• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nějaký RSS Reader, ale ne ve feedu
#1
Hledám nějakou čtečku RSS zpráv. Sice mám RSS Feed, ale bežící text dole mi nevyhovuje. Ideální by byly zprávy na větší ploše.
Dík
 
Citovat
#2
Vidím téma, přidám dotaz... Díky RSS Editoru mi v Kodi běhaji textové zprávy ČT24. Dobrý informační doplněk, rád bych ale občas měl tyto (a jiné) zprávy možnost otevřít a třeba i přehrát*. Nikde nemohu najít žádný RSS kient pro Kodi, který by to umožňoval. (*jako např. RSS Reader UWP) Neumím hledat nebo takový doplněk není?
 
Citovat
#3
@MiLaCzech Takové doplňky existovaly ve starších verzích Kodi, viz RSS News Reader Addon, ale řekl bych, že nyní je už nikdo neudržuje ani dál nevyvíjí. Já sám jsem také nějaké pokusy dělal, vycházel jsem při tom jak z doplňku ve výše uvedeném odkazu, tak z několika screen saver-ů, které fungovaly jako čtečka RSS, viz. např. Feedreader Screensaver. Momentálně v tom ale nepokračuji. Ale chystám se k tomu někdy vrátit a z kódu těch původních addon vyrobit něco životaschopnmého.

Není to úplně jednoduché, ty texty není možné zobrazit 1:1, protože je třeba zpracovat jejich formátování a případné odstranit nebo nějak vhodně zpracovat další vložené informace (obrázky, videa apod.). U některých zdrojů to funfuje celkem jednoduše, u jiných to bývá větší problém.
 
Citovat
#4
@JiRo: Děkuji za odpověď. Je překvapivé, že v celém "vesmíru" Kodi není RSS Reader doplněk. Fakt jsem myslel, že neumím jen dobře hledat. Přitom jako informační doplněk to k Kodi docela sedí. Pokud by se časem kdokoliv začal v něčem podobném angažovat, rád pomůžu s testováním.
 
Citovat
#5
@MiLaCzech No, já myslím, že RSS čtečky jsou už docela passé. Lidé je moc nepoužívají a tak pro ně není větší podpora ani v Kodi. To co v Kodi je, to je spíše pozůstatek z minulých dob, kdy RSS byly v kurzu přeci jen více.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)