• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 2.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prima play
Dufam ze to neporusuje nejake pravidla ale ak by chcel niekto funkcnu instalacku s upraveny PrimaPlay.py

plugin.video.primaplay-0.4.1_triow_edt.zip Staci normalne naisntalovaz zip a ide to.
 
Citovat
@Triow- Dík. Konečně funkční ( s905w/coreelec-8.99.2~android 7/spmc-17.6 atd. )
2 x X96 mini S905W ( Coreelec 9.2.2 / Kodi 18.6 )
 
Citovat
Super jede, taky dík
 
Citovat
Mě to nejde stáhnout, je možné to dát jinam ?
Chce to po mě stahování nějakého balastu.
Děkuji
 
Citovat
Tady: https://webshare.cz/file/58F65X6pw6/plug...ow-edt-zip
Snad se Triow nebude zlobit....
RPI 3 Libreelec 9.0 TVH,Tanix TX3 Coreelec 9.0.xx ,X96mini Coreelec 9.0.xx, KI pro Coreelec 9.0.xx
 
Citovat
Velice děkuji.
 
Citovat
Nedokázal by někdo udělat stejnou úpravu i pro archiv JOJ taky tam býval a dneska už je tam jen volba sledovat online vysílání. Předpokládám že tam bude stejný zádrhel jako v případě Iprima.
 
Citovat
Zdravím. Na raspbery, osmc ver 18 plugin verze 0.4.2 nejede (PrimaPlay.py je OK). První spuštění epizody se ukončí a nic se nepřehrává. Druhé spuštění pochvíli spustí stream s epizodo, ale na obrazovce se zobrazídialog, že nejse spustit stream... po potvrzení dialogu tlačítekm <OK> dialog zmizí ale spou s tím se ukončí přehrávání streamu.  17
 
Citovat
U mě to dělá to samé. Pokud zaškrtnu volbu "Povolit HD", tak i když mám vyplněné přihlašovací údaje, tak se zobrazí zpráva, že se nezdařil handshake s webovou stránkou a epizoda se ani nenačte. Pokud HD vypnu, tak se epizoda spustí, nicméně je přehrávání strašně nestabilní, náhodně se ukončuje. Od přechodu z Prima Play na iPrima zaznamenávám neustálé problémy, stabilního přehrávání obsahu z iPrima jsem se zatím nedočkal. Dříve vše fungovalo na 100%, nyní tak na 10%. Občas epizodu přehraji skoro celou, občas po chvilce spadne a občas se ani nenačte, hrůza.
Používám RPi Open ELEC 8.0.4 Kodi 17.3, addon iPrima 0.4.2.
 
Citovat
(04.3.2019, 19:40)to.tak Napsal(a): ...úpravu i pro archiv JOJ taky tam býval a dneska už je tam jen volba sledovat online vysílání....

Doplněk joj.sk verze 1.3.9
obsahuje 6 sekcí - joj (live), joj plus (live), wau (live), joj (archiv), joj plus (archiv), wau (archiv).
Vše funkční.
Omlouvám se za neaktuální OT v tématu Prima play.

Co se týká iPrima doplňku, verze 0.4.2 s povoleným HD (běží v 720) bez přihlašování - je stabilní. Problémem bude asi internetová přípojka (respektive cesta mezi zdrojem a příjemcem), ať už je test downloadu jakýkoli.
 
Citovat
@meda Ano, je možné, že za to může kvalita internetového připojení (či spíše je to velmi pravděpodobné). Služba i addon iPrima používá pro přehrávání protokol/container HLS (nebo DASH), které z principu Kodi nedokáže bufferovat v cache, takže mu zbývá pouze buffer přehrávače. Podobný problém byl např. u addon MallTV, než ho @BBaron doplnil možností zvolit si v nastavení container MP4.

Proč to dříve chodilo a teď ne? Patrně se u předchozí verze používal jiný container, které bufferování umožňoval, což dokázalo eliminovat problémy při přenosu. Stačí se podívat na status video přehrávače (crtrl-shift-o) a hned uvidíte, jak na tom interní buffer přehrávače je. Obsazení cache je permanentně 0 a pokud se obsazení bufferu přehrávače pohybuje někde kolem jednotek až 1.-2. desítky %, tak je to špatné. J8 mám připojení poměrně kvalitní, a buffer přehrávače se mi motá kolem 100 %. Je ale fakt, že občas má tendenci se snižovat, ve špičkách až někam v 70 %, což je ale stále ještě bohatě dostačující. Zkuste se tedy ti, kteří máte problémy, se na status video přehrávače podívat.

Řešení? "Potopit" se do kódu addon a také api iPrima a zjistit, zda lze dosáhnout změny v zasílaném formátu streamů. Podobně jako u již zmiňovaného MallTV. často to služby tohoto typu umožňují,
 
Citovat
Mam uz nejakou dobu s timto pluginem... Videa prehrava, ale neni mozne se prepnout na "dalsi stranku"

Napriklad u serialu Modry kod vyberu epizody a nacte se mi poslednich cca 30 (asi), ale kdyz chci starsi a dam dalsi stranku tak ta se nacte prazdna...

Bylo by mozne plugin upravit?

A jeste bych se rad zeptal - Jak funguje Pridat do oblibenych? Kde tyto "oblibene" pak najdu? Abych nemusel porad projizdet seznam tam a zpet...
 
Citovat
miz012: Oblíbené -- záleží na skinu jaký používáš. Preferuji skin Confluence a oblíbené jsou pod hvězdičkou viz obrázek.
Ty další epizody mi to taky nenačítá a chová se to stejně jako u tebe

   
 
Citovat
Jeden skromný dotaz : funguje někomu doplněk iPrima? Děkuji.

Jsem uživatel používající SM-G935F , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.
 
Citovat
Mě osobně v současnosti též nejde.
 
Citovat
Díky. Ještě, že jsem nezačal něco spravovat....
 
Citovat
Zdravim, iPrima mi taky nefunguje. Bude to opraveno?
 
Citovat
opravit neni co !
vše je plne funkční
ovšem čekat až vám nekdo udelá zase nejakou záplatu na kodi tak na pár týdnu
a nejlépe zdarma hm hm hm tudy cesta nevede  8
   
   

edit ----
pro kodi skuste up 3days ago
 https://github.com/alladdin/plugin.video...4355682391
 
Citovat
@kocourekpeta, oprava uz je takmer tri dni na svete. Treba vsak troska vyuzit pana googla a zapatrat po nej. Na tomto linku "https://github.com/alladdin/plugin.video.primaplay" si mozes stiahnut master opravenu verziu pluginu a z adresara "libPrimaPlay" prepisat subor "PrimaPlay.py" v adresari kde mas plugin nainstalovany v Kodi. Alebo rovno cely jeho obsah. To uz zalezi na tebe. Malo by to fungovat na vsetkych platformach. Mne to ide na Coreelec 9.0.3.
 
Citovat
nizo 11
lide jsou dnes lini hledat cokoliv !!!
radši budou čekat  až jim to nekdo napere  rovnou pod nos
ocenuji vaši snahu udeluji pozitiv+ a vše je ve screnu naspodu  1

   
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)