• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stream Openload CZ - SK
#1
Stream Openload CZ - SK

Kodi doplněk na sledování online filmů ze serveru openload.com

- aktuálně 3863 filmů
- třídění podle názvu, roku, hodnocení, datumu
- vyhledávání filmů
- databázi jsem vyparsoval z bombuj.eu


Download:
http://saros.wz.cz/kodi/stream-openload/...enload.zip

Vyžaduje resolveurl 5.0:
http://saros.wz.cz/kodi/stream-openload/...5.0.24.zip

[Obrázek: scr1.png]
[Obrázek: scr2.png]
[Obrázek: scr3.png]
[Obrázek: scr7.png]
[Obrázek: scr5.png]
[Obrázek: scr6.png]
[Obrázek: scr8.png]
[Obrázek: scr9.png]
[Obrázek: scr10.png]
 
Citovat
#2
Každá podobná snaha je vítána....
Děkuji.
2xRPI3,LibreELEC 9.2,Sandisk 32Gb,Sony Android TV
 
Citovat
#3
Hm...

Zkusím-li přehrát nějaký film, tak mi to napíše, že je potřeba párování na stránce http://www.alpair.com/ a začne čas určený pro tuto činnost běžet vražedným tempem.
Když jsem natrénoval běh od TV o patro níž k PC na hranici světového rekordu a naklepal jsem požadovanou URL tak kromě dokonale čisté obrazovky se nic nekonalo.

Bez funkce hledání (alespoň jsem neobjevil) je listování v seznamu otročina.

Pokus podívat se na adresu openload.com přes browser byl také neúspěšný, zatím pro mě nefunkční.
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
#4
Tak zkus adresu opsat pořádně
https://olpair.com/
 
Citovat
#5
@Foolproof:

nemusíš nikam běhat k PC. Stačí pokud máš třeba mobil připojen na stejné síti a zadáš v mobilu do prohlížeče adresu co ti Saros napsal v druhém příspěvku a vše běží.
Stačí spárovat jakýkoliv přístroj, který je připojen ve stejné síti jako box, TV nebo PC a celá tvoje síť se spárována.
 
Citovat
#6
Tak párování vyřešeno, díky asi budu muset ve skinu změnit font a koupit nové brýle.
Po restartu Kodi to ale chce párovat znova, na mobilu to skoro nejde i když tam mám jakýsi adguard či adblocker, tak po kliku na "Nejsem robot" otevře další instanci prohlížeče, musím se přes tasking vrátit, okénko u robota je ale čisté, znovu klik a opět další instance s asi reklamním obsahem, znovu pře tasking zpět, výborně spárováno.

Vypnutí Kodi, no a opět znova..........tak jsem to zkusil na PC, tam mám Kodi 18, totéž, odejdu z Kodi a musím znova párovat.

Addon vypadá slibně, nějaké alespoň primitivní hledání a úplně stačí.
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
#7
Je to v necem lepsi nez stream cinema?
 
Citovat
#8
Nemusíš platit za Webshare.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 20
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.9
RPi3B, RPiZERO (v šuplíku :-)
UPC 300/20, vše připojeno kabelem
 
Citovat
#9
Vůbec v ničem, nouzovka

Verze 0.0.3
- přidáno vyhledávání filmů

[Obrázek: scr8.png]
[Obrázek: scr9.png]
[Obrázek: scr10.png]
 
Citovat
#10
Verze 0.0.4
- přidáno vyhledávání filmů, seriálů na serveru prehraj.to

[Obrázek: scr11.png]
[Obrázek: scr12.png]
 
Citovat
#11
Aktualizovat z kontextového menu to nešlo, aktualizaci provedla opětovná instalace.
Vyhledávání funguje, ale z Prehraj.to mně nic nejede.
Z Bombuj.eu to hraje, avšak opět jsem musel párovat zařízení, prostě si to nějak nepamatuje.

Pokrok je vidět.
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
#12
Teď zrovna taky koukám že pod Windows to přehrát nejde a zatím nevím proč. Pod androidem mi to jede

Tak opraveno, chyba kódování v url adrese streamu.
Stáhnout znovu !!!
 
Citovat
#13
Tak už to jede.
Na Bombuj.eu to zase chtělo párovat, to je kvůli reklamě pořád dokola ?
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
#14
Ano, je to omezení z Openload. Zatím jiné řešení asi není. Ale lepší jak zavírat milion reklam na webu
 
Citovat
#15
(13.3.2019, 23:18)Saros Napsal(a): Ano, je to omezení z Openload. Zatím jiné řešení asi není. Ale lepší jak zavírat milion reklam na webu
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)