• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magio go,Digi go do rootnuteho t95z plus.
#1
Nazdar páni,ide to nainstalovať,a samozrejme spustit na prihlasovacie udaje?Zariadenie je rootnute,,vid screenshot.


Přiložené soubory Miniatury
   
 
Citovat
#2
WTF? Screen obrazovky telefónu, kde je zobrazená fotka (čoho vlastne??) na tv?
Nechceš si zobraziť svoj post/fotku na pc, ten odfotiť, zobraziť na telefóne fotku monitoru a to screenovať a tak postnúť, aby bolo dielo dokonalé? Najlepšie by bolo, keby to bolo ako medzikrok vytlačené, to odskenované a faxom preposlané ;)

K otázke: cez magisk ide schovať, že je na zariadení root

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#3
To je fotka T95z plus . na Tv
je to neprehladne ?,,tak sorry.
Najprv si stiahnem zip subor magisk.apk do zariadenia?
Potom spustim TWRP Z SD karty ,robim si instalaciu magisk.apk
do internej pameti t95z plus?
 
Citovat
#4
A prečo si nepostol rovno fotku? Načo je dobré spraviť z nej screen a tak posielať? Nehovoriac o tom, že na nej nie je vôbec nič vidieť, čiže má nulovú výpovednú hodnotu. Neber to v zlom, ale trochu sa obávam ti niečo písať o twrp a magisku, keď nevieš ani spraviť a poslať fotku.

Keď si na to ale trúfaš:
Stiahneš si Magisk-v19.4.zip inštalačný súbor, nainštaluješ v twrp a to si už nepamätám, či treba magisk manager.apk zvlášť nainštalovať alebo tam už bude automaticky.
Pekný obrázkový postup je priamo na stránke: https://magiskmanager.com/#How_to_Instal...ted_Phones
Tu máš popis ako to schovanie funguje: https://magiskmanager.com/#What_is_Magisk_Hide

Keďže si nepísal čo už si s boxom robil, tak v každom prípade urob zálohu v twrp, než začneš niečo robiť.

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#5
Dnes sa mi to podarilo nainstalovat,Magisk apk,,skor nebol cas.
Vyzera ze funkcnos boxu je v poriadku,,po prevereni root zariadenia mi ho uz neukazuje.
Mogio go bezi ,,uvidim ako sa zasprava Digi go to si vyzaduje bezrootove zariadenia.
Zatial diky playman22

Bezi aj Digi go,aplikacia Magisk je super prave pre medialne apky,ktore vyzaduju zariadenie bez root.


Přiložené soubory Miniatury
       
 
Citovat
#6
Nie je za čo ;) som rád že sa podarilo.

Ešte stále nechápem prečo sem dávaš screen fotky a prečo nie priamo fotku.

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#7
Dnes som to viac vyskusal s tym Magiom,na povodnej ROM T95z plus mi to padalo.
Uz davnejsie som puzil aj Romku od Ricky D.
Poison ROM 4,3 teraz s pouzitim Magisk,,Magio ide zatial stabilne,,uvidim do kedy.

Odpoved playman22 na screenshot.
Zvykol som si edit foto ked prispievam na fora,alebo nieco fotim original fotku mazem a screenshot z pár kb si zalohujem  4


Přiložené soubory Miniatury
   
 
Citovat
#8
Wau Big Grin nemám slov

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#9
Ok kludne hovor a pis do fora,rad sa nieco priucim.
 
Citovat
#10
@playman22, viem, že som s tým už otravný, ale ešte otázka podarilo sa ti korektne uplatniť tento postup na procesoroch Amlogic? konkrétne to kamoš skúšal na S905X2 , Android 8.1 a vyhodilo mu hlášku , že buď TWRP, alebo Magisk nie je s procesorom kompatibilný. Ešte to môžem vyskúšať na Amlogic S922 Android 9.0, ale moja osobná ambícia končí pri ... nainštaluješ v twrp ... a kamoša to už nebaví, (pravdupovediac ja to bez Magio prežijem, v pohode mi funguje v PC a dobrý obraz je aj cez HDMI na telke, len manželka mi píli uši, preto sem tam oživím túto tému).
WIN 10; KODI 20; TV LG 55UH661v webOS 3.0; 
Nokia 8010 4/32, Android TV 12.0; KODI 21-Beta 3, UPC 350 Mb
 
Citovat
#11
Mám magisk nainštalovaný na X96 Max, ktorý je s procesorom S905X2. Spravil som tam pomocou rootu bez problémov kopec úprav v systéme.
Prečo vám to nejde, to netuším. Buď máte zlé twrp, zlú verziu magisku, zlý postup, už tam máte supersu a s tým sa to bije, niečo ste už v systéme pokazili a preto to nejde alebo niečo iné.. Keďže tam nie som, musel by som hádať a tých možností je strašne veľa. Napr. minule, keď sme zistili, že stačilo dať továrenské nastavenie na boxe a šlo inštalovať magisk.. Mňa by ani nenapadlo tak používať box, že na ňom nespravím továrenské nastavenia a neodstránim bloatware, ktorý obsahuje, ale vy čo tam stvárate, netuším. Keď budem mať zase nejaký nový box, budem si asi písať body ako postupujem.

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#12
Ok dik, :-)
WIN 10; KODI 20; TV LG 55UH661v webOS 3.0; 
Nokia 8010 4/32, Android TV 12.0; KODI 21-Beta 3, UPC 350 Mb
 
Citovat
#13
@Lopta
Takto sa robi instalacia cez TWRP,karta nemusi byt upravena v ubundu ako je na videu.
Aby ti nabiehalo twrp z karty,,alebo usb,,,
treba ho prepisat na ,,,recovery,,, video 2:25
Miesto Poison 4,3,,si das zaziovanu apku
MAGISK,zip
a urobis install priamo z karty,,popripade usb

https://youtu.be/DMabs5yn3OQ
 
Citovat
#14
Nova apka Magio go 3.0.,, po restarte v android boxe,automaticky nabieha.
Je nejaka moznost ako to v androide upravit aby to nerobilo?Thx.
 
Citovat
#15
Vie niekto poradit, ako rozbehat na Zidoo Z9S Magio Go? Hlaska "Prehravanie videa nie je dostupne. Obsah chraneny DRM nie je podporovany na zariadeniach s upravenym operacnym systemom (root)".
Vdaka za info.
 
Citovat
#16
@taurus78 - unroot , navodu ja na netu plno
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)