• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nVidia Shield TV - padající KODI
#1
ahoj,
používám nVidii Shield TV a v neděli (17.11.2019) najednou nešlo nic přehrát.
Mám to zapojené v síti, připojené na kabelu, data mám na NAS Synology DS218play.
Na NASu je místa dost (volné cca 35%).
Když jsem sledoval, co dělá KODI, tak se za cca 5 minut naplní paměť nVidie Shield TV na 95% a pak to zhavaruje.
Nenapadá někoho, čím by to mohlo být?

Jiné aplikace, které mám na Shield TV nainstalované,  fungují normálně.

Děkuji.
 
Citovat
#2
No nevím zda Ti bez tohoto →  Vytvoření a odeslání chybového protokolu / logu Kodi někdo poradí .....  8
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#3
Omlouvám se, moje chyba.
Vyřešil jsem to odinstalací a novou instalací.
Díky za ochotu :-)

... a ten návod je pěkně udělaný, pochopitelný i pro (Kodi) panice :-)
 
Citovat
#4
Ahoj,
používám nVidii Shield TV, instalace KODI 19.x připojené k TV SAMSUNG. Vše je zapojené v síti, připojené na UTP kabelu, data mám na NAS Synology DS218play. Cca měsíc a půl zpět mi začal KODI při přehrávání filmů z NA vypínat. Snažil jsem se vypozorovat nějakou souvislost, ale nic jsem nenašel. Bylo jedno, zda přehrávám soubor AVI, či MKV. Zkoušel jsem jeden a tentýž film přehrávat stále dokola, a někdy došlo k úplnému vypnutí KODI za 3 min, někdy za 5 min. Jak jsem již zmínil, nenašel jsem souvislost. Na PC s WIN11 probíhá přehrávání v pořádku. Když jsem na Shiel TV nainstaloval VLC, vše přehráno bez problému. Přikládám LOG  Výpis LOG dle návodu zde vyvěšeného. Pokud se najde někdo, kdo by mi mohl pomoci, budu rád. Ještě na závěr, Kodi jsem několikrát přeinstalovával, a předtím jsem smazal data, která byly uloženy.  12
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)