• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Video doplňky
#1
Zdravím.
Mám první stroj s Androidem a Kodi (15.2). Zatím jsem na vše přišel co jsem potřeboval. Až na jedno.
Do Video - Doplňky jsem si přidal co jsem chtěl. BeFun.cz, eSerial.cz, sledujuserialy.cz atd. Ale je tam plno jiných, které mě nezajímají, např. nějaký Navi-X, NBA, NFL.com, TV Dominicana atd. Jak se toho zbavit, aby mi tam zůstalo jen to co jsem si tam přidal.
Snad jsem to popsal srozumitelně.
Díky.


Přiložené soubory Miniatury
   
               Zatím...
... jdu škrábat brambory.

                 32
 
Citovat
#2
NAJED NA TEN DOPLNĚK ZMAČKNI C,NEBO MENU,PAK JE TAM INFORMACE O DOPLNKU A POTOM ODINSTALOVAT,

UŽ JSI DOŠKRÁBAL TY BRAMBORY ? :-)
 
Citovat
#3
pepinomax: Bezva, díky. Klávesnici mě nenapadlo použít.
Takže na to, že si s tím hraji poprvé v životě a teprve 4 hodiny, mám vše a funguje. Ještě budu pátrat, jestli je tu nějaké nastavení jak u klasického MMC - odpočet a vypnutí stroje při koukání před spaním. 30, 60, 90 minut.

Brambor není nikdy dost, když se jedná o bramborové placky... Tongue
               Zatím...
... jdu škrábat brambory.

                 32
 
Citovat
#4
HM PLACKY BYCH SI TAKY DAL :-)JÁ SI S KODIM HRAJI DVA ROKY A POŘÁD JE CO MĚNIT,ŽENA MI UŽ NADÁVÁ ŽE UŽ JSEM SE Z TOHO ZBLÁZNIL :-)
 
Citovat
#5
pepinomax: Tak si na chvíli nehraj s Kodi a mazej škrábat...
               Zatím...
... jdu škrábat brambory.

                 32
 
Citovat
#6
CASOVAČ???? ZKUS DOLE NALEVO JAK JE VYPNOUT PO ROZKLIKNUTI JE TAM VLASTNÍ AUTOMATICKÉ VYPNUTÍ :-)
 
Citovat
#7
pepinomax: To jsem už zkoušel. Vyskočí na mě okno a jen možnost Ukončit, nic víc.
               Zatím...
... jdu škrábat brambory.

                 32
 
Citovat
#8
V nastaveni kodi je moznost vypnuti treba pri necinosti 30 60 90 atd...
A vlastni automaticke vypnuti jak radil "pepinomax" funguje taky.

Jeste mohu poradit doplnek cron, pouzivam ja. Nastavis si presne den a cas kdy vypinat.
http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-automa...ti-systemu
Televize: Sony   OS: hloupá
RaspBerry: Pi 3B   OS: libreELEC 7.0.2   Zdroj: originální 2.5 A   Uložiště: SONY class 10 70MB/s 16GB
Notebook: SonyVaio (VGN-FW51ZF)   OS: elementary OS 0.3.2 Freya 64-bit (Ubuntu 14.04)   OS MMC: Kodi 16.1
 
Citovat
#9
Kolegovi se zřejmě zasekl CAPS-LOCK, nicméně pokud tato závada bude přetrvávat, tak se s ním rozloučíme.
 
Citovat
#10
PepikBerry: O tom časovači vím. Ale ten jen mi ukončil aplikaci, ale nevypl player.
Na pepinomaxe mrknu. Ale nastavovat před spaním den a čas je nepraktické. Asi jsem kápl na ten pravý. Simple Power Off. Tam si nachystám za kolik minut až hodin chci player (ne aplikaci, ale přístroj) vypnout a je to. Vyhovuje mi 90 minut, tak to tam mám a zůstane to tak, dokud to ručně nezměním. Aktivuji třemi stisky OK na dálkovém ovládání. Tak že i z postýlky.
Jo ten player je Rikomagic MK06. Simple Power Off ho zachránil před vrácením a mému návratu ke klasice DVICO TVIX 6500M.
https://www.alfa.cz/product.php?eid=10514507Y26J0003CYI

https://play.google.com/store/apps/detai...lepoweroff

Díky všem za pomoc. Ale bramboráky nezbydou....
               Zatím...
... jdu škrábat brambory.

                 32
 
Citovat
#11
Jasne, mas jine priority. Ja pouzivam doplnek tak, ze mam nastaveno presny cas a to se mi malina vypne.
Ve tvem pripade je lepsi reseni to co uvadis.
Televize: Sony   OS: hloupá
RaspBerry: Pi 3B   OS: libreELEC 7.0.2   Zdroj: originální 2.5 A   Uložiště: SONY class 10 70MB/s 16GB
Notebook: SonyVaio (VGN-FW51ZF)   OS: elementary OS 0.3.2 Freya 64-bit (Ubuntu 14.04)   OS MMC: Kodi 16.1
 
Citovat
#12
Zdravym potrebujem pomoc mam android box evolve 4k a mam nanom kodi stiahol som don video doplnky cz ako befun ci exodus stream cinema cz sk atd mam vip ucet na webshare som aj prihlaseni atd no mam problem ze si nemozem klufnne pozried ziadny filmy z ani jedneho stych doplnkov stale sa ten ffilm zastavy a nenacitava a vypise ukladanie do pameti ci ako teraz neviem presne ideto tak na 5 percent a potom to vypise ze vyrovnavacia pamet sa zaplnila ci tak nieco prosim o pomoc budem za hociaku pomoc vdacny.moste my pisat aj na mail laky@lobox.sk dakujem
 
Citovat
#13
No tak pokud ti to dělá u všeho, tak je evidentně problém u tebe, nejspíše s připojením k netu.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#14
Ahojte,akým systémom sa dá aktualizovať kodi ,keď je príklad prehrávač Dune s Linuxom?nemám s Linuxom skúsenosti,a rozmýšľal som nad dune 4k hd vision.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)