• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nvidia Shield TV 2019
#1
Co říkáte na tento nový streamovací váleček? 
  • Prodávat by se mělo od 28.10.2019 za cenu okolo 3500....
  • CPU Tegra X1+ bude o 25 procent rychlejší než původní NSTV, 2GB RAM, 8GB Storage....
  • Gbit LAN + 2,4/5Ghz Wifi 
  • Certifikováno  pro Android TV s Dobry Vision a Dolby Atmos.
  • Rozměry 16,5x4cm
  • Ale bez USB  8
  • [Obrázek: nvidia-shield-tv-dongle.png]
[Obrázek: 15-351-018-S05.jpg]
 
Citovat
#2
No čekal jsem víc. 25% nárůst výkonu není moc. Hlavní rozdíly proti původnímu NSTV jsou Dolby Vision a AI upscaling, na to jsem zvědavý. Bude i "Pro" edice, která má stejný design jako měl původní přístroj, tedy i USB porty.

Jinak první uživatelé reportuji, že Dolby Vision remux to nepřehraje jako DV, ale HDR10. Tedy DV to bude umět jen ze streamovacich sluzeb(Netflix).

Zajímavě vypadá ovladač, který si po pohybu spustí podsvícení. Taky má normální baterky a FYZICKÁ tlačítka hlasitosti (ovladač od první generace NSTV je fakt peklo).
Nvidia Shield TV - Kodi Nexus
LG OLED65B7A 
 
Citovat
#3
Tak tohle je totalni odpad a hnus.Bez USB je to neprodejny.
ANDROID TV: Xiaomi GOOGLE TV BOX
ANDROID APK : WEB VIDEO CASTER - ALTERNATIVA ZA KODI Z WEBOVEHO PROSREDI.
 
Citovat
#4
USB nevadí a možná tam je nad HDMI USB-C. Vadí mi jak je to malý a co na to ac/dc zdroj. Radši bych externí, ale možná to půjde napájet přes to USB-C, pokud tam je.
 
Citovat
#5
Tak jako úplný hnus a odpad bych to neviděl, že to nemá USB, to by mi ani tak nevadilo. To by mi spíše vadily ty funkční nedostatky v přehrávaných formátech a pak možná ta integrace napájecího zdroje. Vzpomenu si, že zdroj u různých boxů jsem už párkrát měnil. I tak je to ale konstrukčně zajímavé, z jedné strany do toho leze napájení 230 V a Ethernet, z druhý leze ven HDMI. Prostě to jenom položíte mezi svazky kabelů někde za skříňkou po televizí. Baví mě takovéto vymyšlenosti, i když tuhle konkrétní asi nevyužiji.
 
Citovat
#6
Ono pokud jde o zdroj, vyjde to celkem nastejno v porovnání s Pro verzí. Ta má sice zdroj externí, ale používá stále stejný, proprietární konektor a nedá se samostatně koupit.
Nvidia Shield TV - Kodi Nexus
LG OLED65B7A 
 
Citovat
#7
https://www.nvidia.com/en-us/shield/shield-tv/
Zřejmě nějaká další verze nebude mít jen "namalovaný oválek" u výstupů, ale USB-C. <<<Edit: Díky za upřesnění @Rene.hav, je to "okénko" přijímače IR.
Ten zřejmě spínaný zdroj uvnitř, to nemusí dělat se stárnutím součástek dobrotu.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#8
Bohužel, není to USB-C, ale IR reciever.
Nvidia Shield TV - Kodi Nexus
LG OLED65B7A 
 
Citovat
#9
Omlouvám se tak jen 2GB ..... no smíšené pocity ale je to asi jediný android tv který funguje....
 
Citovat
#10
Přemýšlím o tomhle boxíku na streamovací služby (Netflix/HBO Go).....Co více poslouží tento nebo X Mi Box S? Cena je ano jiná.... Nevím u TV FHD 65" mám CElecy HBO GO 1080p / Netflix "jen" 720p  formou doplňků jestli nezůstat jen při tom - vše funguje báječně 1

Dcera mi šeptá do ouška jestli půjde na NS PRO 2019 Roblox app ví někdo kdo již má 2017?
 
Citovat
#11
otava5 neni kompatabilni s Shield. Jako rozjedes to tam jako kazdou apku pro android, ale je to opruz kdyz to neni primo pro shield.
 
Citovat
#12
creck: můžeš mi popsat rozdíl...Děkuji
 
Citovat
#13
otava5 : no kazda app je dotykova , tudiz nezahrajes ji na gamepadu, ale musis treba pripojit mys a s tou mysi se chovat jako s prstem. Coz pro me je opruz, nekomu to treba vadit nebude.
 
Citovat
#14
tady jsou nejaka data

   
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
#15
WARNING - 2019 Shield TV Pro colorspace switching issues already being reported - AGAIN (click) ! and HERE (click)

Přeškrtli ten problém s colorspace, asi to vyřešili
 
Citovat
#16
https://www.youtube.com/watch?v=K-C-zfOjrmc

Jestli jsem to dobře pochopil tak ten zdroj je 5V 2.4A. To tam mohli dát napájecí USB C a místo zdroje 2GB paměti navíc. Ani by ten adaptér nemuseli přibalovat. Jsou to idioti.
 
Citovat
#17
Zdroj je u Nvidia Shield TV 2017 i 2019 obecně slabé místo. Vlastním verzi 2017, po roce nefunkční zdroj. Naštěstí vyměněn v záruce. Na aliexpresu cena v přepočtu 680,-Kč a více. Jedná se o tzv. kurvítko, nvidia ví proč tak činí.
 
Citovat
#18
@ cambel - zdroje jsou slaba stranka veskere spotrebni elektroniky v teto dobe :-)
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
#19
Používáte někdo už Nvidia Shield TV Pro 2019? Kodi s ním asi jede parádně ne?
Sony KD-55XF9005 + HT-XF9000 | Xbox One X | Sledovani.tv Box TV
 
Citovat
#20
Kodi snad běží přes Coreelec i na karkulacce . ( humor ) .
Myslím si ze Kodi běží paradne pouze na zařízení ,které mate rootnute
S přístupem do všech složek bez omezeni a nejlépe ,když do interní paměti nahrajete
Coreelec na pevno :-)
ANDROID TV: Xiaomi GOOGLE TV BOX
ANDROID APK : WEB VIDEO CASTER - ALTERNATIVA ZA KODI Z WEBOVEHO PROSREDI.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)