• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nefunkční TV v Kodi
#1
Zdravím
mám problém na RPi4, Raspbian, Kodi, Tvheadend, vše dobře nastaveno. Kodi funkční, Televize : vidím v něm kanály, vidím program, EPG, ale PVR jakoby nenačte signál, naskočí černá obrazovka a cca za 10s Kodi havaruje. Při připojení k Tvheadendu fungují programy normálně. (Mám ještě na druhé SD kartě Libreelec a tam je vše také funkční)
Prosím o radu.

.txt   kodi_crashlog-20200213_183034.txt (Velikost: 79,67 KB / Stažení: 27)
 
Citovat
#2
Citace:RROR: AddOnLog: Tvheadend HTSP Client: pvr.hts - Command authenticate failed: Access denied
Problem s autentifikaciou... zle prihlasovacie udaje?
 
Citovat
#3
Dík, podívám se na to, ale nezdá se mi to, vždyť  PVR načte stanice i EPG...
 
Citovat
#4
Tak jsem zjistil, že když se připojím k Tvheadendu a spustím Kodi, vidím ve statusu klienta spuštěného v Kodi. Ve chvíli kdy spustím v Kodi nějakou televizní stanici klient ze statusu zmizí.
 
Citovat
#5
Problém vyřešen:
Díky uživateli "black_eagle"  na "forum.kodi.tv" !
GPU mělo podle logu přiděleno pouze 76MB paměti (zřejmě default RPi).
Po zvýšení na 256MB, vše jede OK!
 
Citovat
#6
Ahojte od štvrtka nefunguje iptv na kodi, nacitaju mi programi ale program sa nespustí, mam rpi xenon builds. Ďakujem
 
Citovat
#7
Nie je za čo

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#8
(27.7.2020, 9:55)Neoka Napsal(a): Problém vyřešen:
Díky uživateli "black_eagle"  na "forum.kodi.tv" !
GPU mělo podle logu přiděleno pouze 76MB paměti (zřejmě default RPi).
Po zvýšení na 256MB, vše jede OK!

Dobrý den, mám stejný problém. Prosím kde se dá změnit přidělená paměť? Mám RPi a Libreelec.
 
Citovat
#9
smazáno
X96max plus 4/32 + CE 21 RC2 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#10
Zdravím , mám menší problém neviem do kodi dostať IPTV Smart clienta, celkom jednoducho nemám ho v žiadnej ponuke. To znamená, že keď dám TV a dám že idem stiahnuť klienta nemám to v ponuke, ked dám v doplnkoch stahovanie nemám ho v ponuke, teda neviem sa k nemu dostať. Ide o to že jednoducho neviem nijakým spôsobom dostať do kodi TV imple clienta kedže mi nedá ponuky vôbec na PVR Clienti.  Užívam Kodi v krabičke Rapsberry s Androidom 8 .

Joj a zabudol som ešte ked by som aj chcel inštalovať z repozitára konkrétne kodi add on ani tam nie je ponuka že PVR Client
 
Citovat
#11
Na raspberry mať android, je masochizmus sám o sebe. Daj tam nejaký svižnejší systém
https://www.electromaker.io/blog/article...-pi-distro
Keď si chcel android, prečo si si nekúpil android box?

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)