• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Libreelec a nastaveni složky pro Jd2
#1
Ahoj , řeším problém s nastavením složky pro stahováni souboru přes Jdownloader2 který mě běží přes docker.
Libreelec 8.0.2  docker z prepozitaře.
a JD2 z 
Kód:
https://github.com/jaymoulin/docker-jdownloader



pokud použiji složku která je defalutně nastavená vše funguje ,ale pokud si chci vytvořit jinou a nastavím jí přes JD2 webUI , tak se mi soubor stáhne ,ale ve složce se neukáže (kontroluji přes Putty a comand "ls")
neporadíte mi jak to zprovoznit? Na elelec foru radili nastavit práva přes chown 99:100 /storage/moje složka
,ale toto taky nezabralo. až tohle nějak zprovozním tak chci v budoucnu namapovat Externí HDD aby to rovnou do něj stahovalo, ale to až jindy.


Edit:// Tak jsem zjistil že jsem špatně četl návod v této časti : -v ~/Downloads:/root/Downloads , nahrazoval jsem tu cestu Root/Downloads ,ale zpravně se měla nahradit ta : ~/Downloads: tak si zvolím co chci ,ale v WebUi se to hlasí jako /root/Downloads , to mě zmátlo.

Tak teď bych chtěl poradit s tím moutnutim Flash disku, vložím disk ,Kodi a Samba server disk poznají.
Jak to zprovoznit abych mohl z JDownloaderu zapisovat rovnou na něj?

Edit2:// Tak jsem přes příkaz: df -h
zjistil že mě libreelec moutnoul flash disk jako /var/media/KINGSTON
tak jsem to zkusil na "hulváta" vložit do toho instalačního příkazu a světe div se fungovalo to :)

Edit3:// tak pouze do vypnutí nebo vypojení fasky Sad jak dál? chci aby fungovalo vždy když zapnu nebo po odpojení zapojím flasku
 
Citovat
#2
Vše nakonec vyřešil upgrade na novější verzi Le.
Poradili mi to typci z Le fóra.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)