• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skript na sledovaniTV (Kanály + EPG+Loga) pro Android (MINIX)
#1
Video 
Ahoj všichni,

chtěl bych vás poprosit o radu (a trpělivost, protože s tímhle nemám naprosoto žádné zkušenosti).

Rodičové jsou v partnerské síti SledovaniTV a blíží se digitalizace, a tak jsem jim chtěl udělat radost a koupil jsem Minix U9 (čistý Android), u kterého jsem přes Kodi nastavil kanály pro sledování TV (hméno:heslo@sledovanitv.cz/vlc/playlist). EPG jsem se snažil brát odjinud (Rytec EPG mi nefunguje - a zjevně nejen mně). Zdroj jsem našel, ten ale nebere všechny kanály.

Jedna dobrá duše mi ukázala, jak to má nastavené - na webhostingu má PHP skript, který (zjevně) využívá API Sledovanitv:

Citace: ht*tp://xyz.cz/sledovanitv.php (a parametr, např. kanal=ct1)

A vrací tohle:


Citace:ht*tp://sledovanitv.cz/vlc/api-channel/.m3u8?quality=40&capabilities=,adaptive&PHPSESSID=XYZ


na internetu jsem (zjevně z konfigurace pro Linux) vyhrabal, jak se dá získat získat nějaký autorizační klíč - bohužel ale neví, jestli se jedná o to samé:
Citace:Registrace zarizeni a ziskani pristupovych udaju (rucne v prohlizeci):
# Manualni metodou ziskani pristupovych udaju je zadani adresy API sluzby SledovaniTV.cz
# do weboveho prohlizece a pouziti takto ziskaneho "deviceId" a hesla v konfiguraci skriptu.
# V prohlizeci zadejte nasledujici adresu:
# ht*tps://sledovanitv.cz/api/create-pairing?username=___EMAIL___&password=___HESLO___&type=xbmc&product=Other&serial=00:00:00:00:00:00
# ___EMAIL___ nahradte vasi emailovou adresou pouzivanou k prihlasovani na web SledovaniTV.cz
# ___HESLO___ nahradte vasim prihlasovacim heslem na web SledovaniTV.cz

# Tim dojde k zaregistrovani noveho zarizeni v systemu poskytovatele a vraceni pristupovych udaju.
# Vracene hodnoty pouzijte v nastaveni skriptu - viz popis automaticke registrace uvedeny vyse.

Služba je bohužel nastavená tak, aby se každý den změnil token (a navíc mi hází odkazy na přehrávání ve formátu .vlc):
Citace:#EXTM3U
#EXTINF:,ČT1
ht*tp://sledovanitv.cz/vlc/channel/ct1.vlc?token=XYZ

Chtěl bych proto moc poprosit o radu , jak sestavit podobný skript v PHP, který by fungoval déle než 24 hodin a umožnil mi tak získat kanály včetně loga a EPG (vlastní webhosting mám).

Moc děkuju!
 
Citovat
#2
@Televizak To co ve svém příspěvku označuješ "na internetu" je z tohoto fóra. Viz http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-pripojeni-cz-sk-poskytovatelu-ott-iptv-k-tvheadendu, zkus se inspirovat tam.
 
Citovat
#3
Děkuji pěkně za odkaz na fórum, stránka souhlasí, jen jsem se k ní dostal přes Google. :)

Obávám se, že s tímto opravdu nic moc nezmůžu, s Linuxem neumím pracovat a server bohužel nemám.
 
Citovat
#4
Mozes skusit rovno od kodi http://mirrors.kodi.tv/nightlies/android/arm/master/. Posledne verzie uz obsahuju addon pvr.sledovanitv.cz priamo v .apk.
 
Citovat
#5
@Televizak A co toto OTT/IPTV - jednodušeji to už nejde, to už by mohlo být jednodušší a navíc k tomu žádné "linuxů znalosti nepotřebuješ.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)