• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rychlost internetu??
#1
Ahoj v appce kodi mi nejedou filmy ve 4K, pise mi nemate dostatecnou rychlost pripojeni internetu. Nevite jakou rychlost pripojeni potrebuje video ve 4K? Internet mam 45MB, FullHD videa jedou bez problemu, 4K se ale seka nebo zastavuje. Nemuze byt treba problem i jinde? Aplikaci pouzivam v TV Sony 55AF8 s androidem a mam ji pripojenou k internetu pres kabel.
 
Citovat
#2
Matika asi neni tvoja silna stranka a chcenie sa nieco naucit asi tiez nie
Lame truper 1.2,
Jody 16.2 2
 
Citovat
#3
Adame, takhle se toho asi moc nedozvíš.
Zkus si přečíst toto
Naučte se správně formulovat otázky a ptát!
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#4
(21.6.2018, 16:59)mtester270 Napsal(a): Matika asi neni tvoja silna stranka a chcenie sa nieco naucit asi tiez nie
Uz to zase zacina, chytrej pise  1 tak mi rekni prosim te,co je spatne? A sam nejses schopnej poradit.
 
Citovat
#5
@Adam_87 Fórum je tu, kromě jiného, také proto, aby se lidi něco naučili o Kodi. Zkusím ti tedy napovědět. Soubor s filmem má velikost 20 GB a trvá 2 hodiny. Zkus spočítat, kolik Mb (megabitů) za vteřinu se při jeho přehrávání (přibližně, detaily vynech) přenese? Už jsi pochopil? Tak se podívej na parametry tvého filmu, spočítej si  to pro něj a porovnej s tvou rychlostí. Nezapomeň, že jedna věc je deklarovaná rychlost služby a druhé rychlost skutečná.

A máš pravdu, skutečně to může být způsobené i něčím jiným, ale pro to jsi nám skutečně dal příliš málo informací. Nevíme ale nic dalšího o filmu.
 
Citovat
#6
Spatne ses ty ... ty jelito lenive
Lame truper 1.2,
Jody 16.2 2
 
Citovat
#7
(21.6.2018, 17:48)JiRo Napsal(a): @Adam_87 Fórum je tu, kromě jiného, také proto, aby se lidi něco naučili o Kodi. Zkusím ti tedy napovědět. Soubor s filmem má velikost 20 GB a trvá 2 hodiny. Zkus spočítat, kolik Mb (megabitů) za vteřinu se při jeho přehrávání (přibližně, detaily vynech) přenese? Už jsi pochopil? Tak se podívej na parametry tvého filmu, spočítej si  to pro něj a porovnej s tvou rychlostí. Nezapomeň, že jedna věc je deklarovaná rychlost služby a druhé rychlost skutečná.

A máš pravdu, skutečně to může být způsobené i něčím jiným, ale pro to jsi nám skutečně dal příliš málo informací. Nevíme ale nic dalšího o filmu.
 Aha, tak super, to ma merena rychlost je 45Mb,tak by melo bezproblemu jit.
 
Citovat
#8
taky mam ten samy problem jako adam mam nahrane kodiv tv s androidem a full hd filmy jedouv pohode ale ve 4k hdr se sekajinebo nejedou vubec.Mam rychlost 95mb.Pokud nekdo budete vedet co s tim predemdekuji
 
Citovat
#9
Taky jsem měl ten problém.
Připojení 100/100 po optice a 4k se "nechytalo".
Přešel jsem z Androidu na CoreELEC (na SD) a vše jede v pohodě..
[CoreELEC 9.2.1] Minix U9-H (S912-H)  Smart TV 55" QLED /4K-HDR10+/
 
Citovat
#10
Ono muze byt problem jednak na strane poskytovatele :-), obcas napr. webshare silne pokulhava, ale take samotneho hardware.
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)