• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.83 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skylink LiveTV a Android TV
#41
(15.3.2020, 10:59)VentilCZ Napsal(a):
(14.3.2020, 19:11)madfox51 Napsal(a): Zdravím, nemá někdo prosím poslední verzi aplikace, na nVidia Shieldu ji nevidím takže se samozřejmě neaktualizuje, mám v6.2.1 z odkazu zde, ale už je mezitím venku v6.3. Předem děkuji [Obrázek: 01.gif]

Strýček Google: https://apkpure.com/skylink-live-tv-cz/n....skylinkcz

Ale no tak, já sháním aplikaci pro AndroidTV, ne pro mobil a tablet.
 
Citovat
#42
zdravim,

vyskusal som obidve skylink live tv apk postute v tomto vlakne, no ani jedna nesla. mam mecool m8s pro l flashol som tam nexus rom android tv, je tam android 7.1.2. neviete kde by mohol byt problem? aplikaciu nainstalujem, oskenujem qr kod, spustim, no video ide bez obrazu 3 sekundy a potom nic. dik
 
Citovat
#43
@cam91

Moznost #1 - uz je to stara verzia appky a uz nefunguje - moze vyvratit niekto, kto to este pouziva a funguje mu
Moznost #2 - tvoj box nema platne widevine (kdesi cosi som postrehol ze zrovna mecool ma s tymto trable), alebo tam mas root, ktory tomu vadi - toto mozes vyvratit ty, ak tam nainstalujes mobilnu appku a bude fungovat

Ja osobne som tuto appku len vyskusal vtedy, ale nepouzivam ju a nejdem ju uz ani skusat, archiv v addone mi vyhovuje viac
Autor addonov freeview.sk, Dokumenty.tv, SkTonline, YAWsP a dalsich..
Mojre repo je na p.xf.cz/r pripadne cache-sk.github.io/kodirepo - pridat ako zdroj v spravcovi suborov a instalovat zo zip, pripadne si stiahnite zip priamo z githubu.
 
Citovat
#44
(25.3.2020, 15:40)cache Napsal(a): @cam91

Moznost #1 - uz je to stara verzia appky a uz nefunguje - moze vyvratit niekto, kto to este pouziva a funguje mu
Moznost #2 - tvoj box nema platne widevine (kdesi cosi som postrehol ze zrovna mecool ma s tymto trable), alebo tam mas root, ktory tomu vadi - toto mozes vyvratit ty, ak tam nainstalujes mobilnu appku a bude fungovat

Ja osobne som tuto appku len vyskusal vtedy, ale nepouzivam ju a nejdem ju uz ani skusat, archiv v addone mi vyhovuje viac

je moznost niekde stiahnut aktualnejsiu apku, myslim teraz tu tesla evo?...
root je tiez mozne vylucit... zariadenie som unrootol. cize nie je ziadna moznost ako to spojazdnit? dik
 
Citovat
#45
Ja nejakou novejsi apku mam, mam ji vypreparovanou z mi boxu dokud to jeste slo. Ted ta aplikace uz neni povolena ani na shieldu ani na mi boxech tak nevim co skylink zamysli. Az dorazim domu tak vam ji muzu poslat. Jinak taky mam mecool ale K7 a na ni to fici normalne.
 
Citovat
#46
A jaka je posledni apk pro android TV??, ja mam v sony 6.2.1 a zadnou novejsi to zatim nenabizi...
 
Citovat
#47
(26.3.2020, 10:05)Slidercz Napsal(a): Ja nejakou novejsi apku mam, mam ji vypreparovanou z mi boxu dokud to jeste slo. Ted ta aplikace uz neni povolena ani na shieldu ani na mi boxech tak nevim co skylink zamysli. Az dorazim domu tak vam ji muzu poslat. Jinak taky mam mecool ale K7 a na ni to fici normalne.

myslel som ze nova rom nebude mat nejake obmedzenia aj napr. voci tej skylink app. v podstate na ten mecool su len 2 romky a to nano a android tv (ine mi nesli), pri oboch to neslo. mozno nieco robim zle. diky :)
 
Citovat
#48
to já netuším ja funguji na tom originálním androidu co tam je.
jinak tu je apka kterou používám já v mecoolu a ještě v jednom boxu co mám doma. Obě jsou funkční uplně v pohodě. Jedinné čeho jsem si všiml že když se jede na wifi tak se ta apka zacukává atd. na kabelu problém není.


Přiložené soubory
.zip   skylink cz tv-20200326T150312Z-001.zip (Velikost: 1,56 MB / Stažení: 176)
 
Citovat
#49
Nahrál si starou verzi 6.2.1 :-(
ANDROID TV: Xiaomi GOOGLE TV BOX
ANDROID APK : WEB VIDEO CASTER - ALTERNATIVA ZA KODI Z WEBOVEHO PROSREDI.
 
Citovat
#50
Abych pravdu rekl ani jsem nevedel jaka je poslední verze. Ta apka z te tesly se ke me dostala nekdy v listopadu a ta z mi boxu až někdy začátkem března. Jestli to nekdo muze vytáhnout z android tv tak se pak muzem kouknout jaka je posledni verze.
Ale jak pisu vys tenhle apk soubor me funguje úplně v pohodě a prave prijde mi o trochu rychlejsi nez ta z tesly.
 
Citovat
#51
Ahoj,

já mám dva boxy. Jeden Tesla TEH-500(není to ta originál tesla od skylinku, ale v podstatě DVB-T2 box s androidem) a druhý H96Max.

Apka z tohoto vlákna mi funguje na obou do teď, ale na obou byl problém.

Tesla se mi cca po hodině přehrávání bez zásahu přepnula do jakéhosi sleep módu a musel jsem ji znovu zapnout. To jsem již vyřešil a aplikace již funguje normálně.

H96Max mi sice funguje taky, ale ta aplikace tam je jakoby se staženým jasem, jak už tu někdo psal. To se mi ještě bohužel vyřešit nepovedlo.
 
Citovat
#52
(25.3.2020, 0:58)cam91 Napsal(a): zdravim,

vyskusal som obidve skylink live tv apk postute v tomto vlakne, no ani jedna nesla. mam mecool m8s pro l flashol som tam nexus rom android tv, je tam android 7.1.2. neviete kde by mohol byt problem? aplikaciu nainstalujem, oskenujem qr kod, spustim, no video ide bez obrazu 3 sekundy a potom nic. dik

Mam rovnaky problem, mate niekto uz riesenie, prosim?
 
Citovat
#53
Jak stahnout Skylink Tv verzi pro Android TV?

1) Nainstalovat doplněk APK Downloader https://chrome.google.com/webstore/detai...gm/related
2)  Kliknout na ikonku v liště a vybrat APPS
3) Nahoře vpravo kliknout na lupu, napsat Skylink a vybrat Skylink Live TV CZ
4) Kliknout na Download APK a vybrat v config Android 9 a v device vybrat TV
5) Kliknout na Generate Download Link a objeví se verze 6.2.1 zatím nenovější pro TV( zkoušeno 27.05.2020)

Tip: Pokud se objeví verze 6.3.1 tak stahujete verzi pro tablet a ta nereaguje na ovladač.
Tip2: Jak poznám, že mám správnou verzi po instalaci ? Místo login bude chtít oskenovat QRcode.
Tip3: Průbežně kontrolovat verzi a postup opakovat při vydání nové verze.
 
Citovat
#54
Je k dispozícii nová aktualizácia apk Skylink Live Sk a Cz pre Android TV (6.4.2), v obchode play je teraz dostupná aj pre Nvidiu Shield TV (doteraz nebola, bola iba pre tv sony a phillips), pre tv Thomson s androidom v obchode ešte zatiaľ nie je. Konečne na nvidii funguje pretáčanie programov v archíve.


Přiložené soubory
.zip   skylink live skcz androidtv.zip (Velikost: 3,59 MB / Stažení: 146)
:::Nvidia Shield TV, Android 9, Xiaomi mi box 3, Kodi 18.8, hbo go cz, netflix,  iptv - sledovani.tv sk, horizon tv sk, magio go, skylink live cz,  skylink live sk komplet, 
 
Citovat
#55
Je k dispozicii v Play Store aj pre Xiaomi MI Box 3.
Autor addonov freeview.sk, Dokumenty.tv, SkTonline, YAWsP a dalsich..
Mojre repo je na p.xf.cz/r pripadne cache-sk.github.io/kodirepo - pridat ako zdroj v spravcovi suborov a instalovat zo zip, pripadne si stiahnite zip priamo z githubu.
 
Citovat
#56
Ahoj, mám dotaz. Když nainstaluju aplikaci zde uploudnutou, hází mi to chybu. Nelze zastavit vysílání (chyba C250-Nepoodporované zařízení). Takže to streamuje, vrací, prochází program, ale nepausne.
Používám na TV boxu SledováníTV, atv9. Stejný problém má i s Netflixem, který se ani nespustí.
SledováníTV box, dv8200, atv9
 
Citovat
#57
A proc si tu aplikaci nestahnes ze storu? A na Netflix ti chybi prava Widevine DRM 1 a certifikat Netflix, aplikace pro mobily ti fungovat bude ale pouze 480p
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
#58
Môžem potvrdiť, že aplikácia Skylink Live TV je k dispozícii v Google Play na zariadeni Xiaomi MiBox 3, OS Android TV 8.

Ale im to trvalo!!!
 
Citovat
#59
No rekl bych, ze je to tam od listopadu 2019 :-)
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
#60
Ahoj,

tak mi včera na mé TESLE TEH-500 proběhl automatický update aplikace skylink (ručně nainstalovaná verze pro android TV) na novější verzi, ale bohužel tu klasickou androidí. Celou aplikaci jsem tedy odinstaloval a znovu se pokusil z flashky nainstalovat nějakou verzi (postupně všechny tři verze co jsou zde ke stažení) pro android TV. Bohužel ani jedna z nich už mi nefunguje. Některé hlásí, že je k dispozici nová verze a nutí mi ji stáhnout(bohužel zase tu klasickou pro android) a některé se sice spustí, ale po spuštění streamu vyskočí chyba, nelze přehrát.
Chci se zeptat, jestli by se mohl někdo (kdo má zařízení s android TV) podívat, zda nevyšel update i na tu android TV aplikaci, případně, jaká je to verze a úplně nejlépe, jestli náhodou někdo nemáte apk soubor.

předem díky.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)