• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Info.cz plugin (Štrunc, Topol Show...)
#1
Video 
Ahoj,

spíchnul jsem narychlo alfa verzi pluginu pro server info.cz, kde jsou především Štrunc! a Topol Show videa. Prosím o test, jestli to hlavně všem funguje (=přehrává videa). Dál prosím pište, co byste chtěli přidat/udělat jinak.

Doplním rozhodně výběr kvality (teď jede vždy 720p), češtinu/angličtinu a hlavně trochu zkulturním kód.

Pak požádám o vložení to czsk repozitáře.

EDIT:
Verze 0.0.2 - Fix dependencies
Verze 0.0.3 - přidáno Branky, Body, Kokoti
Verze 0.0.4 - Přidáno pár dalších webů (Reflex, Blesk, iSport TV, Blesk pro Ženy, E15)


Přiložené soubory
.zip   plugin.video.infocz.zip (Velikost: 677,94 KB / Stažení: 189)
 
Citovat
#2
U mě : "Nepodařilo se nainstalovat závislost na script module beautifulsoup4 verze 4.5.3"   W10, Kodi Leila 18.1
 
Citovat
#3
@me2d09 Obsah neřeším, to je subjektivní 1, ale v addons.xml máš zbytečně závislost na na script.module.beautifulsoup4, která addon nedovolí nainstalovat. Testováno na Kodi 18.1 ve Windows 10. Po odstranění instalace proběhne OK a addon funguje.
 
Citovat
#4
Mělo by to být opraveno. Plugin je potřeba, ale v addons byla na konci navíc tečka. Zkuste prosím znovu, díky.
 
Citovat
#5
Plugin je u mne nyní funkční, prošel jsem krátce po jednom -dvou videí u všech položek menu. Za mne OK práce.
 
Citovat
#6
parada ... ja som mal rozbehany plugin pre viacero CNC videi vratane Struncl, ale zmenilo sa vedenie a tak si nechcem zobrat na triko plugin kde som neni dohodnuty so sefom. Mal som tam inak aj "branky body kokoti" co ma tiez celkom bavi ;-)
Ak by si s niecim potreboval pomoct, tak daj vediet.
Citajte jak se spravne ptat!
Tvorca doplnku 
Stream Cinema CS & SK.
 
Citovat
#7
Ha, Branky, Body, Kokoti jsem neznal - přidáno, díky.

Jak to myslíš "nejsem dohodnutý se šéfem" - že se mám zeptat CNC jestli plugin schvalují?
 
Citovat
#8
Nie, ja pracujem pre CNC a chcel som kvoli pluginu aj nejake zmeny na serveroch, aby som nemusel parsovat HTML a ziskavat URL na video.
Citajte jak se spravne ptat!
Tvorca doplnku 
Stream Cinema CS & SK.
 
Citovat
#9
Aha, už chápu.

Prošel jsem CNC weby a přidal pár dalších feedů (Reflex, Blesk...), dejte vědět, jestli existuje ještě něco, co by někoho zajímalo.
 
Citovat
#10
Ahoj, připojuji se k žádosti "quicksilver" zde: https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-dokumenty-tv I mne by tyto dokumenty velice zajímali, pokud by šla stránka přidat. Děkuji.
 
Citovat
#11
Kód:
v0.0.5 (24.10.2019)
- Odstraněny prázdné, nepouživané kategorie
- Podpora Full HD
- Lepší kvalita náhledů
- Zrušen dialog načítání

* Přidáno do repozitáře.
 
Citovat
#12
Hlásím problém v tomto pluginu:
Psal jsem to do blbého vlákna, tak ještě jednou sem. Nevím od kdy, ale nejde v tomto doplňku přehrávat jakýkoliv stream.
 
Citovat
#13
@Cinda: menili sme player na jwplayer a menili sa aj UAR pre videa. Dalsi vec je, ze sa coskoro bude menit cely web, lebo web zmenil majitela...
Citajte jak se spravne ptat!
Tvorca doplnku 
Stream Cinema CS & SK.
 
Citovat
#14
Dá se s tím v tutu chvíli něco dělat?
 
Citovat
#15
Info.cz je už úplně mrtvé. Je tu někdo kdo by ho znovu oživil?
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)