• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 1.78 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube
#1
Zdravím, začal mi zlobit ytb, některé odběry nejdou přehrát, na chvíli naskočí a spadne nebo se nenačte, starší videa jdou přehrát, ale od nějaké doby a jen některé odběry nejdou, připadá mi to jako něco s reklamou, protože se mi z ničeho nic v pravém sloupci na ytb začali objevovat reklamy při prohlížení na PC.
 
Citovat
#2
Ahoj, ano uz to par dni nefunguje poriadne. Autor to uz opravil ale zatial len v beta verzii doplnku, stable verzia este nevysla nova. Ja pouzivam beta verziu a ide to OK.
https://github.com/jdf76/repository/blob...p?raw=true
 
Citovat
#3
Dík, vyzkouším.
 
Citovat
#4
Tak jsem vyzkoušel a chová se to stejně, některé kanály nepřehraji.
 
Citovat
#5
@uda To "... některé kanály se nepřehrají" je k ničemu. Uveď které. Mně kupř. všechno funguje bez problémů, a to sleduji Youtube v Kodi prakticky denně. Kromě přímého sledování přes YT addon si celou řadu kanálů vkládám do knihovny (kde se také přehrávají přes YT addon), a jednak YT LiveTV kanály používám jako zdroje pro Tvheadend a sledujci je v Kodi přes Televizi (tam se ovšem nepřehrávají přes YT addon).

Pošli odkazy na kanály, které nemůžeš přehrát, případně rovnou id konkrétních videí, zkusím to u sebe.
 
Citovat
#6
Třeba tento:
- https://www.youtube.com/watch?v=adU_4k5u9h4&t=0s
- https://www.youtube.com/watch?v=OYCehcmgHwU&t=0s
 
Citovat
#7
@uda Obě videa se přehrají naprosto bez problémů ve FHD, YT addon 6.5.1, zapnut DASH.
 
Citovat
#8
Já bohužel ne, ale zjistil jsem že u těch kanálů už nová videa přehraji takže nevím, tyto dvě konkrétně ne.
Co je to DASH.
 
Citovat
#9
@uda DASH je protokol (kontejner), ve kterém addon dostává data. Použití DASH se volí v nastavení YT addon. Pokud ho chceš použít, musí být zároveň povolený i v youtube-dl addon a musíš mít nainstalovaný i inputstream.adaptive. Sice se to nedoporučuje, ale já si myslím, že není důvod ho nepoužít.
 
Citovat
#10
Hm....Nedoporučuje, bez inputstreamadaptive se nekoná žádné 4k.
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
#11
@Foolproof Nedoporučuje se DASH, ne inputstream.adaptive. A to si musí každý rozmyslet, co je mu milejší. Použití adaptivních protokolů na jedné straně přináší některé výhody, na straně druhé však například znemožňuje využít video cache. Takže pokud jsou schopnosti přenosu na mezi, je otázka, zda se raději nespokojit s nižší obrazovou kvalitou. V tomto případě nějaká jednoznačná, jasná a univerzální volba k dispozici není...
 
Citovat
#12
@Client nevieš náhodou ci by sa dali zobraziť špeciálne znaky (smajlíky napr) v názvoch a popisoch videa?
Addon mi namiesto nich zobrazuje len znak obdĺžnika.
X96 s905x CoreELEC 9.2.5+ Tvheadend 4.2.8
 
Citovat
#13
Ked uz sme pri tom ako zapnem na YT doplnku aby mi prehravalo 1080p? :)
 
Citovat
#14
Stále stejný problém a nepřehratelných videí přibývá, zajímavé je že od stejného autora jedno video přehraju další týden, ne. Něco udělají jinak jsem v řiti jak Baťa s dřevákama. Mpeg Dash mám neaktivní tak ho ani nemůžu vyzkoušet, PC mám staré Asrock II s Atomem nebo jak se to jmenuje, ale videa přehrával normálně 1080p. Wokna 10 home.
Nepotřebuji na ten Dash nějaký kodek ?
 
Citovat
#15
@uda sice YT addon nepouzivam, ale toto mam najdene za 10 sekund: YouTube Settings --> MPEG-DASH --> "Use for Videos" needs to be enabled

//edit - len poznamocka, problemy maju aj rozne stahovacie utility, mam dojem, ze onedlho bude DASH nie ze preferovany typ, ale jediny typ streamu u novych videi
Autor addonov freeview.sk, Dokumenty.tv, SkTonline, YAWsP a dalsich..
Mojre repo je na p.xf.cz/r pripadne cache-sk.github.io/kodirepo - pridat ako zdroj v spravcovi suborov a instalovat zo zip, pripadne si stiahnite zip priamo z githubu.
 
Citovat
#16
@uda A proč se tedy vlastně vyhýbáš DASH? V tom má @cache pravdu. Žádný dekodér nepotřebuješ. DASH není kodek, ale protokol. Nainstaluj si pouze inputstream.adaptive (nebo ti ho možná nainstaluje addon, až si to v jeho nastavení zapneš).
 
Citovat
#17
@Client ja som pochopil, ze to ma zasednute a nedokaze ho povolit

@uda Teraz pozeram, ze to potrebuje asi aj Inputstream Helper, tak ak nemas, aj ten si nainstaluj.
Teraz som si ten addon dal, nastavil a skusil to tebou spominane "Does Dry-Aged Tuna Taste Like Steak? — Prime Time" video a no problem 1080p sa pustilo.
Autor addonov freeview.sk, Dokumenty.tv, SkTonline, YAWsP a dalsich..
Mojre repo je na p.xf.cz/r pripadne cache-sk.github.io/kodirepo - pridat ako zdroj v spravcovi suborov a instalovat zo zip, pripadne si stiahnite zip priamo z githubu.
 
Citovat
#18
Chlapy: "Mpeg Dash mám neaktivní tak ho ani nemůžu vyzkoušet,"!!!!!!!!! kdybych ho mohl vyzkoušet tak to zkusím.
Nejde zapnout.

Ten "Inputstream Helper" je co? Nějaký doplněk?
Tak už jsem našel na Kodi wiki, ale mám verzi 15 a na wiki se píše 17.....
Ten starý PC vyšší verze nezvládá.
 
Citovat
#19
@uda skor povedz, aku verziu kodi mas, na tom ake stare je to PC nezalezi (v principe)
Autor addonov freeview.sk, Dokumenty.tv, SkTonline, YAWsP a dalsich..
Mojre repo je na p.xf.cz/r pripadne cache-sk.github.io/kodirepo - pridat ako zdroj v spravcovi suborov a instalovat zo zip, pripadne si stiahnite zip priamo z githubu.
 
Citovat
#20
@johnyfly1 V nastavení na stránce MPEG-DASH.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)