• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 2.9 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scraper ČSFD.cz
@edenboy: Bylo to tu diskutováno ve vláknu. Nová verze to neumí, jelikož na novém webu ČSFD již není uvedeno IMDB identifikační číslo u každého filmu, nejde tak 100% propojit film na ČSFD s filmem na IMDB či TMDB.
 
Citovat
Verze 3.24:
- oprava načítání údajů k autorům filmu, po změnách v html kódu na webu ČSFD.cz


Přiložené soubory
.zip   metadata.csfd.cz-3.24.zip (Velikost: 55,95 KB / Stažení: 259)
 
Citovat
(17.1.2022, 14:28)SikySikov Napsal(a): Verze 3.24:
- oprava načítání údajů k autorům filmu, po změnách v html kódu na webu ČSFD.cz

Super, díky moc! Znovu načítá i roky vydání.
 
Citovat
Bug 
(17.1.2022, 14:28)SikySikov Napsal(a): Verze 3.24:
- oprava načítání údajů k autorům filmu, po změnách v html kódu na webu ČSFD.cz
 Ahoj, nejdou načíst stránky, které mají v popisu speciální znaky (např. 4)
 
viz. https://www.csfd.cz/film/78033-enfieldy-na-strese-sveta

v recenzi je smajlík a scraper na tom padá, protože mysql odmítne udělat update (udělá rollback transaction a spadne celé kodi, resp. při ručním přidání nespadne, ale řekne, že film nebyl nalezen, při aktualizaci knihovny spadne komplet)

chtělo by to vyfiltrovat povolené znaky
 
a malá drobnost, v anglickém strings.po máš dvakrát msgstr místo msgid, v logu to hází chybu...

dík za skvělou práci...
 
Citovat
Díky zatím vše funguje..
 
Citovat
Ahoj, hodila by se někomu databáze tmbd=>csfd a opačně? Pro příklad
tt0000598.txt = 47107
a opačně
47107.txt => tt0000598

V EMBY jsem si udělal skript, který mi tahá videa, recenze a zajímavosti z csfd viz
https://ibb.co/nnFpPb0
 
Citovat
@Standa17: Díky za feedback a chyby.

Verze 3.25:
- odstranění nestandardních znaků z komentářů (Emoji apod.)
- nová volba v nastavení: použít anglický název v případě, že druhý název není latinkou (např. čínské znaky apod.)

Dejte vědět, kdyby cokoliv...


Přiložené soubory
.zip   metadata.csfd.cz-3.25.zip (Velikost: 56,68 KB / Stažení: 545)
 
Citovat
Dotaz lamy. Rozdil mezi verzemi 24 a 25 je ve stahovani rezisera a roku. Mam indexovanou db z verze 24, jak aktualizovat verzí 25, tedy dostat k filmum i rok a rezisera. Moc diky
 
Citovat
@seb.petru@centrum.cz: Oprava stahování režiséra a roku byla ve verzi 24. Verze 25 přináší jiné změny - viz příspěvek výše. Aktualizovat údaje o filmu je možné ručně u každého filmu nebo načíst nové údaje pro celý vybraný zdroj knihovny (např. adresář).
 
Citovat
Zdravím ve spolek,
dotaz začátečníka. Za boha nemůžu rozchodit ČSFD v kodi. Doplněk mám nainstalovaný (3.25), vidím ho v seznamu. Když aktualizuji knihovnu "filmy", tak se načítají procenta, ale to je tak vše. V knihovně filmů nic nevidím v souborech ani není čsfd v seznamu doplňků. Ale v "nastavení" v seznamu "moje doplňky" čsfd vidím a jde to i v pohodě konfigurovat. Žádný seznam filmů, nic. Mám kodi 2 dny, takže se seznamuju, prošel jsem web, youtube i zde, ale odpověď nenašel. Někde mám asi něco špatně. Včera jsem instaloval Sosáč a to mi jede v pohodě. Díky za radu
EDIT: tak jsem na to přišel, hloupý dotaz - scraper nestreamuje :-)))
 
Citovat
Zase to nefunguje. Nenačita žiadne údaje.
 
Citovat
Zkusil jsem vyhledat scraperem v3.25 dva naposledy přidané filmy a
Elysium (2013) načetl
Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022) nenačetl
 
Citovat
Já nenačetl dva ze dvou. Film nalezen, ale nenatáhnou se žádné informace.
 
Citovat
Ahoj já mám asi 20 filmů co mi to nenačte. Máte nějaký nápad? Kdybych tam nepřidal nfo soubor tak to nemá ani název. nemusím mít obsah filmu ale nechci tam mít ten nfo soubor pořád jestli to nejde dát do filmu rovnou to nfo? :-) si tam dám obrázek a stačí mi to. :-) ale většinou to dělá u matrošek. :-)
 
Citovat
Já nakonec k mé spokojenosti celou filmotéku přemigroval na TMDB scraper, který je přímo součástí kodi, funkčně je prakticky totožný, jen databázi načítá namísto ČSFD z TMDB.
 
Citovat
Verze 3.26:
- oprava vyhledávání na ČSFD (update webu)
- volba v nastavení na odstranění nestandardních znaků z recenzí
- možnost nastavení rozšířeného vyhledávání i v Pořadech a Seriálech


Přiložené soubory
.zip   metadata.csfd.cz-3.26.zip (Velikost: 57,14 KB / Stažení: 222)
 
Citovat
Hlásím úspěšnost scrapování 99,5 %, což je paráda. Jediný soubor, který to oscrapovalo chybně, byl Most špiónů (2015). Také se mi k pár filmům nestáhl plakát, ale to mohlo být nastavením a úplně mě to netrápí.
Takže díky moc, @SikySikov
Škoda jen, že tato verze není v místním repozitáři.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
Nemám problém s vyhledáváním, ale často mi to film označí už jako shlédnutý. Problém je jak u poslední verze scraperu, ale bylo to i u předchozích verzí. Netušíte čím by to mohlo být?
Používám skin Confluence, Coreelec 9.2.8 
Vorke z6
 
Citovat
@crossek Stav shlédnuto zůstává v databázi, takže pokud daný zdroj nezrušíš a znova nevytvoříš, a jen znova pustíš scraper, tak se v knihovně objeví. Další situace, kdy se tam "shlédnuto" objeví, je v situaci, pokud používáš trakt.tv (a máš ho příslušně nastavený), že se příznak do databáze přepíše z tvého účtu trakt.tv.
 
Citovat
Jedná se o nové filmy, které si chci do knihovny přidat z lokálního úložiště (Synology), trakt.tv nepoužívám. Při přidávání dílů seriálů (jiný scraper) se to neděje a i u tohoto scraperu to bylo nepravidelné, někdy se to označilo jako shlédnuté a někdy ne.
Vorke z6
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)