• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 3.11 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O2TV Go (Pavůčná Edice)
To samozřejmě chápu, možná jsem se špatně vyjádřil. Zaplaceno mám, vše nastaveno, dříve vše fungovalo v pořádku, ale již delší dobu mi plugin háže chybu "NoneType" object is not available a nespustí se.
 
Citovat
u mě to samé, také nejde
 
Citovat
funkční


Přiložené soubory
.zip   plugin.video.o2tvgo.zip (Velikost: 29,64 KB / Stažení: 1 072)
 
Citovat
super, diky funguje :)
 
Citovat
wroman, super funguje diky moc!!

Jinak dá se ještě na to natáhnout nějak EPG (TV Program, popis, atd.) nebo jak se to jmenuje.... Abych viděl ještě co běží, bude běžet, delku, popis...
 
Citovat
nohek + Zapa - po 3 měsících jsem o2tv zase rozběhal, díky vám oběma za pomoc
 
Citovat
Po koupi android TV jsem čekal, že bude dostupná aplikace O2GO. Bohužel není. Tak jsem alespoň do KODI dal plugin o2tvgo a po přihlášení funguje supr. Bohužel neumí pouštět pořady které už byly. No nicméně zatím to stačí... O2 by mělo vypustit funkční aplikaci pro android TV letos... Pro některé Smart TV už program je od minulého roku. Takže uvidíme... :)
 
Citovat
Chtěl bych se zeptat, zda má někdo funkční doplněk O2GO. Asi ano - viz příspěvky. Lze někde stáhnout funkční verze. Mě už verze fungovala v lednu tak 14 dnů (i s náhradou o2go.py) a od té doby nefunguje. Po startu a havárii píše, že se mám podívat do protokolu, ale nevím kam. Poradíte?
 
Citovat
Zdravím,

Mám problém, po opravě přihlášení touto autualizaci
Momentálně skáče chyba: No JASON object could be decoded a pak vyskočí report o chybě se nepodařilo odeslat

Dík za rady

(13.3.2020, 22:02)ADRYcz Napsal(a): Zdravím,

Mám problém, po opravě přihlášení touto autualizaci
Momentálně skáče chyba: No JASON object could be decoded a pak vyskočí report o chybě se nepodařilo odeslat

Dík za rady

Po nahrání souboru co sdílel wroman vše jede
 
Citovat
Ahoj,

nedeje se vam to ze vam u nekterych stanic "chrci zvuk"? (u jinych je to v poradku - v poradku je napr. Seznam TV, ale treba vsechny CT nebo Prima maji tento problem). 
PS pouzivam na raspberry pi 4 + audio jack. Jinak thumbsup wromanovi! Thx for the fix!
 
Citovat
wroman, DÍKY!!!  Banana

pro ostatní - plugin.video.o2tvgo.zip z 27.12.2019, 22:15 od wroman funguje, stačí původní adresář na KODI smazat a nahrát do něj obsah ZIPu
 
Citovat
Potvrzuji, dnes odzkoušeno a funkční wromanovi DĚKUJI. Používám O2TV pouze na sporty a teď jsem chtěl znovu spustit TvHeadend se scriptem a nějak se mi to nepodařilo. tak alespoň takto narychlo zase funkční než se dopátrám ke znovu zprovoznění scriptu.
 
Citovat
@xtr4cer A co tohle: https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-zpetn...i-o2tv-ott
umí to i live
T95X/S905X, Tanix TX9s/S912, HK1/S905X3, CoreElec 19.5
 
Citovat
Thumbs Up 
delfin-chikago: Díky! tak to funguje skvěle. 1
 
Citovat
Zdravím, vyzkoušel jsem snad všechny možné postupy co tady jsou, ale pořád nemůžu O2tv sport pack rozjet přes Kodi. Píše mi to chyba O2tv, více info v protokolu, nebo tak něco. 1

Poradí někdo?
 
Citovat
Poradím Vám vyměnit doplněk O2 TV Pavoučí edice za tento za https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-zpetn...i-o2tv-ott Je plně funkční, vylepšený,  a neustále aktualizovaný. Hezký den
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)