• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vero 4K + (OSMC)
#81
hoss: ale pvr klient sa neinstaluje do E2 ale do kodi, a pvr klient, ani v e2 nefunguje a kodi v E2 ide dobre, ale len v urcitych boxoch, ktore pouzivaju hiplayer, nie ten, co ma E2 https://youtu.be/aNrHdpr8maM alebo https://youtu.be/ABb_DcO9KWQ
/LG OLED 55"/- SoundbarSamsung HW-Q990B / BOX - Dune Homatics R 4K plus/
 
Citovat
#82
forsajd : to já vím,že PVR client je součásti kodi,jen tvrdím,že mi osobně nevyhovuje spouštět Kodi v satelitu s Enigmou 2,
ale jak píšeš tak zřejmě existuji sat.boxy s E2,kde Kodi 18 a další funkce funguji skvělé,
ale ta diskuse je o Vero4K,tak by se měla věnovat této problematice...
4
 Odroid C2\→ CE 9.0.2 + Tvheadend 4.2  \ NAS Synology\ HTPC\ S905X3→ CE 20\
 
Citovat
#83
Zdravím, kúpil som si Vero 4k+. Mám problém s pripojením na server osmc. Internet mám od digi sk. Problém je v tom že sa mi neaktualizuje software ani doplnky z kodi addon repository a nedajú sa ani inštalovať. To čo inštalujem z iného repozitára bez problémov funguje. Ani prehliadač mi nespustí ich stránku na webe. V telefóne mám net od operátora a tam to funguje. Nemá niekto z vás podobný problém?
Rpi 3B - LE 9.0,Vero 4k+ - OSMC
 
Citovat
#84
Vše funguje bez problémů  ...

"Nedávno aktualizované" →     

"www" →     
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#85
Vytvoril som wifi hotspot v telefóne od operátora a keď na túto wifi pripojím Vero funguje to aj mne. Ja som chcel vedieť prečo to nezvládne internet z digi. Nemôžem sa na tento server pripojiť. Písal som do digi a oni mi odpovedali že mám osloviť majiteľa servera. Chcel som vedieť či niekto neriešil podobný problém. Budem musieť asi prelúskať nastavenie routra. Ešte jeden postreh keď dám túto stránku načítať cez ProxySite tak bez problémov nabehne aj cez digi.
Rpi 3B - LE 9.0,Vero 4k+ - OSMC
 
Citovat
#86
Ahoj,
uvažuju o koupi týhle "krabičky". Máte někdo zkušenost i s USB donglem DVB-T2 ? Protože u krabičky TV HAT (na webu http://rpishop.cz/) je vyloženě psáno, že DVB-T2 není kompatibilní s naším vysíláním...
1) takže co dongle? + funguje EPG?
2) streamCinema doplněk u Kodi funguje plynule? (dřív jsem totiž koukal po VU+ Zero 4K, Amiko A5 a Octagon SF8008 a všude byl problém se streamováním)
3) Co doplněk O2TV? (doteď mam Kodi ve WIN10 a doplněk začal nedávno hlásit chybu JSON a nikdo neví co s tím)
Díky za info
Michal
 
Citovat
#87
Za sebe odpovím pouze na otázku 2) → SC u mne funguje plynule, jak to bude u Tebe netuším  4

ad 1) - DVB-T2 nepoužívám, mám SAT a v Kodi PVR klienta 
ad 3) - na Vero doplněk O2TV nepoužívám (v telefonu či na NTB nouzově ano), viz 1)
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#88
@ Michal_P, nevim jak OSMC ale dvb-t2 fungovat bude, maximalne problem bude mozna s ceskymi fonty u EPG, takze radeji Formuler Z7+ a Formuler DVB-T2 USB a mas po starostech , funguje v tom vse co potrebujes
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
#89
Díky za odpovědi a za tip na Formuler. Kouknu na to a promyslím to.
Ještě jednou díky.
 
Citovat
#90
(15.12.2018, 16:15)Rossi D Napsal(a): Tak řádka dní za námi a Vero se chová naprosto vzorově, obývákový každodenní vysílací maraton zvládá bez jediného zatuhnutí, vady či nuceného restartu.... Pravda, vše jede na odladěném Kodi 17, můj prvotní záměr provozovat mašinku rovnou v Kodi 18 neuspěl (dost toho v systému nefungovalo či byl jiný nepříjemný problém) a tak čekám na nějakou tu ostrou verzi Leii z rukou chlapců OSMC jejichž přístup k novotám (jak jsem již psal) je lehce odlišný (opatrnější) od ostatních ...
Každopádně můj předcházející skepticismus a odhodlání vrátit výrobek zpět při větších potížích je pryč a Vero si zřejmě našlo pod TV (zatím pod) své prozatímně/stálé místo ...  4

Mám nově koupené VERO, po prvním puštění se ukázala obrazovka s KODI, při druhém spuštění už se do \kodi nemůžu vůbec dostat. Nevíte v čem by mohl být problém?
 
Citovat
#91
@mity: přihodit se mohlo cokoliv, dáváš zoufale málo informací ....

- projdi si příslušnou sekci na fóru zda někdo neřešil něco podobného
- oznam problém na support autorů → Help and support Vero 4k

- pokud budeš potřebovat diagnostický protokol (log) → How to submit a useful support request → Providing diagnostic logs

- přístup přes SSH také využiješ → Accessing the command line → Logging in via SSH

a nakonec je tu i Wiki → Wiki - OSMC

... vypnout/zapnout napájení - to jsi asi již udělal .... 
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#92
rád bych dal víc informací, ale vlastně není co bych k tomu napsal víc, po prvním spuštění jsem dal zobrazit v režimu kodi a to naběhlo, doplňky jsem chtěl instalovat později, tak jsem kodi ukončil potvrzením funkce ukončit a za pár hodin, když jsem pustil, tak už to nenaběhlo v kodi, ale jen ten jejich OS, možná jsem neměl ukončovat a jen vypnout TV
trochu jsem proběhnul diskuze, ale všude se řeší problém kodi, ale až když se zobrazuje, mám také ale problém s angličtinou
v častých odpovědích píšou, že se může jednat o vážnější problém, že možná zkusit ručně zadat do příkazového řádku, ale to už je na mě moc
asi budu muset vrátit
 
Citovat
#93
Kua...tak se alespoň trochu snaž ;-)
Když už nevíš kudy,tak to můžeš alespoň přehrát.

(14.4.2019, 14:12)mity Napsal(a): tak už to nenaběhlo v kodi, ale jen ten jejich OS

OS ?? OSMC.
Hoď sem foto co ti to ukazuje na TV.
 
Citovat
#94
Toto nepomůže ?
OSMC  → Nastavení → Vzhled → Skin (potvrdit ponechání skinu) 

.... nemám to před sebou, snad cestu popisuji dobře .....  8

a přes SSH:

Kód:
mv ~/.kodi/userdata/guisettings.xml ~/.kodi/userdata/guisettings.xml.bak
sudo systemctl restart mediacenter
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#95
(14.4.2019, 16:07)plesi Napsal(a): Kua...tak se alespoň trochu snaž ;-)
Když už nevíš kudy,tak to můžeš alespoň přehrát.

(14.4.2019, 14:12)mity Napsal(a): tak už to nenaběhlo v kodi, ale jen ten jejich OS

OS ?? OSMC.
Hoď sem foto co ti to ukazuje na TV.

   

[attachment=5120 Napsal(a):Rossi D pid='65956' dateline='1555253401']     Toto nepomůže ?
OSMC  → Nastavení → Vzhled → Skin (potvrdit ponechání skinu) 

.... nemám to před sebou, snad cestu popisuji dobře .....  8

a přes SSH:

Kód:
mv ~/.kodi/userdata/guisettings.xml ~/.kodi/userdata/guisettings.xml.bak
sudo systemctl restart mediacenter


Přiložené soubory Miniatury
   
 
Citovat
#96
Přepni si jen vzhled a neblbni.
 
Citovat
#97
jak se dostanu na to ssh? zkouším co se dá, ale na žádný příkazový řádek se nedostanu

a jak si vzhled přepnu? v nastavení žádný vzhled není, viz fotka výše, kde je nějaké Interface, přehrávač, atd
 
Citovat
#98
https://osmc.tv/wiki/general/accessing-t...mand-line/
ale to vůbec nepotřebuješ ... čti co ti psal "Rossi D"

Skin "Confluence".

Na položku "My OSMC" neklikej...klikni jen na nastavení,vzhled,skin,atd...
 
Citovat
#99
Nastaveni-Interface-Vzhled-Osmc Skin... zde si vyber Estuary,nebo Estouchy.
To je zakladni nastavení...
dále můžeš kliknout na "ziskat vice" a instalovat třeba skin Confluence.
nezapomeň potvrdit "Chcete ponechat tuto změnu" -ANO.

No doufám,že to už nebude na vrácení...
 
Citovat
(14.4.2019, 18:30)plesi Napsal(a): Nastaveni-Interface-Vzhled-Osmc Skin... zde si vyber Estuary,nebo Estouchy.
To je zakladni nastavení...
dále můžeš kliknout na "ziskat vice" a instalovat třeba skin Confluence.
nezapomeň potvrdit "Chcete ponechat tuto změnu" -ANO.

No doufám,že to už nebude na vrácení...
jupíííí, to bylo přesně polopatě pro mě, děkuji  mnohokrát, bez této rady bych neměl šanci na to přijít, doufám, že to byl na dlouhou dobu poslední zásek
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)