• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
více zdrojů DVBT + IPTV
#1
Ahoj, prosim vas, jak spojim dohromady kanály z různých zdrojů ? Přijímám TV jak přes DVBT tak i přes IPTV, čili mám teď některé programy 2x. Potřeboval bych, aby byli jen jednou a spojené dohromady. Už jsem zkoušel podle sebe jak by to mohlo být, ale stejně tam ty kanály mám 2x.
 
Citovat
#2
@vrzy Jedna možnost je ruční editace programů. Vybereš si jeden z programů a do něj si přidáš další službu, jejímž obsahem je program se stejným vysíláním (ten si pak musíš ale v programech nastavit jako disable). U služeb si pak přes jejich sít můžeš nastavit priority, podle kterých budou používány.Vybere se pak vždy služba s vyšší prioritou, pokud nebude k dispozici, vybere se další, s prioritou nižší. Tohle ti ale bude dlouhodobě fungovat pouze tehdy jen do doby, než se provede nové mapování služeb, takže nemůžeš používat ty zdroje OTT/IPTV, u kterých se mění obsah URL (tokeny). U nich totiž při změně v URL dojde ke zrušení služby a jejímu novému vytvoření a mapování na programy a díky tomu i ke zrušení toho, co jsi ručně zeditoval.
 
Citovat
#3
Tak super, zdá se, že jsem to dal nějak dokupy :-) 
Ale abych nezakládal zbytečně další téma, tak se zeptám tady.  Lze nějak odstranit služby, které tam nechci mít ? Smažu je a při dalším přístupu do TVH tam zase jsou. Automatické vyhledávání sítí mám vypnuté.
Díky
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)