• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 16 Hlas(ů) - 3.81 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Repozitář XBMC-KODI CZ/SK
jkmh: Ale mne doplněk hlásí, že nemůže odeslat chyby.

Nainstaloval jsem si na počítač KODI 18 a doplněk české televize a to samé, nemůže odeslat chyby
 
Citovat
Dnes po čtvrté hodině to začalo fungovat
 
Citovat
jde vam nova doplnek?
 
Citovat
Včera mi nešel, dnes jsem ještě neměl možnost zkusit. Nedá se dostat do některých menu. Předtím fungoval v pohodě.
 
Citovat
Dnes jsem chtěl nainstalovat zip soubor "repository.xbmc-kodi.cz-1.1.1.zip", instalace proběhne, ale obsah je prázdný. Mám Rasphberry, Kodi 15.2 (openelec 6.0.3). V minulosti zde byl podobný problém, ale mělo to být odstraněno. Díky moc za radu
 
Citovat
Není možnost upgradovat na na vyšší (jiný) systém s Kodi 18.8...?
 
Citovat
Uvažuji o tom, ale na 15.2 prozatím vše běželo jakžtakž v pořádku, tak sem do toho nechtěl vrtat - zastávám názor nevrtat do toho co funguje, ale bohužel už spousta addonů nejede, takže nic jiného nezbude. Zkusím upgradovat a případně se ozvu.
 
Citovat
Ahoj  nefunguje mi aktualizace , hlásí že : závislost na xbmc.adon verze 18.9.701 nemohla být vyřešena. 

 Verze Kodi 19.9 Android 10

Diky Tom.
 
Citovat
(29.11.2020, 10:01)Tomva Napsal(a): ..... Verze Kodi 19.9 Android 10
Zřejmě jsi se přihlásil jako beta-tester Kodi, proto máš verzi 19.
Pokud ti to vadí, odhlaš se z testovaní a nainstaluj zpět Kodi 18.
Citace po strojním překladu:
TYTO BUILDY MOHOU BÝT NESTABILNÍ pro každodenní použití a měly by být použity pouze k tomu, aby nám pomohly najít možné chyby těch uživatelů, kteří se nebojí chyb nebo pádů. Pokud chcete stabilní HTPC, nainstalujte si místo toho stabilní sestavení. Před použitím jedné z těchto sestav vždy zálohujte .

Než to vyzkoušíte, přečtěte si následující stránky:
Sestavení vývoje , testování zajištění kvality , jak odeslat hlášení o chybě

https://kodi.wiki/view/Development_builds

Pokud jsi chtěl napsat Kodi 18.9, pak je to jiná. Vyzkoušej zakázat slovenský repozitář.
 
Citovat
Pardon samozřejmě  mám 18.9. Diky vyzkouším. T.

Tak jo bylo to tím, pralo se to  s NAKLONOVANÝ-SLOVENSKÝ-REPOZITÁŘ. Diky moc. T.
 
Citovat
cau. Zkousel jsem tu ruzne navody a nefunguje. Mam Win10, Kodi 18.9 Leia. 
Zkousel jsem to nahodit rovnou do KODI, pak jsem to pustil rovnou z shellu, ale vysledek je stejny:
 
Kód:
 
Traceback (most recent call last):
  File ".\playlist.py", line 219, in <module>
    code, num, err = channel_playlist()
  File ".\playlist.py", line 138, in channel_playlist
    channels, _code = _fetch_channels()
  File ".\playlist.py", line 97, in _fetch_channels
    channels = _o2tvgo_.live_channels()
  File "D:\service.playlist.o2tv\o2tvgo.py", line 319, in live_channels
    self.refresh_configuration()
  File "D:\service.playlist.o2tv\o2tvgo.py", line 300, in refresh_configuration
    j = req.json()
  File "C:\Python\Python37\lib\site-packages\requests\models.py", line 897, in json
    return complexjson.loads(self.text, **kwargs)
  File "C:\Python\Python37\lib\json\__init__.py", line 348, in loads
    return _default_decoder.decode(s)
  File "C:\Python\Python37\lib\json\decoder.py", line 337, in decode
    obj, end = self.raw_decode(s, idx=_w(s, 0).end())
  File "C:\Python\Python37\lib\json\decoder.py", line 355, in raw_decode
    raise JSONDecodeError("Expecting value", s, err.value) from None
json.decoder.JSONDecodeError: Expecting value: line 1 column 1 (char 0)

Co se s tim da delat ?

mimochodem, tady je navod https://repo.xbmc-kodi.cz/ ale jako co s nim ? No tak jsem pridal repo, napsalo mi to ze Doplnek je uspesne nainstalovan. A co se deje dal? Neco mam nastavit ?
 
Citovat
Z repozitáře se právě instalují doplňky.  Jdi na doplňky,...  instalovat z repozitáře......T.
 
Citovat
Dobrý den, soubor zip nelze stáhnout, stránka prý neexistuje. Nějaká rada, prosím ?
 
Citovat
Mě to normálně funguje, teď ověřeno. Je korektně zadaná adresa?
 
Citovat
Nechápu proč je v tom tokovej bordel.Spousta aktualizací zůstává viset v poslední Kodi Leila,kvůli nové Kodi Matrix,která je zatím pouze  beta1 a dokonce nejde aktualizovat repo XBMC Kodi-Cz/Sk repozitář 1.1.1 na 1.2.0. V aktualizacích trčí Nova Plus ,Televize Seznam,XTV cz a td.
Kodi 18.9.Windows 7 a Kodi 20.1 Linux Mint21.1-PC AMD 6x 4100 MHz, 16 GB RAM, Grafika MSI Radeon RX 460 4G OC 4 GB RAM,Kodi 20.1+ WBMC 18.9 Android 9.0 BOX RAM 4 GB
 
Citovat
Repozitář 1.1.1 je pro Leia a nižší.
Repozitář 1.2.0 je "pouze" pro Matrix.

V repozitáři pro Matrix (1.2.0) se objevují pouze doplňky, které jsou pro Matrix připraveny.

V čem je teda podle Tebe takový bordel?
 
Citovat
Protože v aktualizacích(Kodi Leila)  tam zůstávají stále viset aktualizace Nova Plus ,Televize Seznam,XTV cz a td. Z jiných repozitářů  to aktualizuje a nic tam nezůstane .Pouze z repo XBMC Kodi-Cz/Sk to při každém spuštění  Kodi  to hlásí aktualizaci která nejde a zůstane to jako nová aktualizace.
Kodi 18.9.Windows 7 a Kodi 20.1 Linux Mint21.1-PC AMD 6x 4100 MHz, 16 GB RAM, Grafika MSI Radeon RX 460 4G OC 4 GB RAM,Kodi 20.1+ WBMC 18.9 Android 9.0 BOX RAM 4 GB
 
Citovat
Ok, ale to není problém zdejšího repozitáře, ale (cde..sk), který si to naše klonuje a nepočítá s verzi pro Matrix, proto se verze pro Matrix zobrazuje i v Leia a tím pádem kolidují závislosti.

viz.
https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-repoz...0#pid95730

Pokud odstraníš cde...sk, tak to bude ok.
 
Citovat
Díky za radu .Pomohlo to a už je to OK. Přitom jsem měl cde...sk zakázaný a teprve po odistalaci je OK.Myslel jsem si,že stačí doplněk zakázat.Tak se omlouvám za ten bordel.
Kodi 18.9.Windows 7 a Kodi 20.1 Linux Mint21.1-PC AMD 6x 4100 MHz, 16 GB RAM, Grafika MSI Radeon RX 460 4G OC 4 GB RAM,Kodi 20.1+ WBMC 18.9 Android 9.0 BOX RAM 4 GB
 
Citovat
sledovanitv.cz
Zdravím, musel jsem smazat cache Kodi v Android STB a po opětovném přidání czsk repozitáře jsem už nenašel doplněk pro "sledovanitv.cz". Doteď mi fungoval skvěle, lepší jak oficiální app. Nevíte někdo, co se sním stalo?
Dík.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)