• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KDE ZAČAŤ
#1
Ahojte, poradite mi prosim vlakno kde mam zacat v ramci tohto fora? zoznamenie sa s problematikou ? mam Kodi na kompe nainstalovane ale dalej som sa nepohol. Dakujem za rady

ale no ták 13 ludí to už videlo a nikto nemá radu ?
 
Citovat
#2
chod na tu to stranku: https://www.milantulenko.eu/2019/01/ako-...0bcrVM3Qfw tam najdes skoro vsetko ohladne nastavenia kodi
/LG OLED 55"/- SoundbarSamsung HW-Q990B / BOX - Dune Homatics R 4K plus/
 
Citovat
#3
dikes
 
Citovat
#4
takze pre vsetkych co chcu zacat je to easy

https://www.youtube.com/watch?v=XB_lyTXp...t6MoevG_US
 
Citovat
#5
OK díky
2 x X96 mini S905W ( Coreelec 9.2.2 / Kodi 18.6 )
 
Citovat
#6
@chameleon.dizajn -Takže stránku "Základní zprovoznění..." jsi zřejmě nenašel
https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-zakla...aveni-kodi
..nojo, jak je tam jiný vzhled...
 
Citovat
#7
@meda @forsajd dakujem. Chcem sa vam podakovat takto verejne, nakolko som sledoval trosku ze kedy mi konecne pride odpoved a trvalo 18 zhliadnuti tohoto prispevku. Neviem ci je to lahostajnost, namyslenost alebo sa to da inak nazvat, ale fakt dlho trvalo kym mi niekto odpisal. Pritom prispevkov o tom ako je forum nenavsevovane a je tu malo ucasti /sice z roku 2016/ tu bolo pozehnane a k nim som sa dopracoval pomerne rychlo.

Dufam ze moje prvotne sklamanie bolo len nahoda. a prajem vsetkym pohodicku pri sledovani oblubenych filmov a serialov.
Dakujem
 
Citovat
#8
youtube je plný návodů
Raspberry Pi2 OpenElec
Raspberry Pi3 B+ LibreElec
Vero 4K+
Apple TV 4K 
 
Citovat
#9
@chameleon.dizajn Je hezké, že jsi poděkoval i to, žes hochy ohodnotil. Ale nechápu tvé hodnocení fóra, založené na tom, že jsi čekal celých 18 shlédnutí, než ti někdo odpověděl. Zamýšlíš se nad tím "ci je to lahostajnost, namyslenost" a že to "fakt dlho trvalo kym mi niekto odpisal". Myslím, že se v tomto hodnocení velice mýlíš. Nevím, jak jsi přišel na to, že 18 shlédnutí bez odpovědi vypovídá něco o namyšlenosti a lhostejnosti. I já jsem si tvůj post přečetl, možná jako jeden z prvních, a neodpověděl jsem, ale rozhodně se jako namyšlený a lhostejný necítím. Seděl jsem v tramvaji a z ní bych asi těžko dohledal nějaký relevantní odkaz. Stejně tak ale neodpověděli i jiní, které to téma "Kde začít" zajímalo teřba proto, že mají stejný problém jako ty a když zjistili, že se v tématu zatím nic nového nedozvědí, tak na něj nijak dál nereagovali.

Na fóru si nemůžeš nárokovat rychlou odpověď. Tím spíše, že tobě se jí dostalo v míře nebývalé. Odpověď po 18 shlédnutích a necelých dvou hodinách, je podle mne luxusní reakce.

Já bych to dokonce viděl přesně obráceně. Jestli něco stojí za zmínku, tak je to naopak tvá reakce, která svědčí o absolutním nedostatku soudnosti, pokory a také o náznaku jisté arogance: "Teď se ptám já, koukejte mi rychle odpovědět, než z vás budu zklamaný". Jestli tedy chceš hodnotit fórum na základě těchto kritérií, tak jsi to tady celé nepochopil. Zamysli se tedy nad svým hodnocením a tím, jak se budeš vyjadřovat a hodnotit ostatní a příště se raději zamysli. než něco takového napíšeš.
 
Citovat
#10
Dakujem za reakciu. Asi som mal naozaj prehnane naroky na rychlost odpovede. Moja chyba, ja som len polozil otazku, aka je na nu odpoved neviem. Nechcem tu dalej vyrit vzduch ma to byt o technickych rieseniach a rychlich odpovediach ;).
 
Citovat
#11
To chameleon.dizajn: Souhlas s Client ve všem co napsal,ty sice,, nechceš vířit vzduch" jak píšeš,ale nechceš se vzdát své nadutosti ůplně, tak napíšeš že ,, ma to byt o technickych rieseniach a rychlich odpovediach , ale pre čo a pre keho? když je to ůplně dobrovolné fórum. To jsi přepískl.Já osobně taky nevím všechno a nerozumím spoustě věcí a není to že bych byl hlupák,ale třeba pro to že mám momentálně jiné priority (nemocnou matku),nebo neznám všechno (resp.hóódně věcí) ohledně programování, než někdo druhý který se tím problémem může zabývat naplno a do hloubky a může zkoušet znovu a znovu než vyřeší daný problém.Ale nemůžeš tomu člověku mít za zlé,když ti neodpoví hned nebo svoje poznatky nechce kde komu dát jen tak,když ho to stálo hodiny za komplem.Víš chybí ti pokora,já ji taky kdysi neměl...ale tím jsem stejně jako ty vůbec nic nezískal,časem to pochopíš,jako já.
 Libre ELEC 8.2.1, Kodi 18 + RPi 3B  Smile
 H96 Max X2 Android 8.1 TV Box 4G+64G 4K S905X2 Quad Core WIFI USB 3.0 BT Media
 Kodi matrix 19
 
Citovat
#12
@chameleon.dizajn: Neodpovedali ti, lebo si nedal žiadnu otázku. Kde začať? je príliš všeobecné. Druhýkrát skús radšej takto: Po prečítaní fóra si neviem poradiť s ....Nikto ti nebude znova vypisovať základy používania Kodi keď to na fóre už existuje (ako ti poradil meda).
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)