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#11
Tiež som s tým mal problém (nvidia shield a android TV 8.0, kodi 18.0), pomohlo pouzitie trakt.tv, ktoré má aj iné výhody. Dnes som si všimol, že mi kodi updateovalo na verziu 18.1, možno to tam funguje už aj bez traktu, ale to už neviem.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)