• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antik TV
#1
Ahojte, vie niekto šikovný vytvoriť plugin pre Kodi, z tejto služby ? 4
antiktv.sk
 
Citovat
#2
myslím si, že poučení z předchozích služeb už zde bylo. Vše dopadlo razaním záshem ze strany provozovatele, kde bylo vše omezeno/znepřístupněno
 
Citovat
#3
Na co doplnek? Staci playlist a PVR Simple client...
 
Citovat
#4
viem niekde najst postup playlist a PVR Simple client ? Dakujem
 
Citovat
#5
PVR simple client
X96 MAX+ 4GB/32GB CoreELEC 20
Synology DS220j 4TB RAID1 ::: YAMAHA HTR-2071 ::: HECO Victa Prime 302/102/202
Samsung UE55NU8002

X96 S905X 2GB/16GB, CoreELEC 9.2.7 KODI 18.9
FiiO K5 Pro ::: HIFIMAN Sundara
 
Citovat
#6
PVR simple client je mi jasne, ale antik playlist sa mi nejak nepodarilo najst, dakujem orlov ;-)
 
Citovat
#7
Antik TV funguje aj cez web rozhranie po prihlaseni uživatela. Ak by niekto šikovny dokazal spravit plugin cez prihlasenie ako je napriklad "markiza.sk" bolo by to super.
Mam pocit ze predchadzajuce sluzby od antiku nefungovali cez prihlasenie (ak ano opravte ma)
A na druhej strane si myslim ze ak by bol plugin viazaný na prihlaseneho uzivatela nemal by byt nejaký problem zo strany prevadzkovatela. 6
 
Citovat
#8
Na jakem webu to je možné sledovat? Nikde jsem nic nenašel kromě jejich aplikace pro windows.. a teď mi ještě řeknete o jakou službu se jedna.. jsou dvě Antiktv Go a antiktv
VPS TVH, Webgrab... Server > Odroid-N2 Coreelec (Tvheadend client)
 
Citovat
#9
https://moj.antik.sk/   // tu po prihlaseni. Samozrejme sluzba je platena.
 
Citovat
#10
Ano sluzba je platena, cena nieje taka extremna (131 TV stanic v SR za 3,9€) ako v pripade napr. KukiTV. Hlavnou výhodou pluginu by bolo sledovanie cez "skrinky" na ktorých nebezi android a pod. ako je napr. RBPi3, a pod. Samozrejme by sa usetrila kupa Antik BOXU ktora je zbytocne draha (89€)na jeden ucel....
 
Citovat
#11
@teko8711: si si 100% isty, ze cez to mozes sledovat aj ked si platis len antiktv? naposledy ked som to pozeral, tak cez zonu mohli pozerat len klienti ich plnohodnotnej iptv..

Aj priamo na stranke uvadzaju len TV, boxy a mobily, ziaden web..
Autor addonov freeview.sk, Dokumenty.tv, SkTonline, YAWsP a dalsich..
Mojre repo je na p.xf.cz/r pripadne cache-sk.github.io/kodirepo - pridat ako zdroj v spravcovi suborov a instalovat zo zip, pripadne si stiahnite zip priamo z githubu.
 
Citovat
#12
@cache: tak jsem se tam zaregistroval, musel jsem uvest SK. adresu jinak to nejde.. zaplatil jsem si to jejich nove AntikTV GO ktere stoji asi 7euro na 3 mesice.. a pres ten web opravdu jdou sledovat zaplacene programy.. ovsem musim rict ze jejich vygenerovany playlist je sifrovany .. pres web prohlizec funguje normalne, vlc nejde a tvheadend pise taky error.. jakoby nemohl desifrovat playlist.. a jeste na jednu stranku musim rict ze kvalita co jde pustit pres web neni buh vi jaka..
VPS TVH, Webgrab... Server > Odroid-N2 Coreelec (Tvheadend client)
 
Citovat
#13
@djlucas: pozor, oni maju minimalne dve separe sluzby

tu sa hovorilo o https://antiktv.sk/sk/

nie o http://www.antiktvgo.sk/

priznam sa ze ta druha som si myslel ze je len ku tej ich plnotucnej iptv, nevedel som ze sa da zaplatit separe.. 

primarne prezentuju tu prvu, ku nej predavaju aj box, je aj android tv appka, ale ta minimalne nefungovala cez web..

ked pozream tu "go" to je dost mizeria ta ponuka programov.. ked skrtnes balast, je tam 14? kanalov, ani len CT tam nieje.. aj ked zas je pravda, ze cena zaujimava na mesiac..
Autor addonov freeview.sk, Dokumenty.tv, SkTonline, YAWsP a dalsich..
Mojre repo je na p.xf.cz/r pripadne cache-sk.github.io/kodirepo - pridat ako zdroj v spravcovi suborov a instalovat zo zip, pripadne si stiahnite zip priamo z githubu.
 
Citovat
#14
ano vim ze maji dve sluzby.. zaplatil jsem si schvalne tu Go uz jen kvuli cene.. a ano nic moc tam neni Big Grin tohle se spise hodi do mobilu a nikoliv na TV..
VPS TVH, Webgrab... Server > Odroid-N2 Coreelec (Tvheadend client)
 
Citovat
#15
No prave ide o to ako by sa dal spravit aspon z toho webu cez prihlasenie plugin. Bola by to paradna vec na mietach kde si TV nebudem platit. napr. chata, zahrada a pod. Vezmem RBpi3 internet v mobile a žena spokojna Big Grin

Ja som konkretne myslel tento web : https://moj.antik.sk/live-tv
Obrazovo je to rozhodne lepsie ako web live stream markizy, jojky a iných


Přiložené soubory Miniatury
   
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)