• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 2.9 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scraper ČSFD.cz
@OndrejL Na co se ptáš? Jestli na Stream Cinema Community (SCC), tak to už jsi teď OT. Na to se podívej na https://streamcinema.cz/. Tak jenom stručně, ať téma scraperu nezanášíme nesouvisejícím balastem.

Volba zdroje hodnocení v SCC nastavení je. Je tam možnost vybrat si z několika zdrojů, případně nechat automaticky vybrat podle nastaveného pořadí výběru ten s nejvyšším počtem hodnocení. Ale myslím, že ne všechny zdroje fungují. Podle mých posledních zkušeností je funkční pouze TMDB a Trakt. Pokud nastavíš CSFD, tak to v hodnocení vrátí prázdné hodnoty. Ale je třeba počítat s tím, že hodnocení nebude příliš aktuální. Resp. nevím, zda se, kromě prvního načtení, průběžně aktualizují, a pokud ano, tak jak často. Myslím že i o tom se na webu SCC kdysi psalo a diskutovalo. Aktuální stav neznám, zeptej se tam.

Musíš počítat s tím, že aktuálnost hodnocení v Kodi je obecně problém. U scraperů je to rozhodně jednorázová záležitost a pokud daný titul v knihovně ručně neaktualizuješ, tak tam zůstává hodnota z doby vytvoření knihovního záznamu. A hodnocení se v průběhu času, zejména u nových filmů s malým počtem hodnocení, může často a hodně měnit.
 
Citovat
(21.9.2022, 15:00)JiRo Napsal(a): @Rufful @SikySikov ti odpověděl na první část problému, já se pokusím o tu druhou.

Ne, do knihovny si ty filmy nutně dávat nemusíš. Stream Cinema Community má ve své databázi hodnocení u většiny titulů. Takže pokud v Kodi hodnocení nevidíš žádné, bude to pravděpodobně věc skinu. Pokud používáš ten základní, Estuary, pak budeš mít zobrazení hodnocení pravděpodobně vypnuté (což je default stav). Jdi do Nastavení > Rozhraní > Vzhled > Konfigurace vzhledu > Obecné > Zvolte hodnocení zobrazené pro položky médií a nastav tam Hodnocení.


Díky. Ale hodnocení které se mi tam zobrazuje (když dám v SCC info o filmu), asi nebude z IMDB? Porovnání s webem to nesedí (menší počet hlasujících a jíné čísla.)
 
Citovat
Lidi, co to s vámi je?!

@Pirosak Já ztrácím zájem odpovídat na otázku, která byla v postu předcházející tomu tvému v podstatě už zodpovězena.
 
Citovat
To se omlouvám. V tu chvíli poslední stranu tady s tím postem, nechápu teda jak, jsem přehlédl.
 
Citovat
Jde nějak ručně přepsat název filmu, když ho scraper ČSFD vyhledá s jiným názvem? Jedná se mi o přepsání v KODI v Android boxu (ne v počítači). Dík.
 
Citovat
@borda2 Ano lze. Context Menu > Spravovat... > Upravit název. Ale nevydrží to...
 
Citovat
Tak to se omluvam ale udelal jsem vse podle toho jak tady pisete ale hodnoceni CSFD se mi teda taky rozjet nepodarilo. Ukazuje to sice nejake hodnoceni ale rozhodne ne z CSFD v procentech ale jakesi hodoceni v cislech např. 6.5 apod. Sedim ted u toho dve hodiny a proste nejsem schopny tam to CSFD dostat.
 
Citovat
@KapoCZ Kodi ukládá hodnocení v rozsahu 0-10. Tedy 6,5 v Kodi odpovídá 65 % v csfd.
 
Citovat
@KapoCZ: Na ten CSFD scraper se vyprdni, nefakci to! Teda fakci, ale ukazuje nsmysly, vzdycky ukazovalo a zdfa se ze vzdycky bude .. par filmu trefis ,ale za to to fakt nestoji :-)
 
Citovat
@skoca: Co konkrétně nefunguje? Pokud je soubor správně pojmenován, jak má být, je úspěšnost nalezení správného filmu a stažení informací vysoká (>95%). Hodnocení daného filmu vychází z ČSFD v čase načtení informací (procentní hodnocení ČSFD převedeno do hodnocení stupnice 0-10). Pokud chci hodnocení aktuální včetně dalších komentářů, je možné vyvolat v KODI nové načtení (scrapnutí).
 
Citovat
@SikySikov S úspěšností scraperu souhlasím. S tou aktualizací hodnocení je to ale problematičtější. Dá se provést pouze individuálně, titul po titulu, což je dost nepraktické. Funkce aktualizace načtených dat pro celý obsah zdroje scraper-em Kodi neumožňuje. Nebo se mýlím?
 
Citovat
@JiRo: Nemýlíš, aktualizace pouze jednotlivě.
 
Citovat
Zdravím. Musel jsem po dlouhé době přeinstalovat Kodi a začínám vše nastavovat znovu. Když si Přidám zip s Čsfd na flashdisk a chci ho v kodi otevřít....kodi ten soubor nevidí. Co Dělám špatně? Dřív byl screeper součástí balíčku xbmc...ale ted tam není. Díky
 
Citovat
@Madoxxx: Děláš to dobře? Stáhneš ZIP a v Doplňcích dáš instalovat ze ZIP. Pak naklikáš cestu k ZIPu a odstartuješ. Kodi si to na pozadí rozbalí a instaluje.
X96max plus 4/32 + CE 21 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
Přesně tak...jen na tom disku nic není...alespoň ne vidět v kodi
 
Citovat
V Kodi ve Správci souborů to najdeš?
X96max plus 4/32 + CE 21 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
Jen prázdné místo...
 
Citovat
@Madoxxx: Napadá mě jediná věc. Jak je fleška formátovaná? Myslím, že by měla být v FAT32. A zkus si k ZIPu přidat na flešku nějaký bezvýznamný, třeba prázdný, soubor. Třeba s soubor.txt. A smí vůbec tvé Kodi číst soubory. Opět má to povolené v ATV ve Správci aplikací?
X96max plus 4/32 + CE 21 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
Bážně to nechapu. Na disku mám obrázky filmy atd...vše se mi v Kodi ukáže jen ten zip soubor ne.
 
Citovat
@Madoxxx: Já fakt nevím. Zkus to přejmenovat. Např. csfd.zip. Zkus to dát na flešku i rozbalené. To ti sice nepůjde nainstalovat, ale jestli to uvidíš. Zkus stáhnout jiný doplněk z tohoto fóra, jestli ho uvidíš....

A má ATV klasický prohlížeč souborů? Pokud ano, tak to vidíš? Nemyslím ten v Kodi.
X96max plus 4/32 + CE 21 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)