• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Placené/šedé světové IPTV streamy
#1
Ahoj všem,
v posledních dnech jsem díky okolní situaci dostal trochu chuť sledovat i zpravodajské stanice ve světě, kupodivu dost stanic má volné streamy legálně dostupné na internetu
V Americe CBS, MSNBC s VPNkem, ABC
BBC World News, Aljazeera...

Takže se ptám čistě ze zvědavosti, třeba kvůli CNN v HD, máte dobré zkušenosti s nějakými "šedivkami" resp. poskytovateli m3u streamů?

Na Aliexpressu, eBay jsem zatím našel v podstatě jen jeden seznam streamů, který tam všichni přeprodávají, tak jestli jste někdo náhodou nenarazil na něco, kde je třeba o dost méně stanic, ale jsou s nějakým vyšším bitratem (6mbps+?). Narazil jsem na servery s doménami dragoniptv, 4kiptv, které se tam neustále opakovali.

Jsem pro legální příjem, ale paradoxně jeden odkaz do Tvheadendu je pro mě jednodušší, než se patlat s VPN proxy serverem, revolut kartou, registrací na Hulu TV, ATT Now, jen abych se mohl na pár dní kouknout  3

Nemám smysl už "lovit" zase nějaké nezabezpečené streamy, protože ta živostnost sice nemusí, ale většinou je velice krátká, v tomhle případě tu je alespoň nějaká pseudo "technická podpora" Big Grin 

Samozřejmě pokud tu má někdo nějakého malého restreamera, který má malý server a nevydržel by nápor všech mainstream uživatelů z tohohle fóra, tak je jasný, že to si necháte pro sebe a mně o tom říkat nebudete, takže mi jde o nějaké větší servery.

Jinak zdravím tu po dlouhé době všechny a přeji ať tu aktuální situaci všichni z tohohle fóra zmáknem! :)
Teď se tu na pár dní aspoň zvedne aktivita  3 3
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
#2
@marhycz Možná to víš, nicméně pro jistotu... Existuje celá řada, zejména "news channels", které jsou jako Live Stream dostupné na YT. Dají se samozřejmě sledovat přímo přes YT, ale je také možnost je celkem jednoduše sledovat přes Tvheadend a sjednotit si tak jejich sledování v Kodi i s ostatními zdroji Live TV.

Připravil jsem jednoduché udělátko, najdeš ho v YT Live v Tvheadend. Má jen jednu chybu... Ty Live Streamy mohou mít, a většina bohužel mají, omezenou délku života. Ne, že by skončily úplně, ale objeví se opět, jen s jiným YT Id. Takže je občas třeba je znova na YT nalézt a v playlist změnit.

Možná se to zdá zbytečné, když se ty streamy dají sledovat přes YT, ale já, jako známý "úchyl" na zdroje informací, to velmi často využívám. Ono si moci poslechnout zprávy z více stran rozděleného světa je hodně poučné a pokud je to možné to udělat v jednom prostředí PVR & Live TV Kodi, tak i jednoduché a přehledné. O tříbení jazykových dovedností ani nemluvě. Někdy sice člověku vzpění krev, zejména při "zaručeně objektivních zprávách" z Ruska nebo např. z Al Jazzery, ale jak se říká, co mě nezabije, to mě posílí.
 
Citovat
#3
@marhycz: neviem ci toto poznas a ci je to zrovna take ake hladas.. 

https://github.com/iptv-org/iptv

podla popisu su to prave take tie free streamy, aktualizuju to, takze ked si nalinkujes rovno z githubu, tak by to mohlo byt vzdy aktualne.. snad..
Autor addonov freeview.sk, Dokumenty.tv, SkTonline, YAWsP a dalsich..
Mojre repo je na p.xf.cz/r pripadne cache-sk.github.io/kodirepo - pridat ako zdroj v spravcovi suborov a instalovat zo zip, pripadne si stiahnite zip priamo z githubu.
 
Citovat
#4
@Client: Díky! Youtube mě vlastně nenapadl, hledal jsem přímo na jejich stránkách Big Grin

Právě, že to není vůbec zbytečné, v tomhle momentě jsem celkem rád za živý přenos z CNN, BBC, a celkem jsem se pobavil, když jsem teď projížděl i ty "zaručeně objektivní" kanály

@cache: Díky to už jsem našel, ještě je i tohle https://github.com/notanewbie/LegalStream
Bohužel některé ty streamy jsou sice volné, ale omezené polohově na IP adresu, DNS server. Takže bych to musel protáhnout přes VPNko a pak do Tvheadendu. Možná asi nebudu mít na výběr. 

Zkoušel jsem pak i ten aliexpress, dávají tam streamy na zkoušku, ale tam to bude určitě taky takový na pár dní, než jim to spadne. https://www.aliexpress.com/item/40002803...3e5fZvX2Uq Tenhle prodejce tam má většinu US,UK kanálů v 720p30-60 5-6Mbit/s, některé 1080p30 a plno světových.
Některý tam mají i 1:1 Skylink.

Pak se mi podařilo ale zaregistrovat na 14 dní trial Youtube TV (to je jen USA TV ) přes VPN a to jede 1080p60 a to vypadá hoodně pěkně. Na streamovacích boxech jako Apple TV dokonce ani není potřeba VPN, jede to přímo ze sítě, jenom to chce při prvním spuštění pomocí vygenerovaného odkazu přes mobil/pc potvrdit pomocí polohových služeb polohu (což jde přes chrome oblbnout jednoduše). 
Ale 50USD/měsíc v žádným případě Big Grin Ale jde to sdílet se 6 účty/3 konkurentní streamy, to už by se dalo kdyby měl někdo zájem.  

Díky moc za tipy ale! Třeba se to i někomu bude hodit :)
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
#5
AliExpress jsem měl teď na 1 měsíc a byl jsem s ním maximálně spokojený. Komplet CZ TV, Sky De, atd.
Raspberry Pi 2 - Kodi 16.1 - LibreELEC 7.0.3 (od 12/2016) # Fire TV Stick - Kodi 17.6 # Fire TV Stick 4K # Chromecast HD #
 
Citovat
#6
Jaký to byl server v url? / nebo odkaz na Ali?
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
#7
US $15.13 28% Off | Arabic IPTV Subscription android tv box NEOTV PRO Italian Spanish Europe Germany Belgium IPTV code
https://a.aliexpress.com/_BSqDhX
Raspberry Pi 2 - Kodi 16.1 - LibreELEC 7.0.3 (od 12/2016) # Fire TV Stick - Kodi 17.6 # Fire TV Stick 4K # Chromecast HD #
 
Citovat
#8
Jo, tak to je úplně stejný odkaz Big Grin
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
#9
Aha. V únoru tam měli i měsíční předplatné za 2,92 $. Zkoušel jsem to v iPhonu, tabletu nebo v Amazon Fire sticku s běžnými IPTV aplikacemi. V kodi mi to nešlo.
Raspberry Pi 2 - Kodi 16.1 - LibreELEC 7.0.3 (od 12/2016) # Fire TV Stick - Kodi 17.6 # Fire TV Stick 4K # Chromecast HD #
 
Citovat
#10
Klidně stáhnu zase Kodi a zkusím to tam, divné že by to nešlo. Ale to je dobrý deal! Zeptám se na měsíc, pak mě to omrzí stejně Big Grin
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
#11
Dobry den nasiel niekto na tom Ali nieco co ako tak funguje Dakujem za odpoved
 
Citovat
#12
Skus toto mam otestovane ziadna slava ale

https://m.youtube.com/watch?v=CkQFC2cNYQc
 
Citovat
#13
Dobry vecer nikto nevie o nicom novom dakujem
 
Citovat
#14
Nie je za čo

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#15
O něčem starým, inovovaným a veřejném:
(Opakování matka moudrosti.)
https://github.com/iptv-org/iptv
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#16
Ahoj nemáte někdo odkaz na odzoušený zdroj z aliexpress na sledování TV? Potřeboval bych to s archivem pořadů. Co jsem koukal tak s archivem jsme nenašel. Je asi jedno jestli by se jednalo o IPTV nebo přes SAT. Předem Vám děkuji
 
Citovat
#17
Edit: Je to full
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)