• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buffering u streamů
#21
no já sice mám vip ale stějně se to pak sekne
 
Citovat
#22
A co jak mas rychly internet,a kde na to koukas?
 
Citovat
#23
@michalnet
Myslíš v Stream Cinema cz sk pluginu? Pokud ano, tak to řešíš ve špatném vlákně, viz Stream Cinema
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#24
Ja som skusil toto:

http://kodicommunity.com/fix-buffering-k...rial-2016/

Nainstalovol so to podla navodu a zatial to funguje... Lepsie ako Easy Advandce settings, kde som mohol nastavovat hore dole a efekt nulovy.... Tak drzim palce ;)
 
Citovat
#25
programy pro udrzbu/maintenance a tweaks /vylepseni maji uz vsechny lepsi wizardy vcetne aresu a v podstate delaji to stejne vycisti pristroj od balastu to v prvnim pripade a ve druhem te usetri sloziteho nastavovani advancedsettings.xml a program to spocita a udela za tebe. :-)) Ale nedostatky v hardwaru (mala pamet) to samozrejme neodstrani.
 
Citovat
#26
Také jsem nainstaloval Arese a z 14Mb co jsem měl nastavené ve WIN verzi mám cache 185Mb tak to už by mohlo stačit pro nějaké malé výpadky spojení.
 
Citovat
#27
Nevím jestlise můj problém týká buferu.Děje se mi to že když sleduji IPTV potom třeba film ze sosáče na raspberry PI3 tak se mi kodi po delším běhu zpomaluje.Mám libreElec 7.0.0.2 na microSD Samsug EVO 16GB nascrepovanou knihovnu filmů ze sosáče a IPTV jedu přes IPTV simple z m3u playlistu.Nastavujete něják velikost cache kodiho?to je jediné co mě napadlo jestli se nezahlcuje.Když dám restart je vše zase plynulé.Díky za případné rady
 
Citovat
#28
tak se podívej na debug v kodi je tam možnost nastavení systém podívat se co ti to zatěžuje.
R-TV BOX X10 Plus Android 9.0  a T95N Mini M8S PRO-Čínský bazmek  1




 
Citovat
#29
Martin Plachta: Čau diky za reakci poraď prosím kde ten debug.log najdu?našel jsem pouze složku logfiles a tam uklada log v zipu v něm jsou:kodi.log system.log hardware.log audio.log network.log varlog.log input.log filesystem.log a 2xjournal.log.
Hledal jsem ve všech ale nic co by napovědělo jsem nanašel díky
 
Citovat
#30
chillant23

děkuji vše už běží jak má ,vše vyřešeno , nebo aspoň sekání
 
Citovat
#31
A jak jsi to zasekávání vyřešil ?
 
Citovat
#32
Prosím vás ako nainštalovať easy advancet settings lebo keď ho dám inštalovať tak stále hodí inštalácia selhala kodi je 16.1
4K HDR HTPC
Gigabyte phoenix B85N,Celeron G1840, 8GB DDR3 Crucial,SSD Kingstone V300 120GB - 4TB HDD-LG BD-RW -  Nvidia GT1030 - Windows 10 home 64bit,Kodi 18 -SK/CZ Repozitory. Receiver Yamaha 5.1- Net 1/1 Gb,Tv 4K HDR Philips 50"
 
Citovat
#33
Je to osvěžující vidět slovenčinu aspoň pro ...ich.Šátrej zde na fóru a najdi advacetsetings.xml nebo tak nějak.Vyhledej verzi na tvoji RAMku stáhni a máš vystaráno.Na instalaci zapomeň.
Nebo je problém ve zdroji atd.
 
Citovat
#34
→ Sledovani streamu - navyseni velikosti cache
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#35
Ahoj od poslední aktualizace sosáče mám problém s bufferingem streamů, Kodi mám 17 RC3 používám na Apple TV 4gen, advancedsettings pro 2GB RAM mám také nainstalovaný. IPTV mi běhá naprosto bezproblému (včetně HD kanálů), ale sosáč každých cca 5min začne znovu načítat a hodí hlášku a pomalém zdroji. Od té doby co byl problém se Sosáčem po 20té hod a borci z githubu to vyřešili, tak po stažení jejich poslední verze bylo naprosto vše bezproblému, ale jakmile se ta verze objevila i volně dostupná v cz repo, tak od té doby mi absolutně sosáč nefunguje a nestíhá.

Děkuji mnohokrát za jakkoukoliv radu.
 
Citovat
#36
Nejsi sám ....  8
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#37
Nainstalujte si Kodi 17 a prestane vam to bufferovat!!
Pred tym mi niektore tv sekali teraz uz nie.
Mam tv box android
 
Citovat
#38
Já myslím že je jedno zda v 17 nebo 16.3 všude to bufferovat
Mám KIII a KII na obou obě verze a výsledek stejný....
Net mám 40Mbs
 
Citovat
#39
Jak prosím funguje ten ARES, kde a jak co prosím nastavit. Děkuji. Jinak mám easy advancedsettings a přesně nevím jak navýšit cashe a nakolik. Stroj android 2gb ram
 
Citovat
#40
@Paja602
1) otevřu nahoře Lupu s hledat
2) napíšu advancedsetting
3) kliknu na hledat
4) hned jako druhý výsledek najdu toto: http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-advanc...17-krypton
5) nevyhovuje? Dám hledat ARES a voila. Tam najdu mimo jiné : http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-nastav...4#pid23624
6) také nic? OK napíšu dotaz - zkusil jsem to a to odtud nebo odtud a nejde mi to. Prosím pomozte. Pak se ti nejspíš bude někdo věnovat.

PS. neber si tu mou rejpavou odpověď vůbec osobně. Ale z tvého dotazu je evidentní, že jsi se vůbec nepokoušel o sehnání informací vlastními silami.
X96max plus 4/32 + CE 21 RC2 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)