• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktuálně.cz
#61
Změnili odkazy.
 
Citovat
#62
Funguje někomu verze 2.2.6? Mně přestala fungovat asi před 14 dny.
Dík
 
Citovat
#63
Musíš dočasně provést downgrade doplňku BeautufulSoup4. Postup z vlákna Mall.tv:

#167 nebo jednodušší #174
 
Citovat
#64
@wombat: Muzes mrknout na PR #3? Uz docela dlouhou dobu je BS 4.9.3 vychozi i pro Leiu..
 
Citovat
#65
Nejdou přehrávat videa v pořadu Zabiják Kamila Fily. 10  Jinak jede všechno v poho 6 .
 
Citovat
#66
Nejen filu, ale i dalsi ostatni porady co jsem nahodne zkousel, jako husakovy deti, ci zivot v pandemii.

DVTV je OK, pouziva stale BBXPlayer.setup, ale nektere ostatni pouzivaji  embed-player pred tim (byt technologicky za tim je zase ott-player a stejne soubory), ktery doplnek neceka..

Po vraceni (historicky) k18/k19 zda se funguje OK.
 
Citovat
#67
Po aktualizaci běží i Fila. 1  Díky
 
Citovat
#68
Už cca 14 dní mi doplněk nefunguje. Jsem sám? Ostatním jede?
 
Citovat
#69
(22.2.2022, 12:08)kodikrabice Napsal(a): Už cca 14 dní mi doplněk nefunguje. Jsem sám? Ostatním jede?

Vcera jsem koukal na DVTV (Kodi18) v pohode..
 
Citovat
#70
Od začátku roku (2023) se nenačetlo žádné nové video DVTD. Poslední je z 31.12.2022.  Je na to prosím nějaká oprava? OSMC, October 2022 na RPi 4. Děkuji
 
Citovat
#71
(15.1.2023, 16:19)kemzak Napsal(a): Od začátku roku (2023) se nenačetlo žádné nové video DVTD. Poslední je z 31.12.2022.  Je na to prosím nějaká oprava? OSMC, October 2022 na RPi 4. Děkuji

DVTV už od nového roku není na aktualne.cz (už nejsou pod mediálním domem Economia), ale na své doméně dvtv.cz, a to za paywallem. Na to zatím Kodi doplněk není, pokud vím.
 
Citovat
#72
na sve placene domene byli vzdy, nicmene paralelne k tomu zadarmo s reklamama na aktualne dalsi moznosti jak dal v novem roce zatim zvazuji.. Pry.
 
Citovat
#73
Dotaz: Spotlight se objeví sám, nebo se musí nějak přidat autorem? Vypadá to, že už vyšel první díl https://zpravy.aktualne.cz/spotlight/r~1...47ab5f122/
Díky
 
Citovat
#74
v2.3.4
DVTV nahrazen Spotlightem
 
Citovat
#75
Cherry picked do 2.2.9 pro k18 a starsi...  6
 
Citovat
#76
@wombat Jaký je rozdíl mezi Spotlight "entry point" v hlavním seznamu a Spotlight v seznamu pořadů? Na první pohled to vypadá, že v tom prvním několik posledních videí chybí.
 
Citovat
#77
Rozdíl žádný, jen to nahradilo historicky DVTV, které taky bylo v hlavní nabídce.
 
Citovat
#78
@wombat: V poslední době (minimálně 14 dní) každé spuštění doplňku skončí s chybou. Asi 2x chyba načas zmizela, ale pak se opět objevila a nyní to stále trvá. Nemohl by ses na to prosím příležitostně podívat?

U mne instalováno v CoreELEC 20.2 a ve Windows 10.

Díky.
 
Citovat
#79
Opraveno.
 
Citovat
#80
Doplněk je po aktualizaci polévky nefunkční: no module named 'bs4' from bs4 import BeautifulSoup
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)