• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android BOX na Kodi
#1
Ahoj potrebuji poradit jaky box na kodi.Koupil jsem tv sony 65xe9005 a nahral jsem do ni kodi,ale tv neumi ani pres arc hdmi dat 5.1 zvuk dle vyjadreni sony to podporuje jen jejich predinstalovane jako netfix...Takze chci koupit box ktery by byl stabylni a fungoval pri zapojeni do av reciveru 5.1 a umel co nejvic formatu. Chci jen aby mi šlo pustit plynule filmy 5.1 z kodi nic víc od toho nechci Cena kolem 2000kc.Moc dekuji
 
Citovat
#2
Dobrý večer, doufám, že nebudu ukamenován, ale taky potřebuji poradit jaký box pořídit. Prioritou je Kodi a přehrávání 4K.
Na mém VU+Solo 4K VTI to není to pravé. Cena cca 4000 Kč.
Moc děkuji
 
Citovat
#3
Chlapi, nechcem byť múdry ..., ale to ste už taký lenivý prečítať si toto fórum ? Veď je tu o tom popísané dosť, aby sa normálny človek mohol rozhodnúť ...
X96 MAX+ 4GB/32GB CoreELEC 20
Synology DS220j 4TB RAID1 ::: YAMAHA HTR-2071 ::: HECO Victa Prime 302/102/202
Samsung UE55NU8002

X96 S905X 2GB/16GB, CoreELEC 9.2.7 KODI 18.9
FiiO K5 Pro ::: HIFIMAN Sundara
 
Citovat
#4
Právě že jsem toho už přečetl dost a vůbec nevím co vzít aby mi šlo 5.1 z boxu
 
Citovat
#5
(28.11.2018, 19:40)kosatka Napsal(a): Na mém VU+Solo 4K VTI to není to pravé. Cena cca 4000 Kč.

Ano, to je k nasrání, já jsem to kupoval mezi prvními, stálo to s tunerem a HDD jako 10 androidních krabiček a nyní po 2 letech to používám pouze jako satelitní přijímač, který umí zhruba totéž jako Cryptobox, co mám na chalupě za asi 1400 Kč.
Sorry za OT.
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
#6
staci cist a nebo se ptat ma spravnem miste http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-kudy-k...i-krabicky
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)