• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nova TV samsung a KODI
#1
Zdravim Vás, 

Jsem tu novy  a chtel bych se Vas zeptat na par otazek. Urcite mi tu poradite. TV jsem nemel osm let a po odmi letech jsem si zakoupil sedmickovou radu od Samsungu. Bohuzel samsung a jeho system je zalostny a nic poradneho mi nenabizi. Proto jsem se rozhodl zakoupit multimedialni centrum ( je objednane a doma ho jeste nemam) https://m.alza.cz/xiaomi-mi-box-4k-eu-d5318426.htm?o=1
Chtel bych se Vas zeptat, jestli na tomto zarizeni mi KODI pujde v pohode a jestli nebude nejaky vetsi problem? Jde mi hlavne o prehravani videi ve formatu AVI a taky v kvalite 4K. Vubec se v tom nevyznam. Co jsem tu vsude mozne precetl, tak ai nastaveni bude pro me to nejhorsi ale snad to dam. 

Pak bych se Vas taky chtel zeptat, jaky by jste mi doporucily doplnek pro KODI na sledovani filmu online. Kde je nejvetsi vyber a dobre servery. Zaplatit i za sluzby mi problem nedela. Jde mi hlavne o prakticnost a vyber. Budu rad za kazde Vase pripominky a rady. Predem dekuji
 
Citovat
#2
Téma jsi založil v naprosto nevhodné sekci fóra a na všechny otázky jsou tady na fóru odpovědi, nebuď línej a hledej :)

Xiaomi Mi Box není nejšťastnější volba, neumí přepínat rozlišení ani obnovovací frekvenci podle přehrávaného obsahu.
Doporučení na doplněk (osobní) je jasné: Stream Cinema, víc zase tady na fóru.

Zdroje:
Xiaomi Mi BOX 
Stream Cinema

Až zjistíš, že tě nebaví ručně přepínat frekvenci před koukáním na film, výběr nového boxu začni přečtením tohoto (a dalších zde na fóru) vlákna.
Nvidia Shield TV - Kodi Nexus
LG OLED65B7A 
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)