• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bombuj.eu - Doplněk (ZDARMA)
#1
Video 
Bombuj.eu

[Obrázek: icon.png]

Zdroje k dispozici
378 filmů ETelka
3.140 filmů Bombuj.eu (CZ/SK)
5.031 filmů Bombuj.eu (Scrap by Saros) 
6.807 filmů sledujfilmy.online
14.282 filmů Sledujufilmy.cz 
z toho 11.882 zdroj Openload a 2399 zdroj StreamAnGo
Openload - Vyžaduje párování IP adresy
StreamAnGo - IP adresa se párovat nemusí

K dispozici také 78 druhů seriálu
Některé seriály mohou být duplikované. 

Jak doplněk funguje? 
Doplněk funguje na principu čtení json souboru z webu, source je dostupný o pár řádků níže. 
Jak scrapuješ filmy a seriály?
Python + Selenium + Requests 
Json zdroj: http://kodi.eNetwork.cz/source.json 


Doplněk ke stažení na Githubu nebo v příloze.
K instalaci je potřeba resolveurl, ke stažení je v Příloze. 
Odkaz doplňku na Github 

Pro spuštění je potřeba párovat Openload s vaší IP adresou.
https://olpair.com/
[Obrázek: UhRe.png]
Potvrdíte že nejste robot a kliknete na Pair.
A když se vám zobrazí toto:
[Obrázek: yOXg.png]
 Nyní můžete spouštět filmy / seriály.

Od té doby co byl Vývoj pozastaven byly přidány další seriály:
Battlestar Galactica, Byl jednou jeden člověk, Bylo nebylo, Fear of the Walking Dead,
Superdrbna, Chirurgove, Grimm, Havai 5-O, Jak vycvičit draka, Jmeuju se Earl, 
Kobra 11, Komisař Rex, Kosti, Suits, Step by Step, Kungfu Panda, Mistři zástavarny,
Mr Bean, Okresní přebor, Underworld INC, Profesionali, Sabrina Teenage Witch, 
Sex ve městě, Smallville, Zákon Gangu, Špinavá práce, Spongebob, Supernatural, 
Teen Wolf, Kurýr, Xena. 


Pokud chcete přidat titulky do filmů / Seriálů.
V CZ/SK KODI REPOSITORY 
Si musíte stáhnout doplněk Titulky.cz

Nefunguje film / seriál nebo chcete nový přidat?  
Můžete napsat do komentářů nebo SZ.


Poděkování uživatelům 
Sanc0 - Postytnutí upraveného example doplňku.
Saros - Scrap Bombuj.eu 
Liju09 - Scrap některých seriálů. 

Bankovní spojení pro dobrovolný příspevek
1766873010/3030 (Airbank)



Přiložené soubory
.zip   plugin.video.bombuj.filmyserialy-master.zip (Velikost: 5,36 MB / Stažení: 1 120)
.zip   script.module.resolveurl-master.zip (Velikost: 663,78 KB / Stažení: 807)
Tvůrce Bombuj.eu Doplňku 15
Rpi3 + OSMC, W10 + Kodi 18.0, KaliLinux + Kodi 17.6 

 
Citovat
#2
Ten dialog pri kazdom nacitani je extremne otravny, mal by si ho minimalne presunut do list_categories (rootu), idealne implementovat aby sa zobrazil len raz (treba vyuzit userdata)..

Nacitavanie toho jsonu pri kazdom vlezeni do kategorie tiez nieje uplne prijemne (pomale), nevravim ze zbytocne zatazujes svoj server.
Mal by si tam implementovat nejake cachovanie - nacitanie raz za 12/24 hodin napr. pripadne este iny subor na serveri s datumom posledneho exportu a pozerat najprv tam, ci je novy export.

Mal by si aktualizovat github (nielen pushnut zmeny, ale aj linkovanie na forum).

Ak to chces rozsirit viac, mal by si sa pridat do Kodi CZ/SK repo, tam mas popisane ako - preto aj ta aktualizacia githubu.

Neviem nakolko mas automatizovane to scrapovanie. Ak sa ten json na serveri negeneruje automaticky, tak ak budes pridany na tom repo, mozes ho pribalit rovno do pluginu staticky a s novym exportom zvysovat minor verziu. Update pluginu by nasledne mal prebiehat uz automaticky vsetkym, co ho budu mat nainstalovany z repa.
Autor addonov freeview.sk, Dokumenty.tv, SkTonline, YAWsP a dalsich..
Mojre repo je na p.xf.cz/r pripadne cache-sk.github.io/kodirepo - pridat ako zdroj v spravcovi suborov a instalovat zo zip, pripadne si stiahnite zip priamo z githubu.
 
Citovat
#3
@cache -
1. Pull request na CZ/SK Repo jsem dával cca 20 dnů zpátky (Viz. pull request 48)
https://github.com/kodi-czsk/repository/pull/48
2. Linkování na fórum ještě v průběhu dne poupravím :)
3. Můj server sice vytěžuju ale převážně na něm není jiný trafic.

Chápu že načítání je trochu pomalejší.. ale myslím že těch 10-15 sekund není zase tak strašný vzhledem k objemu dat.
(Nyní zabírá 7,3MB) Navíc kodi takový objem dat musí zpracovat a musí také stáhnout náhledové obrázky.
Navíc projekt je zdarma.. Tak musíte očekávat nějaké chybky.

Pokud máš zkušenosti s implementováním cache, vytvoř si na githubu fork a můžeš na tom zapracovat (Odkaz na Github výše).
Tvůrce Bombuj.eu Doplňku 15
Rpi3 + OSMC, W10 + Kodi 18.0, KaliLinux + Kodi 17.6 

 
Citovat
#4
@KubiszDeny Tohle je jedna možnost, kterou je můžeš použít: https://github.com/kodi-community-addons...implecache. Jinak inspiraci lze najít i v jiných addons, které nějakou formu cache většinou také používají.  Nebudu radit ve kterých...  1 Bez cache to asi při větším rozšíření addon mezi uživatele nebude žádná sláva. Stačí, aby si lidé začali z tvých seznamů vytvářet widgety a už to zase bude s tou zátěží serveru o dost horší.

Jinak k tvé poznámce o stahování obrázků. Kodi si obrázky stahuje jen poprvé, každé další zobrazení téhož už si berte z lokální obrázkové cache (Textures13.db + Thumbnails adresář). Jinak část prodlevy při navolení seznamu jde na vrub komunikaci se serverem, ale část je také daná dobou zpracováním na straně Kodi. V tomto případě pak záleží na výkonu HW (CPU, paměťové a hlavně diskové operace). Tady také bude problém s velikost tvých seznamů. Proto to také v jiných addon podobného ražení jsou takové seznamy rozděleny na části. Ty je načítáš a sestavuješ vždy celé a to si prostě čas vezme.
 
Citovat
#5
Jedna věc je o tom psát a druhá to udělat že? Jestli máš takové nutkání, odkaz na Github máš nahoře.
Doplněk funguje.. To je pro mě prioritní, dívat se můžeš nebo ne snad?

Děkuji ti za tvé moudra, hned jsem chytřejší ;)

Přidány seriály (Poděkování uživateli Liju09):
'Allo 'Allo!
10 Things I Hate About You (ENG)
11.22.63(ENG)
12 MONKEYS
1600 PENN(ENG)
1864(ENG)
1890
1983(ENG)
2 BROKE GIRLS
24 Legacy
3 FRIENDS & JERRY
3%(ENG)
30 PRÍPADOV MAJORA ZEMANA
30 ROCK
3RD ROCK FROM THE SUN
4400
4TEENS
5IVE DAYS TO MIDNIGHT
666 PARK AVENUE
7 DEADLY SINS(ENG)
7TH HEAVEN
9-1-1(ENG)
Tvůrce Bombuj.eu Doplňku 15
Rpi3 + OSMC, W10 + Kodi 18.0, KaliLinux + Kodi 17.6 

 
Citovat
#6
@KubiszDeny Není zač, rád se podělím.

Ne. Nutkání se podílet určitě nemám. Mám svých projektů dost. Jen se na mne obrátilo pár lidí, zda by bylo možné rozšířit skin Estuary Stream-Cinema o widgety pro tento addon, jestli by se nedal nějak zjednodušit proces párování a zda je možné to všechno nějak urychlit. Tak jsem si tvůj (nebo vlastně čí...) addon vyzkoušel, abych zjistil, co a jak.

S widgety jsem byl hned hotový. Tak jak je addon koncipován, je lepší na ně raději zapomenout. Se zjednodušením párování to bylo také rychlé. Tady stačil malý zásah do kódu a místo výzvy k párování se zobrazí rovnou okno, kde stačí kliknout na I'm not robot a Pair... Samozřejmě, že jsem si na sebe upletl bič, protože teď budu muset ještě udržovat další fork, ale za tu radost, kterou ti lidé teď mají, mi to stálo. Co se týče urychlení, do toho se nepohrnu určitě. To už by chtělo vážnější zamyšlení a s ohledem na to, co se tu kolem tohoto projektu řešilo, fakt nemám zájem.
 
Citovat
#7
@KubiszDeny
fork nie, mozno pullrequest..

@Client
By ma zaujimalo, aky zasah do kodu.. Konkretnejsie, pozeral som web viewer a ten olpair nechrume. Zeby webbrowser? Lenze ten potrebuje systemovy browser, cize to asi na Android Tv nepojde..
Autor addonov freeview.sk, Dokumenty.tv, SkTonline, YAWsP a dalsich..
Mojre repo je na p.xf.cz/r pripadne cache-sk.github.io/kodirepo - pridat ako zdroj v spravcovi suborov a instalovat zo zip, pripadne si stiahnite zip priamo z githubu.
 
Citovat
#8
@cache Nejdříve fork, u sebe si to odladit a pak pull request.

Web viever samozřejmě ne, to je lineární textový prohlížeč... Já to testoval v LE běžícím na Intelu, kde provozuji Chrome. Stejně by to šlo i na Windows a Unix. Na Android TV nevím, s tím mám 0 zkušeností. Ale tvá poznámka mě překvapuje. On je ten browser na Android TV nějak funkčně omezený? To jsem netušil.

A jaký zásah? Nehodlám se tady toho nijak účastnit. Už takhle jsem tomu věnoval víc, než jsme chtěl. To místo najdeš samozřejmě lehce, hledej podle té hlášky (v resolveru), které tě vyzývá k párování. Tam umístíš volání browseru s příslušnou url...
 
Citovat
#9
@Client
Tym zasahom som myslel prave ako zobrazit tu stranku, viem kde sa v openload.py rise-uje ten dialog :)

NOTE: Android TV != cinsky android box s MBOX launcherom
Android TV (cize smart tv s androidom, xiaomi box, nvidia shield, ...) v principe nemaju ziaden systemovy browser. Google nerobi ani chrome pre Android TV. Niektore TV maju naimplementovany vlastny (Philips napr. ale je hrozny, neda sa pouzivat), niektore pouzivaju specialnu ediciu Firefoxu (nieje volne dostupna v play store, ma ju napriklad amazon fire tv), niektore ale nemaju fakt vobec ziaden (xiaomi box).. Nu nic, musim to skusit ako sa to zachova (mam zrovna taky Philips a Xiaomi box).
Autor addonov freeview.sk, Dokumenty.tv, SkTonline, YAWsP a dalsich..
Mojre repo je na p.xf.cz/r pripadne cache-sk.github.io/kodirepo - pridat ako zdroj v spravcovi suborov a instalovat zo zip, pripadne si stiahnite zip priamo z githubu.
 
Citovat
#10
Doplněk instalován na kodi na Philips TV, ale když dám otevřít, tak chyba. Více v protokolu, ale ten je prázdný. Doplňky stažený na flašku a normálně instalovány.

Ted po hodině vyzkoušeno na PC a stejná chyba. Párování adresy provedeno. V PC a Philips TV jiná verze Kodi.
 
Citovat
#11
prosim o radu ako nastavit knihovnu na bombuj dakujem
 
Citovat
#12
Hodně lidí psalo že má problém s doplňkem.

Aktualizoval jsem přílohu:
script.module.resolveurl-master.zip
https://www.xbmc-kodi.cz/attachment.php?aid=5088

@peterflesh
Stáhněte si obě přílohy (Úvodní příspěvek), v Kodi si povolte neznáme zdroje.
Nainstalujte nejdříve resolveurl a poté bombuj.eu plugin.

Doporučuji využívat lepší doplněk Bombuj.eu:
https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-yet-a...buj-plugin
Tvůrce Bombuj.eu Doplňku 15
Rpi3 + OSMC, W10 + Kodi 18.0, KaliLinux + Kodi 17.6 

 
Citovat
#13
+Dodán scrap Filmů z FelixTV
https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-felix...-jsme-zpet

Není potřeba párovat :) A Kodi se nachviličku zmrazí když spustíte Video.. Ale dejte tomu chvilku ^_^
Dokud Aladin237 nedodělá API, je to alespoň takto :)
Tvůrce Bombuj.eu Doplňku 15
Rpi3 + OSMC, W10 + Kodi 18.0, KaliLinux + Kodi 17.6 

 
Citovat
#14
Ahoj, Asi bude muj pripevek (Dotaz). k smichu nkterým omlouvam se zacinam tady.
 Zkousel jsem si pridat bombuj + resolveurl doplnek. to se mi podarilo, ale nejdou mi zadne videa spustit.
  •  nektere po rozkliknuti chvili vypadaji ze nacitaji ale pak se to vrati zpet na strom s videi
  • nektere potrebuji overeni pre olpair.com. ikdyz overeni provedu uspesne na jinem zarizeni pres wifi (odroid je na Lan siti) nic se na mem kodi nemeni.  
  • nektere videa vypadaji ze si i spusti, problikne obrazovka jako by se spustilo video nekde napozadi ale nic se nestane jen to problikne.

zkousel jsem pridat misto toho doplnku i doplnek YABoP ale ten nejde pres zip soubor ani nainstalovat.

k tomu uvereni pres openlood urcite by pomohl nejaky browser,ale to se mi taky jeste nepodarilo nijak rozchodit.

pouzivam Odroid N2 + coreelec 9.2.0 druhy den Big Grin

Ja vím mám se co učit,  neni to takova sranda jak jsem si myslel Sad
pokud se tu nekdo najde kdo se mi bude chtit venovat budu moc Rad. 
Az rozchodim doplnek bombuj autore velice rad ti prispeji.
old kodi log a crash kodi log
PS: kodi log a crash log dodan snad je to ten spravny.

ze by to mohlo byt tim ze nyni bombuj funguje na domene TV a v doplnku je stale EU? Big Grin
Odroid N2 4GB + Coreelec 9.2.6 +Kodi 18.5 Leila - vzhled Estuary, Sony Xf900 55" 
 
Citovat
#15
@Pajin - ak mas problem s YABoP, napis do vlakna tam.
Podla logu tam mas ale viacero doplnkov, ktore ti padaju.
Autor addonov freeview.sk, Dokumenty.tv, SkTonline, YAWsP a dalsich..
Mojre repo je na p.xf.cz/r pripadne cache-sk.github.io/kodirepo - pridat ako zdroj v spravcovi suborov a instalovat zo zip, pripadne si stiahnite zip priamo z githubu.
 
Citovat
#16
Už jsem našel stream cinema a jiné felix tv tak myslím ze se bez bombuj obejdu ;) už druhy film super kvalita.
Odroid N2 4GB + Coreelec 9.2.6 +Kodi 18.5 Leila - vzhled Estuary, Sony Xf900 55" 
 
Citovat
#17
Šel by prosím ten doplněk bombuj. Eu hodit třeba na ulozto?
 
Citovat
#18
(11.3.2019, 11:43)KubiszDeny Napsal(a):
Bombuj.eu
 
[Obrázek: icon.png]
 
Zdroje k dispozici
378 filmů ETelka
3.140 filmů Bombuj.eu (CZ/SK)
5.031 filmů Bombuj.eu (Scrap by Saros) 
6.807 filmů sledujfilmy.online
14.282 filmů Sledujufilmy.cz 
z toho 11.882 zdroj Openload a 2399 zdroj StreamAnGo
Openload - Vyžaduje párování IP adresy
StreamAnGo - IP adresa se párovat nemusí

K dispozici také 78 druhů seriálu
Některé seriály mohou být duplikované. 

Jak doplněk funguje? 
Doplněk funguje na principu čtení json souboru z webu, source je dostupný o pár řádků níže. 
Jak scrapuješ filmy a seriály?
Python + Selenium + Requests 
Json zdroj: http://kodi.eNetwork.cz/source.json 


Doplněk ke stažení na Githubu nebo v příloze.
K instalaci je potřeba resolveurl, ke stažení je v Příloze. 
Odkaz doplňku na Github 

Pro spuštění je potřeba párovat Openload s vaší IP adresou.
https://olpair.com/
[Obrázek: UhRe.png]
Potvrdíte že nejste robot a kliknete na Pair.
A když se vám zobrazí toto:
[Obrázek: yOXg.png]
 Nyní můžete spouštět filmy / seriály.

Od té doby co byl Vývoj pozastaven byly přidány další seriály:
Battlestar Galactica, Byl jednou jeden člověk, Bylo nebylo, Fear of the Walking Dead,
Superdrbna, Chirurgove, Grimm, Havai 5-O, Jak vycvičit draka, Jmeuju se Earl, 
Kobra 11, Komisař Rex, Kosti, Suits, Step by Step, Kungfu Panda, Mistři zástavarny,
Mr Bean, Okresní přebor, Underworld INC, Profesionali, Sabrina Teenage Witch, 
Sex ve městě, Smallville, Zákon Gangu, Špinavá práce, Spongebob, Supernatural, 
Teen Wolf, Kurýr, Xena. 


Pokud chcete přidat titulky do filmů / Seriálů.
V CZ/SK KODI REPOSITORY 
Si musíte stáhnout doplněk Titulky.cz

Nefunguje film / seriál nebo chcete nový přidat?  
Můžete napsat do komentářů nebo SZ.


Poděkování uživatelům 
Sanc0 - Postytnutí upraveného example doplňku.
Saros - Scrap Bombuj.eu 
Liju09 - Scrap některých seriálů. 

Bankovní spojení pro dobrovolný příspevek
1766873010/3030 (Airbank)

Ahoj, mám taký problém že ked si idem pustit serial alebo film tak sa nič nedeje a na stranku olpair.com mi nejde ísť vždy mi to ukáže toto: https://ctrlv.sk/sEis . Nevedel by si mi pomôcť? Dakujem.
 
Citovat
#19
Ty máš problém s viacerými vecami.. napríklad s pochopením toho, na čo slúži citácia.

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#20
Dobrý den sem tu nový chtěl bych se zeptat na doplněk bombuj půjde ještě tento doplněk do kodi19.8 matrix nebo kde mám hledat nebo je to zbytečné.diky předem
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)