• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LibreElec - síťová cesta
#1
Ahoj všem, omlouvám se za možné špatné umístění dotazu, ale snad mi poradíte i tady. Potřebuji smazat síťovou cestu nfs:/// v LibreElec, ale vůbec to nejde, klikám na šipku nahoru, ale vůbec mě to z toho disku nechce pustit ven. Potřebuji se dostat zpět až do kořenového adresáře Raspberry, nastavuji IPTV simple client, mam playlist na špatném místě, potřebuji zpět do kořenového adresáře.
No snad mě někdo chápe, co mi nejde.
OdroidN2, AndroidTV by Galv0nized, Kodi 19.0, Artic Zephyr
 
Citovat
#2
@viky808 No, není to úplně správně definované téma, ale zase ne tak moc. V tvém případě se jedná spíše o problém IPTV Simple Clienta, tak by to asi bylo lepší tam. Ale to už je jedno. Já teď nejsem u stroje, takže budu vařit trochu z vody. Ale snad to popíšu správně.

V první řadě si zastav IPTV Simple Client. Najdi si ho v doplňcích a klikni na ikonu Zastavit. Pak si (např. přes samba přístup z Windows) otevři v editoru soubor .../userdata/addon_data/pvr.iptvsimple/settings.xml. Najdi definici obsahu id cesty k playlist (myslím, že to id bude "m3uPath"), kde je definovaná ta cesta začínající nfs:/// a celou tu cestu smaž. Pokdu si netroufáš na editaci, klidně smaž celý ten soubor settings.xml. Pak znova spusť IPTV Simple Client (klikni na ikonu Povolit). Pokud jsi soubor settings.xml pouze editoval, tak budeš muset znova nastavit jen tu cestu k souboru palylistu, pokud jsi ho smazal, budeš muset znova nastavit i všechny ostatní parametry.
 
Citovat
#3
@Client: dělá to i při nastavování SkylinkTV addon, taky jsem to tam blbě nastavil a už nebylo cesty zpět, tzn. odinstalovat doplněk, vymazat adresář addonu z kořenového adresáře Raspberry, protože si nechal soubor settings.xml a znovu nainstalovat. Proto nevím čí je to chyba, přijde mi to jako problém skinů nebo LibreElec.
EDIT: tvůj postup funguje, cesta je změněná, děkuji
OdroidN2, AndroidTV by Galv0nized, Kodi 19.0, Artic Zephyr
 
Citovat
#4
@viky808 Skin za to určitě nemůže, možná ani LibreELEC. Já si myslím, že je to bug v samotném Kodi.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)